Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 14 sie 2015, o 21:40 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Orędzie otrzymane przez Enocha 5 sierpnia 2015r


Tłumaczone translatorem.

Drogie dzieci, módlcie się za władców narodów, wielki, dlaczego ?TY przygotowują się do wojny!

05 sierpień 2015 ? 13:35

Pilny apel Marii uświęcania się synów Bożych

Małe dzieci Mojego Serca, że ??pokój Boży będzie z wami, i że Mój matek Mantle cię chronić.

Drogie dzieci, módlcie się za przywódców wielkich narodów, ponieważ przygotowują się do wojny. Wszyscy planował eksterminację większości ludzkości, tak że łatwiej będzie im ujarzmić narody pod koniec wojny; Chcą, aby rozpocząć New World Order, który będzie rząd Antychrysta.

Wojna, która ma przyjść wpłynie garnitury narody, aktywnie lub biernie; kraje sprzymierzone z wielkich mocarstw wysłać swoich najlepszych żołnierzy i sprzętu do wsparcia narody w konflikcie. Armie narodów Trzeciego Świata pójdzie do przodu i będzie jej śmiały pierwszy upadek.

Drogie dzieci, przywódcy wielkich narodów, które planuje się zmniejszyć wiele ludzi na świecie, zwłaszcza dla ludności w krajach najsłabiej rozwiniętych, w celu przekazania ich i rozszerzyć swoje terytoria. Przygotuj Ludu Bożego, ponieważ zbliżają się dni, kiedy narody będą maszerować do wojny i tworzenie Mojego Ojca będzie jęk bólu, do wybuchu bomby, chaosu i śmierci.

Głód, susze i niedobory żywności, przyjść do mieszkańców ziemi! Wojna przyniesie spustoszenie, nie będzie miał nic do jedzenia, ponieważ wszystkie jedzenie i jedzenie z waszych narodów zostaną wykorzystane, aby pomóc krajom w konflikcie. Och, co ból próbuje moje Serce Matki, aby zobaczyć, kto zbliża się do wojny!; dzieci, matki, i być może nigdy nie rozpocząć ponownie przyjdzie. Oh matki opuszczony, towarzyszy mi, bo ja też będzie chodził z tobą przez pustynię! Mój Syn zostanie zdradzony i dostarczane z powrotem w ręce grzeszników.

Drogie dzieci, módlcie się za Kościół Mojego Syna, dlaczego zbliża się godzina goryczy. Wojna, katastrofa finansowa i schizmy, pochodzą one ze sobą. Wrogowie Kościoła Mojego Syna, masz już wyczyścić sposób niesprawiedliwy; w samym środku chaosu i konfliktów będzie moim przeciwnikiem jako wielki zbawiciela narodów. Wielki oszust, uzurpatorem, fałszerz, ma wszystko gotowe i zaplanowane, aby wygląd. I ?teraz, gdy dzieci zaczęły się szczelnie z Krwi Mojego Syna, wszystkie urządzenia, przez które mogą wykazać lub filtra głos Mojego przeciwnika; w dniu jego Powszechnej Deklaracji jest już ustalona. I ?nawet teraz dzieci do zapasów i aby błogosławił: woda, sól i olej, do duchowej walki. Twój pancerz powinny być noszone w dzień iw nocy i naoliwione z modlitwą i nie zapomnij umieścić w swoich rękach władzę Mojego Różańca Świętego.

Ostrzegam cię w poczet dzieci, bo nic nie można dziwić; Przypominam jeszcze, że kiedy mój przeciwnik sprawi, że oświadczenie, należy odłączyć wszystkie urządzenia, przez które można widział i nie słyszał jego głosu; należy pamiętać, że jest to stary wąż, a oczy mają moc, aby móc przyciągnąć i władzę w jego słowa, aby można go kochać i naśladować go. Moja mała uwaga, aby nie spaść w tym oszustwa, ponieważ byłoby to Twoja wieczna śmierć!
Ten, kto jest obok pojawiają się mówiąc, że jest Chrystusem, to jest mój syn; Jest synem ciemności, która jest uzurpować nazwę Mojego umiłowanego Syna, aby oszukać większość ludzkości, która będzie śledzić i kultu, jak gdyby był sam Bóg. Nie patrz, nie słuchaj, bo jest niesprawiedliwy w owczej skórze, który jest stracić największą liczbę dusz.

Jesteś ostrzegł, Moje małe dzieci; Tak więc przygotuj się, bo zbliża się dzień ucisku; Weź mnie za rękę i nie pozwól na to. Należy zawsze mieć Mój Różaniec, ponieważ zjednoczona modlimy się i przezwyciężyć dzięki łasce Boga i jego mój przeciwnik siły zła.

On kocha swoją Matkę, Maryję uświęcającą. (Alto de Guarne, Antioquia).

Rozprzestrzeniać Moje przesłanie dla całej ludzkości.

W języku włoskim.



FIGLIOLI, PREGATE PER I GOVERNANTI DELLA GRANDI NAZIONI, PERCHE? SI STANNO PREPARANDO PER LA GUERRA!

5 AGOSTO 2015 ? 1:35 P.M.

APPELLO URGENTE DI MARIA SANTIFICATRICE AI FIGLI DI DIO

Figlioli del Mio Cuore, che la Pace di Dio sia con voi e che il Mio Manto Materno vi protegga.

Figlioli, pregate per i governanti delle grandi nazioni perché si stanno preparando per la guerra. Hanno pianificato tutto per sterminare gran parte dell?umanit?, in modo che sar? loro pi? facile sottomettere le nazioni alla fine della guerra; vogliono dare inizio al Nuovo Ordine Mondiale che sar? il governo dell?anticristo.

La guerra che sta per venire interesser? tute le nazioni, attivamente o passivamente; i paesi alleati delle grandi potenze invieranno le loro migliori truppe e mezzi per sostenere le nazioni in conflitto. Gli eserciti delle Nazioni del terzo mondo andranno al fronte e saranno i suoi temerari i primi a cadere.

Figlioli, i governanti delle grandi nazioni hanno pianificato di diminuire gran parte della popolazione mondiale, in special modo le popolazioni delle nazioni meno sviluppate, con il fine di sottometterle e di espandere i propri territori. Preparati Popolo di Dio, perché si avvicinano i giorni in cui le nazioni marceranno in guerra e la Creazione di Mio Padre gemer? di dolore, per l?esplosione delle bombe, il caos e la morte.

Carestia, carestia e scarsit? di cibo, giungono per gli abitanti della terra! La guerra porter? desolazione, non avr? di che mangiare, perché tutti i viveri e gli alimenti delle vostre nazioni serviranno per sostenere le nazioni in conflitto. Oh che dolore prova il Mio Cuore di Madre al vedere che si avvicina la Guerra!; i vostri figli, madri, partiranno e forse non torneranno pi?. Oh madri desolate, accompagnateMi, perché anch?Io camminer? con voi attraverso il deserto! Mio Figlio sar? tradito e consegnato nuovamente nelle mani dei malvagi.

Figlioli, pregate per la Chiesa di Mio Figlio, perché le si sta avvicinando l?ora dell?amarezza. La guerra, lo scisma e l?ecatombe finanziaria, arrivano insieme. I nemici della Chiesa di Mio Figlio, gi? si dispongono a spianare la strada dell?essere iniquo; in mezzo al caos e al conflitto apparir? il Mio avversario come il grande salvatore delle nazioni. Il grande ingannatore, l?usurpatore, il falsificatore, ha gi? tutto pronto e pianificato per fare la sua apparizione. E? ora figlioli che iniziate a sigillare con il Sangue di Mio Figlio, tutti gli apparati attraverso i quali possa mostrarsi o filtrare la voce del Mio avversario; il giorno della sua dichiarazione universale ? gi? fissato. E? anche ora figlioli di fare provviste e di fare benedire: acqua, sale e olio, per il combattimento spirituale. La vostra Armatura deve essere indossata di giorno e di notte e oliata con la preghiera e non dimenticate di porre nelle vostre mani il potere del Mio Santo Rosario.

Vi avviso in anticipo figlioli perché niente vi possa cogliere di sorpresa; vi ricordo nuovamente che quando il Mio avversario far? la sua dichiarazione, dovrete scollegare tutti gli apparati attraverso i quali possa essere visto o ascoltata la sua voce; ricordate che ? l?antico serpente e nel suo sguardo ha il potere per potervi sedurre e il potere nelle sue parole per far s? che lo amiate e che lo seguiate. Attenzione Miei piccoli a non cadere in questo inganno, perché sarebbe la vostra morte eterna!
Colui che ? prossimo ad apparire dicendo che ? il cristo, questo non ? Mio Figlio; questo ? il figlio delle tenebre che viene ad usurpare il nome del Mio amato Figlio per ingannare la stragrande maggioranza dell?umanit? che lo seguir? e adorer? come se fosse Dio stesso. Non guardatelo, non ascoltatelo, perché ? l?essere iniquo che viene travestito da pecora per far perdere il maggior numero di anime.

Siete avvisati, Miei piccoli; preparatevi dunque, perché si stanno avvicinando i giorni della sventura; prendete la Mia Mano e non lasciatela. Portate sempre con voi il Mio Santo Rosario, perché uniti preghiamo e sconfiggiamo attraverso la Grazia di Dio il Mio avversario e le sue truppe del male.

Vi ama vostra Madre, Maria Santificatrice. (Alto de Guarne, Antioquia).

Diffondete i Miei Messaggi a tutta l?umanit?.

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... nia-2015r/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!