Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 19 paź 2013, o 19:04 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Mój bicz jest przygotowany na was! :: 22/4/2007

http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_cze ... 2_2007.htm

?Mówię do tych, którzy walczą ze Mną. Do tych, którzy dokuczają Moim dzieciom. Mówię do tych, którzy podają rękę złu. Do tych, którzy dobra tego świata obrali sobie za boga i ze Mnie drwią. Mówię do tych, którzy zabijają dzieci w swoich łonach, którzy mówią, że to jest ich własność i mogą robić ze swoim łonem co chcą. Czemu dokuczacie Mnie? Czemu dokuczacie dzieciom Moim, Mnie oddanym, posłusznym? Czemu największą wartością dla was jest mieć jak najwięcej, mieć kosztem tych, którzy cierpią z powodu waszego złego postępowania? Czemu dziecko noszone w łonie matki przeżywa trwogę konania nie poznając jeszcze życia, staje się męczennikiem? Czemu starcy są w pogardzie u was. Biada wam, już Mój bicz jest przygotowany na was. I choć Moje jesteście nie oszczędzę was. Musicie poznać cierpienie, aby odwrócić się od zła. A co niektórzy oddali swoje serca złu, jemu służą, nazywają się dziećmi zła, będziecie przez złego bronione, chronione tak, jak Ja chronię dzieci Mnie oddane. Szatan pozyskuje dusze, aby mu służyły, a kiedy są w piekle przeżywają ogromne męki. Nie ma na świecie nic do czego mógłbym porównać ogień cierpienia. Jest on spotęgowany do nieskończoności. To co wyprawia z duszami, to co wyprawiają jego żołnierze, jego cała armia z duszą przechodzi ludzkie pojęcie. Dlatego nie myślcie, że gotujecie sobie los, gdzie zawsze będą się was bać. To szatan po części nauczył was takiego postępowania. Jemu nie potrzeba w piekle nikogo do pomocy, bo on już ma swoich. Wy potrzebni jesteście jemu, aby miał się kim bawić i z kogo drwić, na kim by wyładował swoją złość, nienawiść, całą swoją cuchnącą ohydę. Póki żyjesz możesz pozostawić zło i złego. Kiedy przekroczysz próg śmierci. Ja już ci nic pomóc nie mogę. Twoja dusza już ani do Mnie nie należy ani do ciebie, ona ma już swojego pana, a jest on dla niej bardzo, bardzo okrutny.?


PIEKŁO: Ten widok doprowadza Mnie do boleści :: 23/4/2007

?Krzyk, jęk dusz, które idą na wieczne potępienie nakłada na Moje Serce cierniową koronę. Dusze wystraszone omdlewają z bólu świadome, co jeszcze je czeka. Przez Mojego nieprzyjaciela są wyśmiane. Szydzi z nich. Stoją przed nim nagie, a on ze swoim wojskiem jak tylko może katuje je i upadla. Ja stoję bezradny przyglądam się tym torturom. Przyglądam się jak ogień nienawiści spala je. A one umęczone nie są w stanie głowy skierować w Moją stronę, abym mógł im pomóc powstać z tego cuchnącego błota. Czy jest im tam dobrze? Och, Moje dziecko, gdyby były szczęśliwe czy jęczały by i krzyczały? Czy pluto by na nie i szydzono z nich? Czy ogień przerażałby je? Żadna z nich nie wiedziała, że dostaje się w to przerażające cierpienie. I gdybym pokazał choćby jednej z nich dokąd zmierza poddając się pod władzę zła, nie uwierzyłaby, że tak diabelsko będzie traktowana. Ten widok przeraża Serce Moje. Ten widok doprowadza Mnie do boleści. Tu widzę cierpienie Moje na próżno przelane. Płaczę nad uporem dusz, które nie chcą Mnie poznać, które ode Mnie odchodzą, które żyją w uzależnieniu, którymi szatan steruje, którym on podał rękę i je prowadzi.?

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!