Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 15 sie 2023, o 13:05 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
W dzisiejszych czasach wielu artystów w pogoni za sławą i pieniędzmi poświęcają swoją wieczność (miliardy lat, dusza jest nieśmiertelna)
oddając za krótką chwilę na Ziemi, którą chcą przeżyć "inaczej'".
Podpisują cyrografy lub pakty z szatanem, otrzymując czasami tylko sławę, jednak prowadzi ich to do zguby i wiecznego cierpienia - niewyobrażalnego ludzkimi zmysłami jak opisują nam mistycy.

Także już za życia wiele im szatan odbiera np miłość, zdrowie, a kłamiąc obiecuje wiele - mamy świadectwa w sieci takich osób :idea:

Gdy poszukamy w internecie znajdziemy wiele przykładów, fragment gdzie zakreśliłem x-ami część nazwy artysty

".....Sxxxx i Kxxxx zawarli pakt z diabłem, a ceną za ten układ jest samotność......"

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 15 sie 2023, o 13:07 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Wiem, że egzorcyści mają często poważny problem z uwolnieniem danej osoby od prześladowania przez szatana
gdy zanurzy się w słuchanie muzyki, która oddaje jawnie cześć i chwałę szatanowi, bluźniąc Bogu i przeklinając Go w swoich utworach

Zwracajmy uwagę na to jakiej muzyki słuchają nasze dzieci , młodzież

Dlatego postanowiłem dla Państwa zamieścić stronę ze spisem demonicznych zespołów oddających często jawnie cześć szatanowi lub piosenkarzy którzy podpisali pakt z szatanem

Czemu miałoby to służyć ?
Może napiszę nieco nie wprost.
Piszę jednie to co ja uczyniłem a Państwo zrobicie jak Wam sumienie podpowiada: ;:167
Zablokowałem w aplikacji muzycznej, której używam, wszystkich artystów/piosenkarzy z listy poniżej,
którzy wg mnie są ogromnym zagrożeniem dla dusz gdy słuchamy muzyki w ich wykonaniu...

CZARNA LISTA ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH:

https://loudwire.com/rock-musicians-witchcraft-occult/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 15 sie 2023, o 13:23 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Od strony technicznej jak to wykonać...

TIDAL - jak zablokować danego artystę aby nie pojawiał się nigdy w proponowanych radiach, mixach, playlistach ? :idea:

Lista gdzie znajdują się utwory obok widzimy nazwę zespołu lub artystę.
Klikamy w niego, wyświetla się cała dyskografia danego artysty
Klikamy w 3 kropki skrajnie na prawo w profilu artysty
Klikamy z rozwijanej listy, czwartą pozycją od góry: ZABLOKUJ


SPOTIFY - jak zablokować danego artystę aby nie pojawiał się nigdy w proponowanych radiach, mixach, playlistach ? :idea:
Niestety nie da się zablokować o ile wiem, z aplikacji z komputera
Można natomiast zablokować wybranych "artystów" z aplikacji mobilnej czyli np. z komórki. Po kolei:

Przy danym utworze klikamy w 3 kropki
Klikamy - pokaż wykonawców
Wybieramy danego piosenkarza lub zespół
Na górze przy profilu obok klawisza obserwuj klikamy 3 kropki i wybieramy z rozwijanej listy: NIE ODTWARZAJ TEGO ARTYSTY

:idea:
Miłego słuchania czystej muzyki
+

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!