Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2013, o 15:02 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6452
Symptomy i znaki, ku rozpoznaniu duchowemu.


Symptomy i znaki ułatwiające rozpoznanie osób pod wpływem duchów złych ( słabszych i mocniejszych) ujawniająca się w zachowaniach i treściach postów:

1 Wrogość do Maryi
2 Wrogość i krytykowanie Medjugorie lub pielgrzymek do miejsc świętych, sanktuariów itd.
3 Wrogość do kapłanów, biskupów i osób konsekrowanych, częsta krytyka i szukanie pretekstów do ataków i szkalowania, szukanie zachowań nadających się do krytyki.
4 Wrogie nastawienie do Radia Maryja , TV Trwam.
5 Nieuznawanie procedur zatwierdzonych przez Kościół Święty w tym Mszy o uzdrowienie Duszy i ciała. Zachowania w pysze - stawianie się w swojej mądrości ponad biskupami i decyzjami Kościoła.
6 Nieuznawanie wszystkich sakramentów świętych w tym Eucharystii i sakramentu pojednania ( spowiedzi ).
7 Popieranie pod płaszczykiem wolności i praw do zachowań wynaturzonych w tym do homoseksualizmu, aborcji i eutanazji.
8 Uznawanie i popieranie zachowań prowadzących do różnych form śmierci człowieka w tym nienarodzonego: aborcja, etanazja, wolność w prawie do stosowania narkotyków.
9 Zachowania popierające wprowadzanie deprawacji i życia przeciw prawom Bożym w czas dzieciństwa i młodości.
10. Propagowanie uzdrowień ciała, ducha, psychiki bez Boga i niemedyczny , bez leków farmakologicznych ( bez Kapłana i obecności Jezusa) z działaniami duchowymi jak nakładanie rąk , procedury "nad głową uzdrawianego" z odniesieniem do demonów ( też w sposób niejawny) jak stosowanie i propagowanie: bioenergoterapii, jogii, reiki, okultyzmu, homeopatii, przy pomocy i udziale wszelkiego rodzaju uzdrowicieli i szamanów, wróżek, bioenergoterapeutów.
11 Zaobserwowane znaki nienawiści , rzucanych przekleństw, klątw , straszenie nienawiścią i zemstą Boga, za cokolwiek ( Bóg jest czystą i doskonałą najsilniejszą do wyobrażenia Miłością).
12 Stawianie się w pysze i chełpienie się mocą Bożą i mądrością, w tym nieomylnoscią teologiczną.
13 Nieuznawanie obecności w naszym życiu Świętych lub Jezusa , Maryi (obcowania Świętych).
14 Kpiny, szyderstwo z wiary w istnienie (nieuznawanie) piekła, demonów, szatana, Aniołów i Świętych i krytyka wiary w ich istnienie oraz ich oddziaływania na nasze życie.
15 Niewiara w cuda, interwencje Boże, uzdrowienia Duszy i ciała oraz uwolnienia dzięki Łasce Bożej i Maryi.
16 Podważanie i negowanie sakramentaliów, Cudownego Medalika, krzyża Św. Benedykta.
17 Obserwowanie u danej osoby wystąpienia kłamstwa w postach i pisanych treściach ( nawet raz, jeśli obserwujemy i wiemy że nie jest to kwestia pomyłki ) , pisania nieprawdy, oszczerstw pod adresem innych z którymi się nie zgadza, ataki publiczne, na blogach , forach skierowane do innych użytkowników.
18 Powoływanie się świeckich w prezentowanych tresciach na poparcie kapłanów w przekazywanych treściach, ( umacnianie pozycji "ja" ) jeśli wiemy , że w rzeczywistości osoba kapłana nie o wszystkim wie lub nie została poinformowana o tym iż na jej poparciu ktoś buduje swoje "ja". Tworzenie złudzenia poparcia Kościoła dla treści przekazywanych , niezgodnych z tym co w rzeczywistości Kościół uznaje lub nie zabrania.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Post: 14 cze 2013, o 16:00 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6452
Jeżeli osoba choćby na jeden z punktów może odpowiada twierdząco, spełniając go, niech wie , że jest pod wpływem oddziaływania na nią złego ducha. Powinna możliwie szybko pojednać się z Jezusem w sakramencie spowiedzi i zrewidować swoje stanowisko i zachowanie. Poprosić o pomoc kapłana.

Częstym zachowaniem takiej osoby z moich obserwacji jest brak akceptacji dla wielkiego dzieła Maryi jakim jest Radio Maryja. Akceptował i cieszył się tym radiem i dziełem nasz błogosławiony Jan Paweł II. Wielokrotnie mówił do Polaków że jest to wielkie i wspaniałe dzieło i medium to jest wielkim sprzymierzeńcem w walce z siłami zła i z kłamstwem obecnym w wielu aspektach życia publicznego.

Gdyby wziąć pod uwagę tylko jedną rzecz: wielką ilość wspólnych modlitw Polaków ( miliony Modlitw) dzięki temu radiu to tylko przez ten fakt nie wolno podważać wielkiego znaczenia tych mediów.

A jakże wielką edukacyjną i pomocną w rozwoju osobowości i intelektualnym naszych obywateli rolę gra to medium wiedzą ci, którzy systematycznie słuchają wspólnie rodzinami, z dziećmi. Tego nie da się przecenić.

To wielkie i wspaniałe dzieło prowadzone przez Maryję. Krytkują je albo osoby zanurzone i związane ze złem albo te, które zupełnie nie znają, prawie nigdy nie słuchały treści tam przekazywanych lub znają z wrogiej tym dziełom propagandy.
Tego Dzieła nie wolno nikomu tknąć - jest to Dzieło Niepokalanej Matki naszej, Maryi realizowane we współudziale Kapłanów - wyświęconych sług Bożych - zastępców Jezusa tu na Ziemi.

Dzięki temu medium mamy dostęp i nietykalne prawo do Modlitwy, uleczenia Duszy, Prawdy, Wolności i szansy na zrzucenie brzemion ciążących nad naszą kochaną Ojczyzną - Polską.


Z Bogiem.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!