Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 20 lis 2013, o 13:25 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Garabandal ? Proroctwo o trzech papieżach

Objawienia Najświętszej Maryi Panny w San Sebastian de Garabandal

Najświętsza Dziewica powiedziała, że będzie jeszcze trzech papieży, a potem przyjdą czasy ostateczne.

Wypełniło się proroctwo, które mówiło, że przyjdzie papież związany ze Sw Benedyktem, wielkim ewangelistą Europy, spełniło się także proroctwo Matki Bożej jakie powiedziała w Garabandal o trzech papieżach.

Bardzo ważna rozmowa Anicety z Conchitą znajduje się na tej stronie w języku niemieckim :
Gdzie podane są teksty Albrechta Webera , autora książki ? Garabandal ? Zeigefinger Der Gottes ? ? Garabandal ? Palec Boży ? . Tytuł ten odnosi się do tego, co Bóg objawił w Garabandal, co do lasku sosnowego i Cudu, znaku Jego obecności, który pozostanie tam na zawsze, aż do końca świata .



Fragment rozmowy tłumaczonej na j. hiszpański:

Als die Nachricht vom Tode Papst JOHANNES XXIII. das Dorf erreicht hatte, verkündeten die kleinen Glocken der Dorfkirche das Ableben des Papstes mit wehmütigem Geläute. Conchita befand sich mit ihrer Mutter Aniceta und Frau Ortiz auf dem Weg zur Kirche. Dabei kam es zu folgendem Gespräch: ?Der Papst ist gestorben, ? sagte die Mutter. ?Achja, derPapst ist gestorben. Es kommen noch drei Päpste, ? gab Conchita zur Antwort. Soweit so gut. Zuhause aber ließ es Aniceta keine Ruhe und sie versuchte tiefer in das Wissen ihrer Tochter einzudringen, was sie klugerweise in Gegenwart der Frau von Dr. Ortiz vermieden hatte. ? Woher weißt du denn, daß nur noch drei Päpste kommen ?? fragte sie, nicht ohne Furcht über einen möglichen Irrtum ihrer Tochter, der sie nur allzu schnell wieder ins Gerede bringen könnte. ? Von der Heiligen Jungfrau. ,Eigentlich, , sagte sie, ,sind es noch vier?, aber einen zählt sie nicht mit. ? ? Warum zählt sie einen nicht mit?? ?Das hat sie nicht gesagt; sie sagte nur, daß sie einen nicht mitzählt. Sie sagte aber, daß einer nur kurze Zeit regieren wird. ? darauf die Frage: ?Zählt sie den vielleicht nicht mit?? ?Das weiß ich nicht. ? ?Und was kommt dann?? ?Das hat sie nicht gesagt. ?

Buch über Garabandal: ? Garabandal ? Der Zeigefinger Gottes? von Albrecht Weber

Obrazek


Treść tekstu :
Kiedy wiadomość o śmierci papieża Jana XXIII dotarła do miasta, małe dzwony kościoła żałobnym tonem ogłosiły śmierć Papieża.

Conchita była ze swoją matką Anicetą i panią Ortiz w drodze do Kościoła. Rozwiązała się następująca rozmowa :

-Nie żyje papież.

Powiedziała jej matka .

Conchita odpowiedziała :

? Ah, papież umarł. Pozostaje więc tylko TRZECH papieży .

W tej chwili, wszystko było w porządku. Jednakże po powrocie do domu, Aniceta była niespokojna i chciała bardziej poznać myśli swojej córki, która wydawała się powściągliwa w obecności pani Ortiz .

W domu, w spokoju , obawiając się ewentualnego błędu swojej córki matka zapytała :

? Skąd wiesz, że pozostało tylko TRZECH papieży?

Conchita odpowiedziała :

- Od Najświętszej Maryi. Właściwie powiedziała mi, ze będzie CZTERECH papieży, ale jednego nie liczyła.

Mówi Aniceta:

? Ale wobec tego, dlaczego pomijać jednego?

Conchita odpowiedziała:

- Tego nie powiedziała, powiedziała mi tylko, ze jednego nie brała pod uwagę. Jednakże powiedziała, że będzie on rządzić Kościołem na krótki czas .

Na pytanie :

? Myślisz, że dlatego go nie liczyła ?

Conchita mówi:

? Nie wiem.

Jej matka :

A co będzie dalej :

? Tego nie powiedziała .



Rozważmy pierwszy fragment rozmowy.

Maryja Dziewica mówi wyraźnie, że po Janie XXIII będzie czterech papieży, ale jednego z nich nie bierze pod uwagę. Aniceta nie rozumie dlaczego i pyta córkę czy będzie to z tego powodu, że będzie on rządził Kościołem przez krótki czas . Ale Matka Boska nie wyjaśnia przyczyny nagłej śmierci Jana Pawła I, ani konkretnego powodu z jakiej przyczyny go nie liczy, ale wyraźnie wskazuje, że Ten, którego Ona nie bierze pod uwagę, będzie tym, który będzie rządził przez krótki czas, czyli papież Jan Paweł I.

Tak więc czterema papieżami po Janie XXIII są: Paweł VI , Jan Paweł I, Jan Paweł II i Benedykt XVI i tym, którego Maryja Dziewica nie liczy kiedy powiedziała,
?pozostaje tylko TRZECH papieży ? jest Jan Paweł I. Trzeba to zrozumieć: pozostaje tylko TRZECH papieży, którzy będą rządzić Kościołem gdyż Jan Paweł I nie miał czasu by zrealizować nawet pierwszej wielkiej reformy jaką planował.

Tą rozmowę opowiedziała Conchita czterem świadkom wieczorem 13 listopada 1965r, podczas ostatniego objawienia Matki Bożej w Garabandal. W czasie tej rozmowy Conchita opowiada to, co pamiętała z jednego z objawień Najświętszej Maryi Panny w grudniu 1962 roku i następnie wyjaśnia inne rzeczy o których mówiła jej Dziewica z większą ilością szczegółów, z różnych ekstaz z lat 1962 i 1963, a w szczególności z 8 grudnia 1963, kiedy mówiła jej o ?rzeczach przyszłych, które nadejdą? oraz z lokucji i ekstaz lat późniejszych .


Następujące słowa Conchity są bardzo ważne :

- Wiedziałam, co się stanie z papieżami, ponieważ Dziewica mi to powiedziała.

? Wiedziałam, że Jan Paweł II nie zginie w ataku z 1981 roku.


Conchita poznawała wszystko podczas różnych ekstaz. Dla większości najbardziej znany jest dialog w kuchni Anicety napisany przez P. Eusebio Garcia de Pesquera i przez innych autorów. Wiemy, że w kuchni swojego domu powiedziała:

? pozostaje TRZECH papieży, a potem przyjdzie KONIEC czasów, który NIE jest KOŃCEM świata.


Według zeznań ks Turnera i innych, Benedykt XVI zna w szczegółach objawienia Matki Bożej w Garabandal, gdyż był wtedy prefektem Kongregacji Nauki i Wiary. Kardynał Ratzinger otrzymał pełną dokumentację Komisji ustanowionej na mocy biskupa Santander D. Juan Antonio del Val i wszystkie raporty kardynała Ottaviani, które zawierają wywiady z Conchitą w Watykanie .

Ostrzeżenie zerwie na zawsze pęta, którymi szatan związał świat. Ostrzeżenie oznacza, że każdy człowiek znajdzie się w obecności Boga i już nigdy więcej nie będzie się wątpić w istnienie Boga. Mówi o tym Św. Jan w Apokalipsie ( 12:9-10 ) :

? I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: ?Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym.?

Conchita mówi:
Najświętsza Dziewica poinformowała mnie o Wielkim Cudzie, jaki zdziała Bóg Nasz Pan za Jej wstawiennictwem.

Fragment z pamiętnika gdzie Conchita mówi o Cudzie. (tekst z pamiętnika)
Ten wpis z pamiętnika Conchity mówi:

Tak, jak kara będzie tak bardzo, bardzo wielka na jaką zasługujemy, tak Cud także będzie niezmiernie wielki, jakiego świat potrzebuje. Najświętsza Dziewica powiedziała mi datę Cudu i jego istotę i osiem dni wcześniej muszę powiedzieć o tym ludziom aby przyszli. Papież zobaczy go tam gdzie będzie się znajdował także Padre Pio. Chorzy, którzy będą obecni przy nim zostaną uzdrowieni, grzesznicy się nawrócą i wszyscy którzy ujrzą Cud nie będą wątpić, że Bóg, nasz Pan, czyni go przez wstawiennictwo Maryi Dziewicy. A teraz wszyscy oczekujemy na wielki dzień Cudu by zobaczyć czy świat się zmieni i kara nie nadejdzie.

Tłumaczyła: Bożena



źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/11 ... -papiezach

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!