Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 1 mar 2015, o 20:40 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Orędzie przekazane Marii od Bożego przygotowania Serc

Otrzymane 21 luty 2015
??jak tylko wprowadzą nowe Mszały?.!
Moje Dziecko.Moje kochane Dziecko. Tutaj jesteś. Proszę, powiedz dzisiaj Ziemskim Dzieciom rzecz następującą:
Musicie powstać i musicie się opowiedzieć, gdyż jak tylko Mój Syn zostanie usunięty z Kościoła, biada temu, który nie jest mocny w Jezusie i nie opowiedział się we właściwym czasie i zaakceptował nową formę mszy jako ?Prawdziwą Mszę Mojego Syna?! Jezus zostanie wam zabrany, usunięty z Najświętszej Eucharystii!
Już dzisiaj obchodzą się z NIM bez szacunku i nie Święcie (PROFANACJA), jednak, Moje kochane Dzieci, ON JEST OBECNY W KAŻDYM PRZEISTOCZENIU, z Ciałem i Krwią, jednak także tutaj będzie wam odebrany jak tylko wprowadzą nowe Mszały i ? Święte Słowa ? zostaną zastąpione na ?bezwartościowe?!
Moje Dzieci. Ostrzegam was, gdyż to jest dopiero początek! Jak tylko Jezus nie będzie więcej w Przeistoczeniu- Msza i Jej Świętość i Jej Wartość przed Bogiem zostanie utracona. Krok po Kroku Zło będzie się wślizgiwać i na samym końcu każe się adorować, i do tego, Moje kochane Dzieci nie możecie dopuścić!
W takich Mszach nie możecie brać udziału, gdyż będziecie wielbić tego Fałszywego! Tak więc, trzymajcie się z daleka i Świętujcie TYLKO z wiernymi Jezusowi Kapłanami, którzy wkrótce Mszę zmuszeni będą odprawiać poza Kościołem i w ukryciu.
Dzieci, wielbijcie Mojego Syna i miejcie SZACUNEK dla NIEGO! Najświętsza Hostia nie może być rozdawana przez Nieupoważnionych (świeccy szafarze), jeśli nawet to ? rozluźnienie ? wyszło od najwyższej Instancji Kościoła. ! Tylko wyświęcony Ksiądz Mojego Syna jest godny Ją trzymać w Rękach. NIKT inny nie może Jej dotykać, kto nie jest Wyświęconym Mojego Syna !
Moje Dzieci. Nie profanujcie Świętego Ciała Mojego Syna !
Bądźcie Mu wierne i nie przyjmujcie żadnych zmian!
Boże Słowo jest Święte i NIE może być zmienione. Amen. Niech się tak stanie.
Trzymajcie się z daleka od tego, gdzie Mój Syn nie będzie Wielbiony. Amen.
Kocham was, i cierpię z wami, którzy jesteście wierni i oddani Mojemu Synowi. Wytrzymajcie, Moje Dzieci. Amen.
Wasza Matka w Niebie.
Matka wszystkich Bożych Dzieci i Matka Zbawienia. Amen.

Tłumaczyła: Magda

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... ania-serc/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!