Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 18 lip 2015, o 13:58 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Rekolekcje

Kochani, zapraszamy na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE!!!


Odbędą się one 18 lipca 2015r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Wszystkie infomacje i zapisy na http://www.jezusnastadionie.pl
Prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła.

źródło: http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 18 lip 2015, o 14:00 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
"Jezus na Stadionie" - na rekolekcje o. Bashobory przyjechało 50 tysięcy ludzi z całej Polski!





Na Stadionie Narodowym trwają całodniowe rekolekcje Jezus na Stadionie. Spotkanie rozpoczęło się różańcem. Po zamknięciu bramek organizatorzy podali, że w rekolekcjach bierze udzial ok. 50 tys. ludzi, którzy przyjechali do Warszawy z całej Polski.

Przed południem konferencję wygłosił charyzmatyczny duszpasterz o. John Baptist Bashobora z Ugandy. Jego fundacja pomaga 6 tysiącom dzieci, których rodzice zginęli podczas wojny lub zmarli na AIDS.

Konferencje ogniskują się wokół hasła przewodniego rekolekcji "Przychodzę, aby dać Ci życie w obfitości".
"Bóg mówi - chcę Ci dać życie obfite, chcę dać Ci wszystko, ale musisz się zmienić, musisz przemienić swoje życie - przemiana oznacza, że musisz sie rozglądnąć dookoła siebie i zastanowić się, czy jestem szczęśliwy w rodzinie, w narodzie, na świecie i czy zadowala mnie to, co się dzieje dookoła, czy przechodzę spokojnie, kiedy obok dzieją sie wojny..."
- mówił o. Bashobora. Rekolekcje uwielbienia rozpoczęły sie aktem wybaczenia sobie, rodzinie i bliskim.

Na spotkaniu obecni są biskupi diecezji warszawsko-praskiej. Wielu ludzi bierze udział w rekolekcjach po raz drugi (pierwsze rekolekcje "Jezus na stadionie" odbyły sie w 2013 r.) i opowiadają o uzdrowieniach, jakie miały wtedy miejsce. Rekolekcje obsługuje ponad 1,5 tys. wolontariuszy.

O godz. 17 odbędzie sie uroczysta Eucharystia, po której nastąpi modlitwa o uzdrowienie. Pełną fotorelacje z wydarzenia zamieścimy wieczorem.



źródło: http://niezalezna.pl/69076-jezus-na-sta ... lej-polski

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!