Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2013, o 09:58 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445

Artykuł napisany przez Luz de Maria na podstawie wszystkich orędzi dotyczących odpowiednio konfliktu na Bliskim wschodzie
.

Patrząc na przeszłość jako na nieskończony jeszcze proces rozwojowy w każdym aspekcie życia człowieka; przypominamy Słowa z Nieba, które nawołują nas do patrzenia na znaki czasu.

W tym momencie rozwoju politycznego, zwłaszcza w Egipcie, obowiązek każe nam widzieć że nie jest to pojedynczy przypadek w danym państwie, ale powinniśmy przejść do globalnego kontekstu na jaki zasługuje ta rzeczywistość. Boskie nawoływania były nieustanne, a odpowiedź człowieka negatywna.

Realia w jakich żyje dzisiejszy Egipt, przewiduje katastrofę humanitarną, bo za tą pozorną pojedynczą sytuacją, ukrywa się prawda, MOC I INTERESY WIELKICH MOCARSTW, które będą interweniować w tym procesie aż do końca, ta rewolta w Egipcie jest wstępem do tego, co będzie przeżywane na poziomie światowym.

Jest jest to coś, co dzieje się z dala od naszych granic, ani nie możemy na to patrzeć z obojętnością, ale dzięki nawoływaniom z Nieba jasno widzimy, co jest roztrząsane za tymi sprawami. Śmierć i prześladowania nie tylko muzułmanów pomiędzy sobą ale chrześcijan i ewangelików, ludzka brutalność jest taka, że ??szacunek dla wyznań zostaje deptany a będąc zjawiskiem politycznym, staje się zarzewiem wojny światowej, i to już wkrótce.

Magnes kursu ludzkości nie pozwala na odwrót, utrata przytomności przyniosła bytowi ludzkiemu rozbestwienie i przejrzystość na TO co jest prawdą.

Moc usprawiedliwia wszystko. Czasami przypominamy sobie II wojnę światową, i zastanawiamy się, co stanie się teraz?

Wystarczy po prostu iskra, TYLKO JEDNA, cały scenariusz wygląda, że jest już gotowy, jeden error z ludzkiej strony, a działanie jednej władzy, sprawi ze interes przewyższy powód.

Przekazy dane z Nieba dla Luz de Maria dotyczące Bliskiego Wschodu

NMP 10.04.2010
Bliski Wschód przyniesie światu ból.

NMP 18.09.2010
Módlcie się na Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 10.11.2010
Zapraszam do modlitwy za Bliski Wschód. W tej chwili modlitwa jest najważniejsza.

NMP 23.11.2010
Módlcie się na Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 28.11.2010
Módlcie się na Bliski Wschód.

NMP 6.12.2010
Słowa pokoju zbliżają się do Bliskiego Wschodu. Ale są one tylko preludium do wojny.

NMP 23.12.2010
Módlcie się na Bliski Wschód.

NMP 23.12.2010
Módlcie się, Moi umiłowani, módlcie się za Bliski Wschód.

NMP 08.02.2011
Módlcie się, dzieci, módlcie się za Bliski Wschód, zbliża się płacz.

Nasz Pan Jezus Chrystus 14.02.2011
Módlcie się, bardzo bolesny fakt będzie miał miejsce na Bliskim Wschodzie.

Nasz Pan Jezus Chrystus 26.02.2011
Jeździec zbliża się do ludzkości. Z Bliskiego Wschodu podniesie się ból, głód, chaos, i rozszerzy się wszędzie.

Nasz Pan Jezus Chrystus 23.03.2011
Idzie smok i swoim szalonym ogniem postępuje od Bliskiego Wschodu, wyrastając stamtąd w siłę w kierunku ludzkości.

NMP 30.03.2011
Módlcie się umiłowani, módlcie się za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 27.04.2011
Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 1.05.2011
Módlcie się za Bliski Wschód, śmierć ich ubiczuje.

NMP 10.05.2011
Módlcie się za Bliski Wschód, módlcie się.

Nasz Pan Jezus Chrystus 29.06.2011
Módlcie się, módlcie się za Bliski Wschód. Przyniesie ból całej ludzkości.

Nasz Pan Jezus Chrystus 11.09.2011
Módlcie się za Bliski Wschód, ból rozprzestrzeni się na całą ludzkość.

Nasz Pan Jezus Chrystus 20.02.2012
Módlcie się za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 27.032012
Módlcie się umiłowani, módlcie się za Bliski Wschód, nie upadajcie w swoich modlitwach.

NMP 2.04.2012
Módlcie się za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 04/09/2012
Módlcie się za Bliski Wschód.

NMP 18.04.2012
Módlcie się za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 28.04.2012
Módlcie się za Bliski Wschód, przyniesie ból całemu światu.

Nasz Pan Jezus Chrystus 16.05.2012
Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Bliski Wschód, módlcie się za Chiny.

NMP 08/06/2012
Zapraszam do modlitwy za Bliski Wschód, nie zapominajcie ich w swoich modlitwach.

Nasz Pan Jezus Chrystus 10.03.2012
Zapraszam was do modlitwy za Bliski Wschód, zapali się iskra wojny.

Nasz Pan Jezus Chrystus 10.10.2012
Módlcie się za Bliski Wschód, bardzo ucierpi.

NMP 12/08/2012
W tej chwili kiedy wszystkie gwiazdy, które pokrywają Mój płaszcz silnie migają abyście je polubili i patrzyli w górę, zapraszam do modlitwy za Bliski Wschód, aby nie kontynuowali pozostając ignorantem co do rzeczywistości i prawdy tej chwili.

Nasz Pan Jezus Chrystus 23.12.2012
Co Moja Matka wam zapowiedziała spełni się. Ogłoszenia wojny, terroryzm i zabijanie niewinnych będą nadal kontynuowane ze względu na odmowę człowieka. Bliski Wschód pogrążony w wojnach wewnętrznych i zewnętrznych, nie zatrzyma się dopóki nie przyjdzie antychryst.

Nasz Pan Jezus Chrystus 27.02.2013
Zapraszam do modlitwy za Bliski Wschód.

Nasz Pan Jezus Chrystus 24.03.2013
Módlcie się dzieci, módlcie się za Bliski Wschód.

NMP 26/07/2013
Ukochani, napięcie na Bliskim Wschodzie nadal pozostaje silne i rośnie, ból przyjdzie na ludzkość, teraz kiedy nie ma większego zła, niż stworzenie energii atomowej.

Przekazy z Nieba dla Luz de Maria dotyczące przemocy w ludzkich bytach

NMP styczeń 2009
Wkrótce zobaczycie, jak uwolnią się prześladowania chrześcijan; lud kochany przez tą Matkę, będzie prześladowany przez tych, którzy nie kochając Mojego Syna, będą widzieć w każdym chrześcijaninie wroga. Wkrótce, bardzo niedługo zobaczycie, jak przemoc, rozbój, porwania wzrosną w sposób niekontrolowany.

Nasz Pan Jezus Chrystus 25.06.2009
Nie tylko w naturze, ale w aktach, reakcji, przemocy i arogancji, z jaką człowiek działa, ?człowiek stanie przeciwko człowiekowi?. Niestabilność na świecie spowoduje więcej przemocy.

NMP 27.06.2009
Moi ukochani: dobrze wiecie, że to sam człowiek jest przyczyną szybkiego spełnienia się wielkich katastrof; kary, które same są generowane przez człowieka. Prześladowanie Moich dzieci nie jest daleko, przemoc wzrasta szybko, przed człowiekiem zatwardziałym w pragnieniu, aby upodobać się do swojego Stwórcy i oddać przyjemnościom w całej swojej wielkości. To jest powód, Mojego naglącego wezwania, abyście przybliżyli się do Mojego Syna w Eucharystii, ale z odpowiednim przygotowaniem, abyście Go bardziej nie obrażali.

Nasz Pan Jezus Chrystus 07/03/2009
Przemoc na świecie wzrasta, komunizm idzie chyłkiem, aby wypełnić proroctwa, a wy tego nie zauważacie, nowoczesne antychrysty wstają by powodować ból tym, którzy są Moimi, prześladując ich bezlitośnie.

NMP 13.08.2009
Przemoc przynosi ludziom tyle nieszczęść!
Dzieci, stworzenie widzi was bardzo oddalonych ? tyle jest grzechu!

NMP 23.09.2009
Umiłowani, grzech zżera, mgli umysł człowieka, jest to powodem tego, że tak ogromna jest ludzka przemoc.

Nasz Pan Jezus Chrystus 3.10.2009
Moi ukochani: wasi bracia nie rozumieją pilności Moich nawoływań oraz Mojej Matki. Wy, MÓDLCIE SIĘ I WYNAGRADZAJCIE; jest tyle przemocy w tym czasie, że osadza się ona w sercu człowieka, nawet kiedy on nie jest tego świadomy, jest to plaga, która rozprzestrzenia się nie będąc pożądana, ale jest akceptowana przez wielu, którzy nie dostrzegają powagi wydarzeń które ich otaczają.
OBUDŹCIE SIĘ!, gdyż bestia bierze w posiadanie ludzi, w zamian za fałszywą stabilność w ludzie. żądło bestii weszło do świata i prowadzi swoją trucizną umysły ludzi doprowadzając ich do działania przeciwko Moim przykazaniom.

NMP 7.11.2009
Wzywam was dzisiaj byście nie odseparowywali się od modlitwy, powinniście być lampami, które oświetlają ciemności, które pozostają w tym momencie nad ludzkością. Każdego dnia zło ogarnia tych, którzy żyją bez Boga, i sieje spustoszenie wśród niewinnych, zło zawzięło się przeciwko życiu; co jest przyczyną tak wielkiej przemocy i śmierci z ręki samego człowieka.

Nasz Pan Jezus Chrystus 27.11.2009
To nie jest łatwa dla was Moi kochani, ta chwila obecna. Serce boli, z powodu ilości przemocy, złości, nieuczciwości, kłamstwa, ale głównie braku wiary w Moje Słowa i nieposłuszeństwa wobec Moich nawoływań. Dzieci, Mój Izraelu: czas jest krótki, przygotujcie się, czas jest krótki. Wypełnienie się stoi w drzwiach, przemoc, upadek moralny, przynagla Mnie do przyśpieszenia tego co zostało ogłoszone, z miłości dla was, z miłosierdzia. Dzieci ukochane Mojego Serca, nie ma czasu. A co powinno się robić, kiedy nie ma już czasu? Chronić się i przygotować. Tak, ?Kto ma uszy ten słucha,? przemoc wzrośnie do poziomów nieznanych i nie do pomyślenia. Tak więc wy podwójcie miłość, jedność, wiarę i modlitwę.

NMP 28.11.2009
Kochani: jest PILNA, BARDZO PILNA potrzeba jedności wiernych. Podział i brak miłości jest mocą diabła, mocą, która zaciemnia umysł i serce człowieka, prowadząc go do poddania się każdego dnia nałogom, przemocy. STĄD JEST OBOWIĄZKIEM MOICH DZIECI WALCZYĆ ARMIĄ MODLITWY: ARMIĄ ORĘŻA RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO.

NASZ PAN 2.02.2010
Drogie dzieci, w tym momencie, w którym żyjecie, powinniście być źródłem jedności dla wszystkich Moich dzieci. PILNE JEST BYŚCIE ZEBRALI SIĘ WOKÓŁ MNIE. Przechodzicie przez świat całkowicie burzliwy, sprzeczny, gdzie dominuje obojętność, przemoc i pogarda dla wszystkiego, co Ja reprezentuję, i zło utworzyło korzenie i z każdym dniem coraz bardziej przywiązuje ludzkość przez grzech i dumę.

NMP 23.12.2010
Szatan rozprzestrzenia w umysłach mężczyzn nienawiść i przemoc. Będą to zatwardziałe serca idących za fałszywymi koncepcjami religijnymi oraz egoistów, którzy pociągną za sobą wielki lament na całym świecie. Imperium antychrysta powstaje z mocą monopolizując młodzież oszołomioną technologią.

NMP 27.12.2010
Przemoc wejdzie w człowieka wstrząśniętego desperacją.

NMP 22.07.2011
Grzech prowadzi do przemocy, a ona krzywdzi niewinnych. Apeluję, aby prosić o Bożą pomoc aby każdy przyjrzał się sam sobie i zmienił się zanim ciemność nie pozwoli wam widzieć.

Nasz Pan Jezus Chrystus 10.08.2011
Zanieczyszczenie plagą przemocy pozostaje JUŻ na Ziemi i to przemoc idzie przyspieszając z umysłu do umysłu, z kraju do kraju. Módlcie się, módlcie się, aby zwalczyć tę plagę modlitwą i miłością do Mojej Matki i do Mnie.

Dyskusja Boskiej Miłości Pana Naszego Jezusa Chrystusa
ze swoją ukochaną córką Luz de Maria 21.10.2011

Chmura przemocy rozprzestrzeni się na wszystkie narody. A te, z kolei, odrzucą posłuszeństwo i czystość, przynosząc ból do każdego regionu poprzez środki naturalne.

Nasz Pan Jezus Chrystus 20.12.2011
Umiłowani, grzech przyniesie przemoc na ludzkość i sprowadzi ich na drogi ciemnych i nieprzyjemnych intryg.

Nasz Pan Jezus Chrystus 04/09/2012
Przyspieszona codzienność podważyła w człowieku pokój i doprowadziła go do życia w stałej przemocy osobistej, przez który to srodek wejdzie wróg człowieka i poruszy masy do poziomu nigdy przedtem nie widzianego i będzie niespotykana przemoc.

NMP 30.09.2012
Działania Antychrysta będą przeprowadzone wkrótce w kilku krajach, wywłaszczeni pozostaną bez odpowiedzi i przemoc wzrośnie.

NMP 10.10.2012
Przemoc wzrasta jak plaga, jak ta, która postępuje a której zapobiegliście wcześniej.
Nie rozpoznają znaków Stworzenia ani znaków niegodziwości człowieka, dopóki nie przyjdą one na was, bez uprzedzenia.

Przesłania dane przez Niebo dla Luz de Maria dotyczące wojny i konfliktów

Wojna jest bliska, w zasięgu jednej iskry, która rozpala. Nowoczesna broń, pali nie tylko naturę, ale i człowieka. Jesteśmy zaalarmowani gdyż krzyki wojenne podnoszą się, choć nie głośno, ale pośród szumu tych, którzy posiadają interesy ludzkości.

Styczeń 2009 Nasz Pan Jezus Chrystus
Wielki bój, trzecia wojna jest w zasięgu ręki. Tak jak Izrael rozpoczął sojusz, tak teraz, przez konflikty w nim zapali iskrę Wielkiej Wojny.

Nasz Pan Jezus Chrystus 11.03.2010
Szydzi się z Moich Instrumentów, tak jak w Starym Testamencie. Śmieją się, tak jak wyśmiewali się ze Mnie i z Moich wiernych. Tak było i tak będzie. Kiedy ujrzycie na własne oczy to, co jest o was ogłoszone, wtedy będzie za późno, nie na pokutę, ale na to by zatrzymać to, co przyniosło na was: Wielki Ucisk, dzikość, ciemność, burze, zarazy, ból, niegodziwość i wojny.

Miłosny dialog pomiędzy Naszym Panem Jezusem Chrystusem a Jego umiłowaną córką Luz de Maria 12.04.2010
Pan prowadzi mnie by zobaczyć, jak wszystkie postępy naukowe będą zniszczone, z powodu człowieka, z powodu wielkiej wojny na całym świecie, jak również zostaną zniszczone przez samą naturę.

Nasz Pan Jezus Chrystus 05.05.2010
Kryzysy gospodarcze doprowadzą potężnych do połączenia się, a następnie rozpadu, powodując wojny.

NMP 12.05.2010
Nadal czekam na poświęcenie Rosji memu sercu, aby zapobiec III Wojnie Światowej. Ale odłożyli na bok Moje prośby, które przynoszą dobro dla wszystkich, unikając ludzkości bólu.

NMP 08/06/2010
LUDZKOŚĆ BĘDZIE PRZEŻYWAĆ MOMENTY LEKU, WOJNA PRZYNIESIE BÓL WSZYSTKIM.

Nasz Pan Jezus Chrystus 04/07/2010
Widmo wojny rośnie szybko.

NMP 11.09.2010
Wojna po raz kolejny, będzie straszną plagą: w sekundach zabierze całe wioski; z tego powodu człowiek będzie okaleczony, zanieczyszczenia spowodują, że ludzie ucierpią głód. Mój ukochany Izrael jest na progu wielkiej wojny. Wzywam was do modlitwy za Izrael; Gog i Magog [Apokalipsa 20:8] są gotowi do wojny.

Nasz Pan Jezus Chrystus 15.09.2010
Umiłowani: potęgi tego wieku zwymiotują ogień na ludzkość, widmo wojny gwałtownie wzrasta.

NMP 23.09.2010
Epidemie nie czekają, tak jak zostało to ogłoszone przez Niebo; będą one bardziej katastrofalne. Wojna zapuka z miasta do miasta.

Nasz Pan Jezus Chrystus 27.09.2010

Wróg duszy rozwija swoją wielką ofensywę przeciwko całemu Mojemu Ludowi, katastrofy naturalne będą rozwijać się w wydrążonej ziemi, która będzie się walić. Ambitne i okrutne umysły oznaczą dokładny punkt początku wojny, przed rozwścieczoną ludzkością, która powoli została przygotowana przez technologię by obserwować wojnę i zabijanie, jako normalne i codzienne. Człowiek został przeszkolony 24 godzin na dobę w nowych obozach koncentracyjnych zwanych ?domy lub ośrodki rekreacji.? To był plan wykluty przez wroga i który wyda swój owoc.

NMP 23.11.2010
Widmo wojny wzrasta.

Tłumaczyła: Bożena


źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/08 ... wschodzie/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!