Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.
  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Admin_DDN
 Tytuł: SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - ubogacające nas felietony.
PostNapisane: 23 paź 2013, o 09:57 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6528
Skąd: Polska
Źródłem felietonów będą tematy omawiane w katolickim i patriotycznym radiu Polaków, poszukujących, broniących sercem Prawdy i pragnących rozwijać swojego Ducha, ubogacając dobrym i mądrym słowem Duszę. Dar Nieba, polecany wielokrotnie Polakom przez bł. Jana Pawła II - Radio Maryja

Z Bogiem i Maryją.
+

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - ubogacające nas felietony.
PostNapisane: 23 paź 2013, o 10:07 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6528
Skąd: Polska
WYBRANE, NAJCIEKAWSZE TEMATY, FELIETONY:


1. Bolesne tematy. Dochodzenie do Prawdy o Męczennikach Krwi, którzy zginęli.
Mówi mecenas Janusz Wojciechowski + 23-10-2013 godz. 7:50 - http://www.radiomaryja.pl/multimedia/sp ... myslec-472

http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... howski.mp3

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - ubogacające nas felietony.
PostNapisane: 10 sty 2014, o 12:49 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6528
Skąd: Polska
2. Wykład prof. Zbigniewa Hałata na temat ideologii GENDER i zagrożeń z niej płynących

wersja audio:
http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... jHalat.mp3Szczęść Boże!

Ideologia gender stała się ważnym tematem debaty w naszym kraju. Wierni Kościoła rzymskokatolickiego, patrioci innych wyznań i wszyscy ludzie dobrej woli, po ostatniej niedzieli 2013r. umocnili swoje przekonanie co do kluczowej roli kościoła jako gwaranta trwałości Ojczyzny wszystkich Polaków. Sam tytuł listu pasterzy Kościoła katolickiego w Polsce „ATAK IDEOLOGII GENDER” musi trwale zaistnieć w świadomości publicznej, przebić się poprzez gęste zasłony dymne jedna po drugiej wypuszczane już nie tylko po to, abyśmy nad Polską nie widzieli nieba – jak tego chcieli starzy marksiści – ale abyśmy nawet nie dostrzegli po czym stąpamy, co znakomicie ułatwi osiągnięcie celów następcom Różańskiego, Baumana i Szechtera. Po omacku na pewno wdepniemy w kupy z zarazkami czerwonki, które neomarksiści sadzą na nasz trawnik. Czerwona zaraza w szczególności zagraża młodzieży. Bunt okresu dorastania łatwo przekuć w zapał rewolucyjny będący marzeniem najbardziej okrutnych tyranów. Marzeniem, które spełniło się w życiu Robespierre’a, Lenina, Hitlera i Stalina, zmieniło zmanipulowanych młodych rewolucjonistów w odartych z człowieczeństwa katów poprzedzających pokoleń.
Wychodząc poza nasz maleńki półwysep zwany Europą, warto sięgnąć do doświadczeń Chińczyków skonfrontowanych w latach 1966 – 68 z rewolucją kulturalną, której siłą byli hunwejbini. Wyobraźmy sobie, że pędzimy w miarę spokojne życie, aż tu nagle na nasze podwórko zajeżdża rozwrzeszczany oddział Czerwonej Gwardii, wali do drzwi, wdziera się siłą, poniża domowników, demoluje mieszkanie, a na odjezdnem zabiera ze sobą nasze dorastające córki i synów, którym nagle spodobała się rewolucyjna ideologia, obracająca wniwecz całe wychowanie ku dobru. Jesteśmy zdruzgotani, ale żyjemy. Bliscy nam sąsiedzi stawiali opór i zginęli z rąk naszych własnych dzieci, które recytowały z Czerwonej Książeczki. co następuje: „Przewodniczący Mao nakreślił naszą przyszłość jako zbrojnej rewolucyjnej organizacji młodzieżowej legalnej w ramach dyktatury proletariatu. Więc jeśli przewodniczący Mao jest naszym głównodowodzący, a my jesteśmy jego czerwonymi żołnierzami, kto nas może powstrzymać? Naprzód zrobimy Chiny czerwone od wewnątrz, potem pomożemy ludowi pracującemu innych krajów zrobić czerwonym cały świat. …A potem cały wszechświat”. Hunwejbini nie zdążyli wyzwolić wszechświata, bo po wykonaniu brudnej roboty sami zostali wymordowani, dzieląc los od 40 do 70 milionów ofiar największego ludobójcy nowoczesnej historii, czyli towarzysza Mao Tse Tunga.
No i jaka z tego nauka na dzisiaj dla nas? Chiny daleko, w przeszłości komuniści popełniali tam zbrodnie, ale dzisiaj zapewniają ludziom dobrobyt i czynią z Państwa Środka światowe mocarstwo pod każdym względem. Podobnie inne mocarstwo, tym razem zza miedzy – Niemcy. Pokolenia ślepo wykonujące ludobójcze rozkazy nie poszły za przykładem swojego fuehera, przeżyły nieudane próby denazyfikacji i przekazały pałeczkę młodym wychowywanym na europejskich hunwejbinów przez Zielonych pod komendą czerwonego Cohn-Bendita, który w 1968r. zeznał w sądzie, że nazywa się także Kuron-Modzelewski.
Po chrześcijańsku potępiając grzech a równocześnie kochając sprawcę grzechu, musimy współczuć manipulatorom, że wzięli na swoje sumienie odpowiedzialność za tak straszne zbrodnie, jeszcze bardziej współczuć manipulowanym, że dają się bezmyślnie spychać do moralnej przepaści, a najbardziej powinniśmy współczuć niewinnym ofiarom nieludzkich systemów, czyli samym sobie i osobom od nas zależnym. W pełni przekonani, że prawda nas wyzwoli, prawda o tym, że jesteśmy grzeszni, robimy rachunek sumienia, którego w obliczu ataku totalitarnych ideologii nie zdążyli zrobić ani Chińczycy, ani Niemcy i znajdujemy wyzwalającą prawdę, że jesteśmy grzeszni, bo obojętnie podchodzimy do ataku ideologii gender, bo czekamy aż sprawa sama się rozwiąże, że ktoś ją załatwi za nas.
Tak bezczynnie wyczekując happy-end’u, będziemy z roku na rok coraz szerzej otwierać oczy ze zdumienia, przerażenia, aż wreszcie z koszmarnego strachu, że wychowane za naszym cichym przyzwoleniem na rewolucyjnych wzorach, podobnie jak członkowie hitlerjugend, komsomolcy czy hunwejbini, nasze własne dzieci mogą podpisać zgodę na uśmiercenie nas w ramach nakazanej europejskim prawem eutanazji osób zbędnych i męczących otoczenie swoją nieprzydatnością.
Już gimnazjalistów „Standardy edukacji seksualnej w Europie” uczą, że aby pozbyć się niechcianych ludzi wystarczy łyknąć raz po raz tabletkę wczesnoporonną, czy pójść na zabieg przywrócenia okresu. A wobec przyuczania do przygodnych kontaktów seksualnych już od przedszkola, powodów do wydawania wyroków śmierci na własne dzieci absolwenci kursu ideologii gender znajdą bez liku, co ułatwi im podjąć po tej samej linii decyzje w stosunku do własnych rodziców. Też tych, którym wydaje się, że atak ideologii gender to wymysł, a dziecko przed urodzeniem to nie człowiek. Strach się bać chorób i starości. Aby nie przegrać ostatniego starcia, najwyższy czas poprosić samą młodzież o odparcie ataku ideologii gender i w żadnym razie nie ograniczać się do własnego podwórka. Wielkie pole do popisu w całej Europie ma przed sobą Młodzież Wszechpolska kultywująca antytotalitarną chwałę Żołnierzy Wyklętych.

Z Panem Bogiem
dr Zbigniew Hałat


źródło: http://www.radiomaryja.pl/multimedia/sp ... yslec-511/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - ubogacające nas felietony.
PostNapisane: 3 kwi 2014, o 09:48 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6528
Skąd: Polska
3. Kolejna bardzo wartościowa i kształtująca osobowość i duszę katecheza
Radio Maryja godz 8:30-9:00 o problemie zazdrości, pożądliwości i 10 przykazaniu.


http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Admin_DDN
 Tytuł: Re: SPRÓBUJ POMYŚLEĆ - ubogacające nas felietony.
PostNapisane: 26 lis 2014, o 15:33 
Offline
1000p
1000p
Postów: 6528
Skąd: Polska
4. Indeks słów zakazanych w Polsce.

26 listopada 2014, godz. 07:50 - Spróbuj pomyśleć


http://www.radiomaryja.pl/multimedia/sp ... yslec-630/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Góra   
  Zobacz profil Wyślij e-mail      
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


    |    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

..
Skocz do:  

cron

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II


Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!

+ Ewangelia na każdy dzień     + Pismo Święte     + Katechizm Kościoła Katolickiego     + Portal Radio Maryja     + Słuchaj Radia Maryja, przez internet   
Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka cookies.