Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2015, o 10:18 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Orędzie Jezusa przekazane Luz de Maria 27 stycznia 2015

Umiłowany Ludu Mój:
Krok po kroku zabieram was ze Sobą, aby droga była dla was lżejsza ?
Posiadając Wolną Wolę, każdy samodzielnie wybiera czy będzie kroczył ze Mną czy będzie szedł samodzielnie ?


Człowiek mówi: ?Jestem na podobieństwo Chrystusa?, ale czy to prawda ??

MNIE PODOBNI SĄ POKORNI, ŁAGODNI, CZYSTEGO SERCA, TEN KTO SIĘ NIE WYWYŻSZA, TEN KTO NASTAWIA DRUGI POLICZEK, TEN KTO UMIE CZEKAĆ I SŁUCHAĆ, TEN KTO MI ODPOWIADA ?TAK? I KONTYNUUJE WALKĘ BY POZOSTAWAĆ W MOJEJ WOLI


Najmilsi:
NIE ZAPOMINAJCIE O POKORZE, jest to szata Moich dzieci, charakterystyczna dla tych, którzy kochają Mnie w Duchu i Prawdzie. Pokorny otrzymuje Moje błogosławieństwa i Moją Pomoc, urzeka Mnie i wzywa Mnie bez słów.

WYNIOSŁY GINIE ZE SWOJEJ WŁASNEJ AROGANCJI ? Który z was chce być ostatni? ? Nie zapominajcie, że ten, kto jest sługą swych braci, będzie wielki wśród ludzi a ten, kto się przechwala, będzie poniżony, nie raz ale tysiąc razy.

Kim rządzi duma, doprowadzi go ona do własnego zniszczenia. Duma sprawując jakąkolwiek władzę nad swoimi braćmi, prowadzi do wywyższenia siebie. Te stworzenia zapominają o Mnie i nazywają siebie niezbędnymi. Ahhh! Nie zapominajcie, że przyjdę z Mocą i Sprawiedliwością, ?wywyższony będzie poniżony a upokorzony zostanie wywyższony?. (1)

Dzieci, ludzkość jest napompowana własnym ?ego? w swojej stratowanej inteligencji pełnej nieuporządkowania, cierpiąc w swoim zapale poznania tego, czego nie zna, porwana dumą, która dominuje rozum i aż do osiągnięcia anulowania prawdziwej inteligencji. Duma wpaja źle pojmowaną koncepcję wolności, pogrążając ludzkość w otchłani.

Moi umiłowani:
CZŁOWIEK, KTÓRY WZRASTA W SWOJEJ WŁASNEJ WOLNOŚCI ODDZIELAJĄC SIĘ OD WSZYSTKIEGO CO MU SUGERUJE BY POZOSTAWAŁ UPORZĄDKOWANY I KONCENTRUJĄC SIĘ NA SAMYM SOBIE JEST WIĘŹNIEM SWOJEJ WŁASNEJ NĘDZY

Wolność jest drogą, drogą i jednością, a nie niezależnością ?
Wolność jest miłością, a nie brakiem jedności ?
Wolność jest posłuszeństwem, a nie zatwardziałością serca ?

Moi umiłowani:
KTO ŻYJE KOCHAJĄC SWOJE MOTYWY, ŻYJE WE WŁASNEJ NĘDZY, PONIEWAŻ PRAWDZIWA WOLNOŚĆ TO WIELKOŚĆ, TO NIE TA, KTÓRA NADYMA WŁASNE ?EGO?.

KTO SIĘ ODDALA ODE MNIE, ŻYJE W NIEUSTANNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE, PRZYGLĄDA SIĘ SAMEMU SOBIE KOCHAJĄC SIEBIE PONAD POWINNOŚĆ KOCHANIA MNIE.

Kto się z oddala ode Mnie, jest jak dryfujący statek na morzu swojej ludzkiej jaźni, pragnący być uznany, asystowany i pragnący ludzkich zaszczytów, żyjąc w nadmiernej miłości do samego siebie, zmętnionej świadomości aby nie widzieć swojej własnej próżności.

CZŁOWIEK DUMNY SZYBKO ZAPOMINA O MOICH PRAWACH, W JEGO BIEDNEJ STRUKTURZE MENTALNEJ SZYBKO ODDALA SIĘ ODE MNIE WYKREŚLAJĄC MNIE ZE SWOJEGO ŻYCIA. Stąd przyszłość tej generacji przyśpieszającej w otchłań z powodu największych błędów, w jakie popadł człowiek.

Ukochane dzieci:
ROZPOZNAJCIE DUMĘ. ONA SPRZYJA AROGANCJI NARODZONEJ W ŚWIECIE I JEJ MACHINACJOM, PRZEZWYCIĘŻAJĄC WAS, DOPROWADZAJĄC WAS DO BYCIA DUMNYMI BEZ ŻADNEGO UZASADNIENIA, TYLKO SWOJEJ NIEZDARNEJ WŁASNEJ MĄDROŚCI ORAZ DOPROWADZAJĄC DO SZKODY JEDNOŚĆ MOICH DZIECI GDZIE TYLKO SIĘ POJAWI.

Dzieci:
Rozpoznajcie dumę, w tej chwili jest bardziej obecna w człowieku niż w innym czasie. Duma czai się na Moje dzieci wszędzie, prezentując się zamaskowana aby uniknąć rozpoznania, gnębiąc ducha Moich [dzieci], by utrzymać ich przywiązanych do nie wybaczania, narzucając się jako właściciel Prawdy, utrzymując swoje koncepcje jako jedyne.

Dzieci:
DUMA JEST OBECNA W WIĘKSZOŚCI MOICH DZIECI, ALE TYLKO NIELICZNI JĄ ROZPOZNAJĄ ABY JĄ KORYGOWAĆ.

Duma to właściciel bólu wobec innych.
Osoba dumna nieprzerwanie szkodzi swoim braciom, wyjeżdżając przed innymi ambicją.
Duma, dzieci, zły duch, trzyma siły w istocie ludzkiej, siły co utrzymują go w swoim ?ego? i oddalają od Mojej Miłości, aż do osiągnięcia swojego celu: odprowadzenia Moich dzieci z dala ode Mnie, aż w otchłań.

Umiłowany Ludu Mój:
Badajcie się hojnie duchem, aby nie było, że kiedy przyjdę to ujrzę was walczących przeciwko Mnie i przeciwko swoim braciom.

Jedno jest Prawo a ponad nim obfituje grzech, i grzech przeciwko Mnie jest nieustanny. Brak miłości boli Mnie, a Moi oddalają się ode Mnie.

Z powodu dumy człowieka umierają niewinni, bunt znajduje wsparcie, prześladowanie bierze uchwyt, kłótnie wybuchają, potężni postępują w swoich błędach, prześladowcy są zadowoleni; i z powodu dumy, człowiek niszczy samego siebie.

Umiłowany Ludu Mój:
MOC CZŁOWIEKA UPADNIE POD SWOIM WŁASNYM BAŁWOCHWALSTWEM.

Alianci zdradzą siebie nawzajem, wśród wielkiego zamieszania. Moje dzieci żyją rozproszone, patrząc na cierpienie swoich braci.

Nie zaniedbujcie Moich nawoływań, Mój Kościół będzie mieć chwile cierpienia.
Nie utraćcie wiary w Moją opieką.

MOJA MIŁOŚĆ JEST WYLEWANA NA MÓJ LUD, MANIFESTUJE SIĘ I BĘDZIE SIĘ MANIFESTOWAĆ.

MOJA POMOC PRZYJDZIE DO MOICH WIERNYCH PRZEWODZĄC MOIM DZIECIOM OBNAŻAJĄC IM ZŁO OPRESORA I JEGO MACKI


Módlcie się, Moje dzieci za Rosję. Wraz ze swoimi sojusznikami będzie powodem bólu. Rosja ucierpi przez naturę.
Módlcie się, Moje dzieci za Chile. Ucierpią drżenie ziemi.
Módlcie się, Moje dzieci za Włochy. Będzie ofiarą terroryzmu a natura będzie przyczyną cierpienia.

Umiłowani, ziemia zadrży. Woda, błogosławieństwo dla człowieka, doprowadzi go do cierpienia.

EGZAMINUJCIE SIĘ ZANIM SUMIENIE WAS PRZEBADA.

Umiłowany Ludu Mój, Ja was podtrzymuję. Podążam z Moim Ludem na nieustającej drodze.

Kocham was.
Wasz Jezus.

Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.
Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.
Zdrowaś Maryjo najczystsza, bez grzechu poczęta.

(1) Łk 14, 11

KOMENTARZ INSTRUMENTU
Bracia (i siostry):
Bóg nie chce widzieć zniszczenia Jego stworzenia. Jednakże nie będzie działał On w sprzeczności ze Swoim Świętym Słowem:
?Obrzydłe Panu serce wyniosłe, z pewnością karania nie ujdzie.? Ks. Przysłów 16, 5
Chciałabym podzielić się z wami jednym zdaniem, które nigdy nie zapomnę:
?Jeśli chcesz poznać osobę, nie pytaj ją co myśli, ale co kocha.? San Agustín
Amen.

Tłumaczyła : Bożena

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 ... znia-2015/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!