Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 8 paź 2014, o 09:45 
Offline
0p
0p

Rejestracja: 8 paź 2014, o 09:42
Posty: 1
Historia Tori Ritner to materiał na niejeden film. W książce pt. ?Iść za Jego głosem? autorka wspomina swoją drogę do Boga i nawrócenie, którego musiała dokonać z pomocą innych, by wypędzić ze swego życia demona. Od najmłodszych lat, już jako dziewczynka, Tori szukała drogi do Boga. Pragnęła być blisko niego, pisała mu dziecięce modlitwy. Wielu rzeczy jednak nie rozumiała. Na swoje młodzieńcze pytania nie dostawała odpowiedzi ani w domu, ani w kościele, ani na lekcjach religii. Brak odpowiedniego wsparcia duchowego spowodował, że na ponad trzydzieści lat oddała się okultyzmowi, magii, spirytyzmowi ? w których szukała odpowiedzi na dręczące ją pytania. Dopiero, gdy sama potrzebowała pomocy, odnalazła drogę do Boga. Drogę, która okazała się jedyną Prawdą i Miłością. ?Iść za Jego głosem?, to świadectwo, które powinieneś poznać, jeśli właśnie stoisz na rozstaju dróg.

Jest to biografia Tori Ritner - polecam
Cytuj:
Teraz z perspektywy czasu łatwiej jest mi zrozumieć, dlaczego, Bóg w moim życiu pozwalał na cierpienie, dopuszczał, bym doświadczyła mocy złego, tak mocno, że wydawałoby się, iż nie będę w stanie się od tego wyzwolić. Dopiero teraz wiem, że to wszystko, co wydarzyło się w moim życiu, miało sens i logikę. Bóg chciał, bym poznała życie w ciemności, a ponieważ znał moje serce - wiedział, że pewnego dnia usłyszę cichutki głos Ducha Świętego i otworzę drzwi serca na jego Słowo.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!