Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 14 sie 2015, o 21:37 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa dla swojej umiłowanej córki Luz de Maria 21 lipca 2015

Drogi Ludu Mój:

JAKŻE WIELKA JEST MOJA MIŁOŚĆ DO WSZYSTKICH MOICH DZIECI!?

KOCHANI MOI, JAKŻE WIELKIE JEST MOJE MIŁOSIERDZIE WZGLĘDEM MOJEGO LUDU!?

LUDU MÓJ UMIŁOWANY, NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK BARDZO WAS KOCHAM!

Patrzę na Ziemię i widzę Ją w wielkiej części pustynną. To są dusze tych Moich dzieci, które w tej chwili oddają się złu.

Jak wielka jest Moja Miłość do Mojego Ludu! Że nawet pośród wielkich przestępstw i duchowych nieszczęść jakie żyją w człowieku, Moje Miłosierdzie nieustannie rozlewa się poprzez to Moje Słowo. Nie chcę aby nikt, nie nie uchwycił się Tego Słowa, gdyż to Moje Słowo jest dla wszystkich Moich dzieci, bez różnicy, nawet dla tych, którzy Mnie nie kochają, ci w szczególności są tymi, których wołam z większą miłością i naleganiem aby się nawrócili.

Kochany Ludu Mój, ile jest na tej pustyni dusz, które z własnej woli przemieniły swoje ludzkie serce w serce z kamienia! Widzę tak wielu, którzy nieustannie oddają się w ręce zła aby zabijać swoich braci, służąc jako instrumenty zła a w ten sposób wznosząc jedną z macek antychrysta.

Dzieci Moje, powinniście pozostawać nieustannie przygotowani, gdyż antychryst, przeciwnik Mojego Ludu, najstraszniejszy prześladowca Mojego Ludu znajduje się pomiędzy ludźmi, kontrolując ze swojej jeszcze niskiej w tej chwili pozycji swoje anonimowe przywództwo i poprzez tą pozycję dał się poznać pozostając niezidentyfikowanym przez Moje dzieci.

Wiecie jak Moja Matka nieustannie was uprzedzała, że ten, kto będzie Mnie udawał nie ujawni się przed Moim Kościołem jako ten, kim jest w rzeczywistości. Najstraszniejszy prześladowca dzieci Mojej Matki przybędzie do Mojego Kościoła jako bezbronne jagnię, jednocześnie wewnątrz będzie ukryty wilk, który pożre Moje owce. TO DLATEGO MOJA MATKA I JA NIEUSTANNIE WOŁAMY WAS I BŁAGAMY ABY MOJE DZIECI SŁUCHAŁY NASZYCH GŁOSÓW I JUŻ WIĘCEJ NIE WĄTPIŁY MOJEMU SŁOWU, jako, że gdybym nie nawoływał Mojego Ludu poprzez Moje Miłosierdzie i poprzez Moją Sprawiedliwość wtedy moglibyście wątpić w to Moje Słowo. ALE, ŻE JAKO TO MOJE SŁOWO JEST BOSKIE, MUSZE WOŁAĆ MÓJ LUD POPRZEZ MIŁOSIERDZIE A JEDNOCZEŚNIE GŁOSIĆ WAM MOJA SPRAWIEDLIWOŚĆ, PRZECIEŻ TEN KTO MNIE KOCHA, RESPEKTUJE MNIE I NIE BOI SIĘ MOJEJ SPRAWIEDLIWOŚCI ALE KOCHA MNIE SZCZEGÓLNIE DLATEGO GDYŻ JESTEM SPRAWIEDLIWYM SĘDZIA MIŁOSIERDZIA

Ojciec rodziny kocha swoje dzieci i napomina je w czas z miłości. Tak samo Ja zwracam się do was, drogie dzieci. Dlatego wyjaśniam to co zostało napisane w Piśmie św gdzie jest zapisane każde Moje Słowo.

Drogi Ludu Mój, Jestem coraz bliżej was. Moje Powtórne Przyjście jest blisko was, a kiedy to się stanie będę słyszał narzekania tych, którzy nie wierzyli w Moje nieustanne nawoływanie, tych którzy Mi zaprzeczali, tych którzy gardzili nawoływaniami Mojej Matki i tych którzy byli sędziami Moich Proroków.

Przybędę szybko dzieci w Moim Powtórnym Przyjściu, jako Król Chwały i Majestatu który Jestem, otoczony wszystkimi Moimi Chórami Niebieskimi, Moimi Legionami, Moimi Panowaniami, Moimi Mocarstwami i ze wszystkimi Aniołami. Przyjdę do was wstrząsając nie tylko Ziemię ale wszystko co zostało stworzone Ręką Mojego Ojca, gdyż nie tylko Ziemia jest wytworem Boga ale wszystko, co istnieje: Światy, których człowiek nie odkrył, których on nie zna i które jednocześnie neguje, negując tym samym Wszechmoc Mojego Ojca.

Ziemia nie jest centrum Wszechświata, centrum Wszechświata jest Nasza Trójca Sw. Jak niewiele osiągnął byt człowieczy po tym jak wyszedł z Rąk Mojego Ojca! Będąc największym dziełem stworzenia Mojego Ojca, doszedł do punktu, że jest najbardziej nieużytecznym i do tego stworzeniem, które najbardziej obraża Mojego Ojca, Mnie i Naszego Ducha Sw, buntując się i będąc nieposłusznym, że żadne inne dzieło stworzone przez Mojego Ojca nie uczyniłoby tak przeciwko Naszej Trójcy Sw. Nawet zwierzęta nie buntują się przeciwko Nam, jak buntuje się człowiek odmawiając posłuszeństwa oraz odmawiając przygotowania się, kiedy ważne jest to szczególnie dla dobra i zbawienia duszy by być przygotowanym.

JAK BARDZO SKUPIŁ SIĘ CZŁOWIEK NA DBANIU O WŁASNE CIAŁO! JAK BARDZO DOSZLIŚCIE DO IDOLOWANIA SWOJEGO CIAŁA, DZIECI! A CZYM JEST CIAŁO BEZ DUSZY? JAK WIELKI GRZECH POPEŁNIACIE W TYM MOMENCIE! JAK BARDZO POWINNIŚCIE STARAĆ SIĘ O DOBRO DUSZY, WZROST DUSZY I ZWALCZANIE WŁASNEGO ?EGO?, teraz, kiedy w tym momencie stoicie na progu poważnych katastrof, największych prób, jakie człowiek mógłby sobie wyobrazić, prób zrodzonych w umyśle samego człowieka a przeciwko którym sprzeciwi się sama Natura.

Drogi Ludu Mój, z jaką miłością zwracam się do was, a jaką pogardą Mi odpowiadacie! Gromadzicie bogactwa, kiedy one nie będą dla was żadną korzyścią, teraz, kiedy gospodarka kontynuuje swój upadek z jednego kraju w kolejny. Odpowiednio do znaczenia jaką szczyci się każde państwo, tak będzie topnieć jak woda przez palce.

Wielki plan dojrzewający by wynieść antychrysta wydaje owoce i to sprawia Mi wielki ból, owocując jako nieposłuszeństwo człowieka wzmacnia każdą możliwą strukturę stworzoną w celu wzmocnienia antychrysta i jego ogromnych macek. Wiem dobrze, że łono Mojego Kościoła nie ostrzega was o tym fakcie którym powinniście pozostawać nasyceni, by nie wzięto was znienacka, a wy w tym zamieszaniu przyjmiecie to czego nie powinniście przyjąć i kiedy się obudzicie będziecie znajdować się w sieci zła.

Gospodarka, Moje dzieci, dominuje człowieka i poprzez to dominowanie człowiek nauczył się nadmiernie wywyższać swoje ciało fizyczne i zaniedbywać swój stan duchowy. Tak też większość bytów ludzkich prawie całkowicie nie zdaje sobie sprawy z Mojego Prawa. Moje Przykazania zostały dane na wszystkie czasy, nie są one selektywne, ani nie należą do jednej elity. Moje Przykazania są dla wszystkich Moich dzieci i nie podlegają one żadnej restrukturyzacji, żadnym zmianom czy jakiejkolwiek interpretacji.

Byłbym fałszywym bogiem gdyby Przykazania były przedmiotem zmian, restrukturyzacji. Moje Słowo jest Jedno i Mojego Słowa zło nie będzie w stanie zwyciężyć, tak długo jak będzie Ono respektowane.

Drogie dzieci Moje, Ile razy alarmowała was Moja Matka o oświetleniu sumień! Słuchacie i pozwalacie wyjść drugim uchem tylu przestrogom, kiedy Ostrzeżenie jest coraz bliżej. Dzieci Moje nie zdają sobie z tego sprawy.

O ile żałości przyprawia Mnie Mój Lud! Zbliżam się, tak się zbliżam, że w tej bliskości pozostawię was każdego ze swoim sumieniem, samych, by w ten sposób każdy z was zobaczył się sam w sobie, zobaczył całe swoje życie, wszystkie swoje uczynki, poczynania, pojawi się to w sumieniu osobistym, i w tym momencie stworzenie zobaczy samego siebie, będzie w stanie zobaczyć wszystko co straciło poprzez grzech.

Dzieci Moje, nawracajcie się i pokutujcie zanim to nastąpi! Nie dlatego, że wtedy nie zobaczycie przestępstw popełnionych przeciw Naszej Boskości, ale wtedy wasz ból będzie mniejszy, jeśli grzechy były motywem waszego pojednania ze Mną po szczerej i prawdziwej skrusze i mocnym postanowieniu poprawy.

Pamiętajcie Dzieci Moje, że Ja wołam was nie tylko do ocenienia waszej religijności względem Mnie, ale także by zobaczyć dzieła i czyny oraz owoce jakie każdy z was Mi pokaże. Dzieci Moje, Ludu Mój, w tym momencie dzieła i czyny są owocami, które będą ważyć bardziej na szali Bożej Sprawiedliwości, ale owoce te powinny rodzić się z Miłości, doświadczenia, oddania się i posłuszeństwa życia/egzystencji w Woli Naszej Trójcy św. To właśnie ten, kto żyje w Woli Naszej Trójcy św, nie buntuje się, nie odmawia kochać bliźniego jak siebie samego, nie stawia swoich pragnień i zachcianek osobistych kiedy wołam do posłuszeństwa. Nie trzymajcie Miłości dla siebie samych, ale najpierw kochajcie Naszą Trójcę św, kochajcie bliźnich i nie czyńcie i nie róbcie nic przeciwko Darowi Życia.

Drogi Ludu Mój:

Pozostawajcie czujni! Wielkie mocarstwa w tym momencie utrzymują was w całkowitym oszustwie, gdyż te potęgi oddały się mocy szatana wierząc, że utrzymają swoją władzę nad mniejszymi i bezradnymi, kiedy antychryst przejmie swój nieprzejednany rząd nad ludzkością. Ale te narody, te potęgi, które w tym momencie są mocarstwami i ślubowali oddanie swojego mandatu antychrystowi, zostaną przez niego zmiażdżeni gdyż antychryst nie będzie dzielić się ani rządzeniem politycznym, ani społecznym, ani religijnym, ani ekonomicznym z absolutnie żadnym stworzeniem, ale będzie rządził sam poprzez jeden rząd, jedną walutę, jedną religię, tym sposobem będąc tym, który dominuje nad całym stworzeniem ludzkim. Dlatego nieprzerwanie mówię do Mojego Ludu aby pozostawał wierny, aby karmił duszę i ducha, abyście znali Moje Słowo, gdyż poprzez instrukcje Mojego Słowa wstępuje w was Mój Duch św, wstępuje w was i wypełnia was mądrością, dobrocią, miłością i nadzieją, abyście otwarli się na poznanie Mojej Miłości i nie negowali Mojej Sprawiedliwości wobec tego pokolenia, które traktuje Mnie jako Żebraka Miłości, podtrzymuje Mnie całkowicie ukrzyżowanego poprzez pogardę i nieposłuszeństwo wobec Moich nawoływań, ale przede wszystkim z pogardy dla Moich Przykazań.

WOLĄ BOŻĄ JEST: WYPEŁNIANIE, PRACA I DZIAŁANIE WEDŁUG MOJEGO PRAWA

Drogi Ludu Mój:

Będziecie jako tułacze, po ludzku, czując się samotni, ale nie bójcie się, Moje Legiony mimo, że nie widzicie ich oczami ciała, będziecie ich widzieć oczyma duszy. Nie pozostaniecie sami w żadnej minucie, Moi Posłowie Miłości, towarzysze waszej drogi, Moi Słudzy pieczętują Moich wiernych, Świętą Resztę, Malutką Owczarnię, która pozostanie wierna, a która będzie walczyć z Miłością w swoim słowie, w swoim spojrzeniu, w swoim sercu; pomagając tym, którzy będą potrzebować pomocy aby zrobić krok, który doprowadzi ich do Życia Wiecznego.

Nadchodzący czas nie jest przyjemny Ludu Mój. Wielkie walki mają miejsce w tym momencie o których większość Moich Ludzi nie ma pojęcia.

Główne rządy tego świata realizują swoje plany w celu kontynuowania Trzeciej Wojny Światowej, aby pozwolić upaść ekonomiom następnie każdemu domowi i w końcu wszystkim ludziom.

DZIECI MOJE, ILE NIEPEWNOŚCI ZBLIŻA SIĘ DO WAS! NIE GARDŹCIE NAWOŁYWANIAMI PŁYNĄCYMI Z MOJEGO DOMU. KAŻDE Z MOICH WOLAN ZAWIERA WIELKA PRAWDĘ JAKĄ PO TROSZECZKU DO WAS KIERUJE

Módlcie się dzieci Moje, modlitwa jest ważna. A kiedy będziecie modlić się, przyjmować Moje Ciało i Krew będziecie wypełniać Wolę naszej Trójcy św, będąc wysłannikami miłości, tej Miłości Bożej, która sprawia, że Ja mieszkam w moim wiernym Ludzie.

DROGIE DZIECI, ZAREAGUJCIE!

Nie angażujcie się w to, co jest przyziemne ?
nie bądźcie sojusznikami zła ?
nie działajcie przeciwko swoim braciom ?
nie bądźcie eksterminatorami Daru Życia ?
nie bądźcie inkwizytorami ?
nie bądźcie tymi, którzy uprawiają cudzołóstwo ?
nie bądźcie tymi, którzy wymuszają na swoich braciach ?
nie bądźcie tymi, którzy głoszą fałszywe doktryny ?
nie bądźcie tymi, którzy przez niewiedzę, przyjmują fałszywe ideologie ?
nie bądźcie tymi, którzy przypisują Mi to, co nie jest Moim Słowem ani Moją Prawdą.

MOJE PRAWO JEST JEDNO: ?MIŁOŚĆ?, MOJE SŁOWO JEST JEDNO: ?MIŁOŚĆ?, ALE NIE JEST TO MIŁOŚĆ LUDZKA, PRZEWYŻSZA ONA MIŁOŚĆ LUDZKA, MOJA MIŁOŚĆ JEST BOSKA. MOJA MIŁOŚĆ NIE WYKRACZA PRZECIWKO STWORZENIU. MOJA MIŁOŚĆ NIE WYKRACZA PRZECIWKO CZŁOWIEKOWI. MOJA MIŁOŚĆ NIE PRZECIWSTAWIA SIĘ MOJEMU PRAWU.

Drogie dzieci:

Angażujecie się w ideologie sprzeczne z Moim Słowem, ważycie się porównywać Mnie z ludzkimi liderami, którzy popełniali wielkie ludobójstwa przeciwko ludzkości, a robicie to dlatego, ponieważ nie znacie Mojego Słowa, gdyż gdybyście Je znali w duchu i w prawdzie nie popełnialibyście tej wielkiej herezji. ?JA JESTEM, KTÓRY JESTEM?. Jestem Tym, który kocha Boską Miłością i żadny ludzki byt, który podniósł rękę by zabić największy Dar jaki dałem człowiekowi i za to nie odpokutował, nigdy ale to przenigdy nie może zostać porównywany z Moją Miłością, z Moją świętą Boską Doktryną. Tak jak ważycie się porównywać Mnie z ludzkimi liderami, tak poprzez tą wielką dumę a co za tym idzie ignorancję przyjmiecie mandaty/nakazy antychrysta. Nie dzieci, tego nie chcę dla Mojego Ludu; dlatego nakazuję wam natychmiast oddalić się od tych, którzy ośmielają się porównywać Moją Miłość z powyżej wspomnianą miłością ludzką czy ideologią ludzką powstałą z krwi waszych braci.

Kochany Ludu Mój:

POUCZAJCIE SIĘ, POZNAWAJCIE MNIE, PRZYBLIŻCIE SIĘ DO MOJEJ MIŁOŚCI! Ja nie przyszedłem tylko po jedną osobę, nie przyszedłem przynieść wam słów próżnych i przemijających, przyszedłem dać wam Życie Wieczne. Dlatego święci uświęcali się w tyglu, w posłuszeństwie, w Miłości bliźniego, w pracy i działalności na podobieństwo Mnie oraz w wypełnianiu Woli Mojego Ojca nawet kiedy musieli oddać życie za swoich braci. Ten, kto mówi, że Mnie kocha ?bierze swój krzyż i idzie za Mną? i nie narzuca swojego własnego krzyża na swojego brata.

Drogi Ludu Mój:

Módlcie się za Mój kochany Naród Grecji aby nie pozwalał się być oszukiwanym. Módlcie się, gdyż ten Naród będzie cierpiał i rozleje swoją krew.

Módlcie się dzieci Moje za Niemcy, będą bardzo cierpieć.

Módlcie się dzieci Moje za Stany Zjednoczone Ameryki, będą cierpieć, zatrzęsie się ziemia.

Módlcie się Ludu Mój, módlcie się, Ziemia zatrzęsie się, woda podnosi się by oczyścić Ziemię.

PATRZCIE W NIEBO, DZIECI, PODNIEŚCIE SWOJE OCZY, ZNAKI SA WAM NIEUSTANNIE DAWANE ABY LUD MÓJ SIĘ PRZYGOTOWAŁ

Błogosławię was Moją Miłością

Błogosławię wam z Mojego Serca

Błogosławię was i kocham was; nie pozostajecie sami dzieci mimo, ze jesteście już w czasach Ucisku, nie jesteście sami. Niosę was w Moich Ramionach, a kiedy czujecie się bezbronni, nie zapomnijcie, że wyślę Pomoc Mojemu Ludowi.

Kocham Was,

Wasz Jezus

AVE MARYJA, NAJCZYSTSZA, BEZ GRZECHU POCZETA

AVE MARYJA, NAJCZYSTSZA, BEZ GRZECHU POCZETA

AVE MARYJA, NAJCZYSTSZA, BEZ GRZECHU POCZETA

Tłumaczyła Bożena

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... ipca-2015/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!