Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2015, o 22:45 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Dwa Serca zbawią świat znowu


Obecnie jak dwie gałązki oliwne lub dwa świeczniki z Księgi proroka Zachariasza, jak dwaj świadkowie z Apokalipsy ? Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi ? przebiegają całą ziemię, trudząc się dla naszego zbawienia, budząc sumienia na czas ostatecznej i decydującej walki?

Prorok Zachariasz napisał (Za 4,12-14): ?Co oznaczają te dwie gałązki oliwne, z których złotymi rurkami płynie złota oliwa? Nie wiesz ? odpowiedział mi ? co one oznaczają? Odrzekłem: Nie, panie mój! I wyjaśnił: To są dwaj pomazańcy, którzy stoją przed Panem całego świata.?

Zaś Księga Apokalipsy mówi (Ap 11,3-11): ?Dwom moim Świadkom dam władzę, a będą prorokować obleczeni w wory, przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. Oni są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, co stoją przed Panem ziemi. A jeśli kto chce ich skrzywdzić, ogień wychodzi z ich ust i pożera ich wrogów. Jeśliby zechciał ktokolwiek ich skrzywdzić, w ten sposób musi być zabity. Mają oni władzę zamknąć niebo, by deszcz nie zraszał dni ich prorokowania, i mają władzę nad wodami, by w krew je przemienić, i wszelką plagą uderzyć ziemię, ilekroć zechcą. A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije. A zwłoki ich leżeć będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana. I wielu spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pól dnia oglądają ich zwłoki, a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu. Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi zadali katuszy. A po trzech i pól dniach duch życia z Boga w nich wstąpił i stanęli na nogi A wielki strach padł na tych, co ich oglądali?.

Te Dwa zwycięskie i zjednoczone miłością Serca, Syna i Jego Matki, wzbudzają proroków, czynią ich Swymi posłańcami niosącymi dobrą nowinę o zbliżają­cym się tryumfie, same dają orędzia, wskazówki, jak w obecnych czasach zamętu znaleźć ratunek w całkowitym powro­cie do Boga, doznawanych prześladowaniach oraz o ich ostatecznym tryumfie.

/na podstawie książki ?Jak rozpoznać znak dany przez Boga? ? ks. Rene Laurentin ? ekspert Soboru Watykańskiego II, członek Papieskiej Akademii Maryjnej, wykładowca na wielu uniwersytetach we Francji, Ameryce i Włoszech, ceniony specjalista badający pochodzenie charyzmatów i objawień, autor wielu książek które stały się światowymi bestsellerami/.

W Medjugorie Królowa Pokoju w dniu 01 stycznia 2001 przekazała zaskakującą wiadomość. To pokazuje zarówno aktualne z wielką siłą działanie szatana, jak również daje nam jakby instrukcję, co robić w odniesieniu do siły szatana w dzisiejszym świecie. A oto orędzie Matki Bożej przekazane 1 stycznia 2001 roku.

?Tego wieczoru w sposób szczególny wezwałam was tutaj. Moje drogie dzieci, teraz, kiedy szatan jest uwolniony z łańcucha, wzywam was, byście się poświęcili mojemu Sercu i Sercu mojego Syna Jezusa. W sposób szczególny teraz, drogie dzieci moje, wzywam was, byście byli blisko mnie. Błogosławię was wszystkich moim matczynym błogosławieństwem. Idźcie w pokoju, drogie dzieci moje?.

Obrazek

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... iat-znowu/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!