Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2012, o 21:29 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Nawrócenia. Świadectwa z sieci


Witam wszystkich,
Często w chodzę na blog dzieckonmp w celu przeczytania komentarzy pozostawionych przez innych czytelników.
W miarę możliwości biorę udział w dyskusjach. Zauważyłem, że najbardziej narażone na atak są Orędzia z serii Ostrzeżenie, przekazywane
Marii z Irlandii. Osobiście jestem ogromnym zwolennikiem tych Orędzi szczególnie biorąc pod uwagę pozytywny wpływ jakie mają na moją osobę.
Z człowieka zawistnego i wiecznie zdenerwowanego zmieniły mnie w osobę miłującą bliźniego i kochającą Boga.
Szatan nie ma na celu przybliżanie ludzi do Boga a wręcz ich oddalanie. Orędzia natomiast przybliżyły już tysiące.
Zdaje sobie sprawę, że ludzie nie uwierzą od tak na świadectwo anonimowej osoby z internetu.
Dlatego jako zwolennik owych Orędzi, pragnę rozmawiać z każdym kto ma wątpliwości odnośnie tego Objawienia.
Aby nie być anonimowym proszę wszystkich chętnych, którzy chcą ze mną dyskutować, o nadsyłanie mail na adres pytka.kamil@vp.pl
Z Bożą pomocą postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości o pokazać wam, że w owych Orędziach nie ma szatańskiej intrygi.
Kwestię uwierzenia pozostawię waszej Wolnej Woli.

Pozdrawiam
Kamil

źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/08 ... wo-kamila/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 28 sie 2012, o 21:31 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Do 22-iego roku życia byłam najszczęśliwszą osobą pod słońcem dopóki nie wyszłam za mąż. Mój tata na cywilnym ślubie nie był a na kościelnym to tylko przywitał mnie z mamą chlebem i solą.( ja do mojego ukochanego Św.pamięci taty nie mam żalu.). Po siedmiu latach małżeństwa tuż przed swoją śmiercią tata powiedział mi takie słowa:??moje kochane dziecko ja już niedługo umrę, ale ta ?banda cyganów nie da ci żyć siedzą cicho tylko bo ja żyję ..? Dwa tygodnie po śmierci mojego taty była Wielkanoc i w tym dniu zaczął się koszmar mojego życia, jedynie po mojej stronie był mój teść, który nie żył z teściową.Prawie przez 20-cia lat byłam dobijana gwóźdź po gwoździu do trumny i tylko mówiłam:?Panie Jezu kiedy zaświeci mi ?słoneczko?( ???). Podczas choroby mojej teściowej tylko ja się nią opiekowałam,kiedy była zdrowa i bogata dzieci były przy niej. Pewnego dnia zapytała się:?dlaczego ty to robisz, ja ci krzywdę robiłam(?..,)wybacz mi(??)? odpowiedziałam bo kocham Jezusa. Po śmierci mojej teściowej trochę się zmieniło ale mąż zaczął pić i koszmar powrócił znowu. Mieliśmy swój własny sklep.Pewnego dnia ktoś mi zaproponował pracę w niemczech przy chorej osobie. Po rozmowie z dziećmi wyjechałam w ciągu trzech dni nie znając ani słowa po niemiecku( ??)Tam poznałam księdza. Moja podopieczna była bardzo ciężko chora, pewnego dnia poprosiłam księdza.czyby nie przyszedł do chorej. Zgodził się. Za trzecim razem kiedy przyszedł powiedział;? modliłem się abym mógł z panią porozmawiać na osobności?. kiedy wszedł do mojego pokoju zobaczył: Pismo Sw .Brewiarz Różaniec itd-?teraz rozumiem? ci Niemcy pytają się mnie kim pani jest,że cały dom pani odmieniła(?..)a teraz niech mi pani powie, przed czym pani ucieka,pani tu nie przyjechała na zarobek . Opowiedziałam całe swoje życie(??.) jednym słowem to była spowiedź z całego mojego życia. Na koniec ksiądz się zapytał: :co pani wybiera ratowanie małżeństwa, albo jest jeszcze jedno wyjście?.(tu chodziło o unieważnienie ślubu ? bo mogę otrzymać ale to inna sprawa).. odpowiedziałam ratowanie małżeństwa przecież mam dzieci- ?tylko musi pani wiedzieć, że cierpienia mogą być jeszcze większe jak dotąd pani przeżyła.? na koniec powiedział:? pani cierpienia są podobne do Pana Jezusa i Pan Jezus ma wobec pani jakiś plan(??).? Wyjeżdzałam jeszcze kilka razy do Niemiec, w pewnym domu zakochał się we mnie syn podopiecznej (stanu wolnego)..,nawet i mnie to wzięło. Rozmawiałam na ten temat z innym księdzem i powiedział:? na co pani czeka??..Była to Wielka Sobota poszłam w czasie pauzy do kościoła, dużo się modliłam, pamiętam ten ogromny Krzyż, stałam, pod nim i płakałam i mówię Panie Jezu co mam robić( ?.)usłyszałam takie słowa:?Ja Jestem Miłością, tylko Ja cie kocham, on cię skrzywdzi.:? Uwierzyłam a momentami myślałam, że mam coś z głową. Ten głos nie dawał mi spokoju ,już więcej do tego domu nie pojechałam. Podobny Głos usłyszałam 5 lat temu w Medjugorie a 4 lata temu w Asyżu u Sw. Franciszka.(?.) Teraz moim największym Skarbem jest Eucharystia, modlitwa. Krzyż nadal mam bo doszedł mi syn i nie tylko. Nauczyłam się żyć z tym Krzyżem. Panu Bogu poświęciłam się bez granic, a ludziom do pewnych granic. Polecam książkę:?Przewodnik życia duchowego? o.Nicolas Grou SI. Tak gdzieś rok temu weszłam na tą stronkę i nie mogę się z Wami rozstać, pomimo krytyk. Wierzę w Orędzia, czasami się z kimś tu nie zgadzam?. ale tylko jesteśmy ludźmi, ważne,że dążymy do tego samego celu ? Do naszego Ojca ,który jest w Niebie. To co przeszłam Jeden Bóg wie, wybaczyłam, i kto mnie spotka to myśli,że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, a kiedy opowiadają o swoich problemach.(?.) Pan Jezus zrobił tak, że na mojej twarzy nie widać ani bólu ani cierpienia, jest sama radość, ale jest to Radość Boża, pomimo dalszego cierpienia. Kilka słów do Sł......- to co zrobiłaś jest piękne, i nadal tak trwaj z Panem Jezusem zwyciężysz . Krzyże będą ale się nie przejmuj. jeszcze jedna taka rada proś Pana Jezusa o Miłość tą z Krzyża. Ja zawsze tak mówię: Panie Jezu daj mi tę miłość z Krzyża, abym mogła kochać tych co mnie krzywdzą itd. Pozdrawiam Was Kochani wszystkich jesteście dla mnie jak rodzina. Króluj nam Chryste. Tak na marginesie inne kobiety w niektórych domach nie wytrzymywały, ja z Jezusem wszędzie wytrzymałam. Należę do Przyjaciół Misji, miałam zawsze wsparcie modlitewne od księdza i przyjaciół. Modlitwa.Modlitwa i jeszcze raz Modlitwa jak mówi Królowa Pokoju.


źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/08 ... o-sary-28/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!