Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2015, o 19:43 
Offline
1000p
1000p
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 paź 2013, o 19:41
Posty: 1061
Jezus, Król Wszystkich Narodów

Obrazek

Wezwanie ? Jezus, Król Wszystkich Narodów? zostało zaczerpnięte z Pisma Świętego i jest zgodne z Tradycją i nauczaniem Kościoła. Jezus nazwany jest: ? Władcą, Królem Ziemi? [Ap.1.5], ? Królem Królów i Panem Panów? [Apok.19:16]. Tym przed którym ? przyjdą wszystkie narody i padną na twarz? [Apok.15,4]. O jego godności królewskiej naucza Encyklika ?Quas Primas? papieża Piusa XI.
Otrzymaliśmy wielką łaskę w tych trudnych czasach; od 1988 Jezus ukazuje się dwóm Amerykankom, które mają propagować nabożeństwo czczące Go jako ?Króla Wszystkich Narodów?. Nabożeństwo to otrzymało Nihil Obstat ? oznacza to, iż nie zawiera niczego, co byłoby przeciwne doktrynie i moralności.
Jezus przekazuje nam modlitwy i obiecuje nawrócenie,uzdrowienie, jedność, pokój i wytrwanie do końca. Powiedział, że nabożeństwo to ma niezwykłą wartość, zwłaszcza jako nabożeństwo uzupełniające dla tych, którzy czczą Najświętsze Serce Jezusa i Jego Boskie Miłosierdzie.

Nabożeństwo zawiera kilka elementów:
1. Obrazki i medaliki ukazujące ?Jezusa Króla Wszystkich Narodów? oraz Jezusa Eucharystii wraz ze Świętym Michałem.
2. Koronka Jedności i Nowenna Koronek.
3. Nowenna na cześć Jezusa Prawdziwego Króla.
4. Nowenna Komunii Świętych.
5. Poświęcenie się Matce Bożej Pośredniczce wszystkich łask.
6. Specjalne Błogosławieństwo.
7. Litania na cześć Jezusa Króla Wszystkich Narodów.

Jezus powołuje się na dwie kobiety, którym objawił to nabożeństwo. Jedną nazywa swoją ?służebnicą? a drugą ?duchową matką? swej służebnicy. Relacja między tymi dwiema kobietami przypomina nam duchowe powinowactwo jakie istnieje między nami ludżmi, także z Najświętszą Maryją Panną (naszą niebiańską ?Matką Duchową?) jak również z Trójcą Przenajświętszą. JEZUS OBIECAŁ NADZWYCZAJNE ŁASKI TYM, KTÓRZY BĘDĄ GO CZCILI TYM NABOŻEŃSTWEM.

Nihil Obstat. Wielebny Edward Santana, J.C.D.
Znawca prawa kanonicznego.
Biskup Hernandez Rivera, D.D.
Biskup w Caguas, Porto Rico.
15 sierpnia 1993r.

Nihil Obstat- to deklaracja stwierdzająca, iż dana książka czy broszura nie zawiera żadnego błędu doktrynalnego lub moralnego. Nie oznacza to jednak, że ci którzy podpisali dane Nihil Obstat zgadzają się z treścią, opiniami czy zawartymi tam oświadczeniami.

Biskup Rivera powiedział, iż uznaje ?potrzebę dalszego szerzenia nabożeństwa do Pana Naszego i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, Prawdziwego Króla Wszystkich Narodów?.

1. OBRAZKI I MEDALIK

Jezus ukazywał się swej ?służebnicy? oraz ?matce duchowej? jako pełen majestatu Król, z wielką koroną ze złota, przyodziany w płaszcz purpurowy ze złotymi frędzlami. Promienie światła, symbolizujące łaski miłosierdzia, wychodziły z Ran przegubu dłoni i okrywały ziemię, zawieszoną przed Nim. Z Najświętszego Serca Jezusa spływły na ziemię krople krwi.

Jezus życzył sobie, aby wykonano obrazek przedstawiający Go jako ?Króla Wszystkich Narodów?. Powiedział, że modlitwy tego nabożeństwa mają ?szczególną moc? jeśli odmawia się je przed tym obrazkiem. Jezus powiedział też: ?Ten obrazek przedstawiający mnie osobiście? ma stać się kanałem Mojego wielkiego Miłosierdzia wobec ludzkości jak również stanowić dla niej przypomnienie obowiązków i zobowiązań należnych jej Panu i Wszechwładnemu Królowi.?

Póżniej (Jezus) poprosił by wybić medalik na Jego podobieństwo. Na obrzeżach wybite jest wezwanie: ?O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, niech Twoje królestwo będzie uznane tu na Ziemi!?. Na rewersie medalika figuruje Jezus, nasz Król Eucharystyczny (przedstawiony) w postaci Najświętszej Hostii i Drogocennej Krwi. Jest tam również święty Michał Archanioł jako obrońca Kościoła i Stróż Najśiętszego Sakramentu.

Jezus obiecał ?niezmierzone Łaski? tym, którzy noszą ten medalik i którzy Go czczą odprawiając wiernie to nabożeństwo. Dusze te otrzymają:

? ?Łaskę obfitości darów Ducha Świętego.
? ?Łaski codziennego żalu za grzechy co doprowadzi do nawrócenia i zbawienia oraz do życia wiecznego.?
? ?Szczególny stopień chwały w niebie.?
? Obronę przeciwko ?wszelkiemu przejawowi Mojej Sprawiedliwości? szczególnie w przypadku katastrof naturalnych.
? Święty Michał powiedział: ?Osobiście będę towarzyszył tym duszom, które będą przyjmować Pana Naszego w Komunii Świętej z należnym szacunkiem, wiarą oraz miłością?

Jezus życzy sobie by nosić ten medalik (na sobie) ale dopuszcza również żeby dana osoba przemieszczając się (np. środkami transportu) miała go po prostu w swoim posiadaniu ale traktowała go ?z należnym szacunkiem i czcią? a Jezus spełni obietnice.

2. KORONKA JEDNOŚCI

Koronka Jedności jest serią modlitw, które odmawia się na paciorkach zwykłego różańca. Pan Jezus powiedział: ?Daję tej Koronce wielką moc nad Moim Najświętszym Zranionym Sercem, do uzdrowienia grzesznych skłonności mojego ludu ? jeśli odmawiana będzie z wiarą i ufnością??

Odmówić na dużych paciorkach:

Boże Ojcze Niebieski, przez Twojego Syna Jezusa, naszego Arcykapłana ? Ofiary, Prawdziwego Proroka i Wszechwładnego Króla, wlej w nas moc Ducha Świętego i otwórz nasze serca!
W Twoim wielkim miłosierdziu, za matczynym pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny naszej Królowej, przebacz nam naszą grzeszność, ulecz ułomność serca i odnów je w wierze, pokoju, miłości i radości Twojego Królestwa ? abyśmy stali się jednym w Tobie.
Na małych paciorkach:

W Twoim wielkim miłosierdziu, przebacz nam naszą grzeszność, ulecz ułomność serca i odnów je tak byśmy stali się jednym w Tobie.

Na zakończenie Różańca:

Słuchaj Izraelu! Pan Bóg Nasz jest Bogiem Jedynym!
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, niech Twoje Królestwo będzie uznane na ziemi!
Maryjo, Matko Nasza i Pośredniczko Wszelkich Łask, módl się i oręduj za nami, Twoimi dziećmi.
Święty Michale , Potężny Książę i Stróżu ludu, przybądź ze Świętymi Aniołami oraz wszystkimi Świętymi i chroń nas!
Amen.

Jezus powiedział: ?Tak, poprzez nabożeństwo do Jezusa, Króla Wszystkich Narodów, uradujcie Moje Królewskie Serce modlitwą tej Koronki Jedności, którą Ja sam wasz Wszechwładny Pan Jezus Chrystus wam dałem! Módlcie się i proście o duchowe zdrowie oraz uzdrowienie dusz waszych, o zjednoczenie waszej własnej woli z Wolą Bożą, o uleczenie waszych rodzin, przyjaciół, wrogów, waszych relacji (z innymi ludźmi), zgromadzeń zakonnych i innych wspólnot, krajów, narodów, całego świata, oraz jedność Mojego Kościoła pod egidą Ojca Świętego.
Udzielę wielu duchowych, fizycznych, uczuciowych i psychicznych uzdrowień tym, którzy będą tą modlitwę odmawiać jeśli tylko te uzdrowienia będą dobroczynne dla ich zbawienia i jeśli będą zgodne z Moją Boską Wolą!

Spójność i jedność w Duchu Świętym; oto czym była Moja własna modlitwa za całą ludzkość i mój Kościół, (modlitwa) zostawiona w testamencie zanim oddałem życie by zbawić rodzaj ludzki!. Tak jak Ja stanowię Jedno z Ojcem i Duchem Swiętym, Moją Wolą jest by cała ludzkość stała się Jednym we Mnie, w jednej wierze,jako jedna trzoda z jednym Pasterzem, uznająca Moją władzę jako Najwyższego Króla i Pana.

?Ja, Jezus , Syn Boga Ojca Najwyższego? obiecuję duszom, które odmawiać będą Koronkę Jedności, że wzniosę Berło Mojej Władzy Królewskiej i udzielę im miłosierdzia, przebaczenia i ochrony w czasie klęsk żywiołowych i epidemii. Rozciągam tę obietnicę nie tylko na was samych ale również na wszystkie dusze, za które się modlicie. Ustrzegę je od wszelkiej szkody i niebezpieczeństw dotyczących ducha, umysłu czy ciała i schronię je pod Moim Płaszczem Królewskiego Miłosierdzia?

Koronka Miłosierdzia może być również odmawiana jako nowenna, dziewięć razy jeden po drugim. Można ją odmawiać nawet tego samego dnia przez dziewięć godzin z rzędu lub przez dziewięć kolejnych dni. Jezus uczynił taką obietnicę: ?Odmówcie nowennę Koronki Jedności a Ja wysłucham waszych modlitw niezwłocznie i z mocą właściwą Mojej Najświętszej i Wszechwładnej Woli.?

3. NOWENNA NA CZEŚĆ JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLA

Ta prosta nowenna jest hojnym podarunkiem Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Oto nadzwyczajne obietnice:?Obiecuję wam, że za każdym razem gdy odprawiacie tę nowennę (tzn. odmówicie podane poniżej modlitwy), Ja nawrócę dziesięciu grzeszników, wprowadzę dziesięć dusz w jedną prawdziwą wiarę, uwolnię dziesięć dusz z czyśca, a wiele z nich będzie duszami księży oraz że będę mniej surowy wobec waszego kraju w godzinie sądu?.

Nowenna polega na odmówieniu raz dziennie przez dziewięć dni:

* Ojcze Nasz
* Zdrowaś Maryjo
* Chwała Ojcu
* Modlitwy do Chrystusa Króla Wszystkich Narodów (tekst poniżej)

O Panie, Boże nasz, Ty jesteś jedynym Królem, Najświętszym i Wszechwładnym, wszystkich narodów. Modlimy się do Ciebie, o Boski Królu, byś nam raczył dać miłosierdzie, pokój, sprawiedliwość oraz wszelkie dobro.

Ochraniaj nas, Panie nasz i Królu, nasze rodziny i ziemię rodzinną. Prosimy Cię Boże najwierniejszy strzeż nas, chroń przed wrogami i oszczędź w czasie Twojego Sprawiedliwego Sądu.

Przebacz nam, Wszechmogący Królu, grzechy popełnione przeciwko Tobie. Jezu, Ty jesteś Królem Miłosierdzia. Zasługujemy na Twój słuszny Sąd. Zmiłuj się nad nami i przebacz nam, Panie. Ufamy Twemu Wielkiemu Miłosierdziu.

O Królu o olśniewającym blasku, kłaniamy się Tobie i modlimy się by nastało Twoje panowanie i by Twoje królestwo zostało uznane tu, na ziemi. Amen.

Jezus powiedział: ?Pragnę by nowennę tą odprawiano przez 9 dni poprzedzających Święto Chrystusa Króla, ale zachęcam dusze do odprawiania jej również w czasie całego roku. Moje obietnice są aktualne bez względu na porę jaką wybierzecie do odprawiania tej nowenny??.

4. NOWENNA KOMUNII ŚWIĘTYCH

Ta nowenna polega na ofiarowaniu dziewięciu Komunii Świętych na cześć Jezusa Króla Wszystkich Narodów. Jezus powiedział: ?Pragnę by dusze wiernych, którzy odprawiają to nabożeństwo dla Mnie? odprawiły nowennę Komunii Świętych. Mają więc ofiarować Mi dziewięć kolejnych Komunii Świętych ? jak również wyspowiadać się, jeśli to możliwe, podczas trwania tej nowenny, poprzez którą czczony jestem jako ? Jezus, Król Wszystkich Narodów??.

Jezus uściślił, że dziewięć Komunii przyjętych ?kolejno?, w sposób nieprzerwany oznacza, że każda Komunia ma być przyjęta w kolejności jedna po drugiej ale niekoniecznie ma to stanowić serię dziewięciu dni kalendarzowych. Przyjmując kolejną Komunię od pierwszej do dziewiątej ofiarujemy ją na intencję tylko jednej tej nowenny.

Przemożne i bezprecedensowe skutki tej nowenny dane było ujrzeć ?służebnicy? Jezusa w wizji. Zobaczyła ona Jezusa spoglądającego w Niebo. Dziewięć razy wydał rozkaz i anioł zszedł na ziemię. Jezus wyjaśnił: ?Moja droga córko, przy każdej kolejnej Komunii duszy, która odprawia tę nowennę, rozkażę jednemu aniołowi z każdego dziewięciu Chórów Anielskich by strzegł ją do końca jej życia na ziemi.?

Jezus chce byśmy ofiarowali tę nowennę za inne dusze i wyjaśnia jak niezbędne jest to w dzisiejszych czasach: ?Nowenna ta może być odprawiona za inną duszę tak, żeby ona też mogła skorzystać z Moich obietnic i otrzymać dodatkową anielską ochronę. Ponaglam, nakłaniam usilnie moje wierne dusze by ofiarowały Mi tę nowennę wiele razy, bym mógł nadal wysyłać Moich Świętych Aniołów do ochrony i towarzyszenia innym duszom, które nie mogą tego uczynić same dla siebie. W tych ostatecznych czasach moc wroga bardzo wzrosła. Widzę jak bardzo moje dzieci potrzebują Mojej ochrony?.

W swej wielkiej hojności Jezus wyraził zgodę na to by, oprócz prośby o ochronę anielską, osoba odprawiająca nowennę mogła modlić się w całkiem innej intencji. Obiecał: ?Możecie mieć pewność, że dam duszom to, o co poproszą w czasie tej nowenny, jeśli się to zgadza z Moją Najświętszą Wolą. Niech te dusze proszą śmiało o co chcą?.

5. POŚWIĘCENIE SIĘ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNIE-
POŚREDNICZCE WSZELKICH ŁASK

Jezus życzy sobie aby ci którzy będą czcili Go jako Jezusa Króla Wszystkich Narodów poświęcili się Jego Matce pod wezwaniem ?Najświętszej Maryi Panny, Pośredniczki Wszelkich Łask?. ?Służebnica? Jezusa zapisała takie oto słowa Jezusa:
?Moja umiłowana córeczko, Pan i Bóg Twój przyszedł do ciebie by przekazać ci orędzie o wielkim znaczeniu. Pragnę by dusze praktykujące nabożeństwo do ? Jezusa Króla Wszystkich Narodów? Poświęciły się w sposób szczególny Mojej Najświętszej Matce pod wezwaniem ? Najświętszej Maryi Panny Pośredniczki Wszelkich Łask?. Spodobało Mi się bowiem nadać Jej ten tytuł. Świat MUSI uznać Jej niezbędną rolę Pośredniczki, Kanału wszystkich Moich Łask dla ludzkości. Dopiero kiedy ten dogmat ogłoszony zostanie przez Mój Kościół, będę mógł naprawdę ustanowić Moje królestwo na ziemi?.
Matka Boża ukazała się u boku Pana Naszego i powiedziała: ?Moja córko wiedz, iż otrzymałam tę modlitwę dla moich dzieci z samego Serca Mojego Boskiego Syna?. Wtedy też Jezus podał po raz pierwszy modlitwę Poświęcenia się Najświętszej Maryi Pannie, Pośredniczce Wszelkich Łask:

O Maryjo, Najświętsza i Niepokalana Matko Boga, Jezusa, naszego Arcykapłana- Ofiary, Prawdziwego Proroka i Wszechwładnego Króla; przychodzę do Ciebie jako do Pośredniczki Wszelkich Łask gdyż Nią naprawdę jesteś.
O Fontanno wszelakiej Łaski! Różo Najpiękniejsza! Żródło Najczystsze! Niepokalany Kanale wszystkich Bożych Łask!
Przyjmij mnie, Najświętsza Matko! Przedstaw mnie oraz wszystkie moje potrzeby Przenajświętszej Trójcy, która sprawi, że już oczyszczone i uświęcone, powrócą do mnie za Twoim pośrednictwem, przemienione w łaski i błogosławieństwa.
Oddaję się i poświęcam Tobie, Maryjo, Pośredniczko Wszelkich Łask po to by Jezus, Nasz Jedyny Prawdziwy Pośrednik, który jest Królem Wszystkich Narodów, zapanował we wszystkich sercach. Amen.

Jezus przekazał też to piękne orędzie:
?Moje dzieci, pragnę dla was jedynie pokoju i szczęścia! Moja Najświętsza Matka upominała was wiele razy! Powraca znów by was błagać? Moje dzieci, słuchajcie waszej Matki z Nieba! Czy istnieje bardziej czuła i kochająca posłanniczka niż Moja własna Matka? Widzicie Moje dzieci, gdybym się najpierw objawił w Mocy i Majestacie, zanim Moja Najświętsza Matka przyszła do was z czułością i łagodnością, to opanowałaby was trwoga. Teraz nadszedł czas, Moje dzieci. Pan wasz przychodzi do was w Swej wielkiej Mocy i Majestacie ponieważ Moja Najświętsza Matka przygotowała mi drogę z największą starannością. Moje dzieci, wiele zawdzięczacie, bardzo wiele, waszej Matce z Nieba?.

12 grudnia 1993r. W święto Matki Bożej z Guadelupe, Nasz Pan, Jezus Chrystus powiedział o Swojej Matce: ?Maryja nie panuje nigdy bardziej majestatycznie niż wtedy gdy kocha jak najlepsza z matek?. Po czym dodał: ?Głoście to?.

6. SPECJALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Specjalne błogosławieństwo Jezusa Króla Wszystkich Narodów zostało ujawnione przez Najświętszą Dziewicę gdy ukazała się z Dzieciątkiem Jezus w ramionach. Dzieciątko Jezus zbierało róże ze Swego Najświętszego Serca, całowało je i przystawiało do ust Swej Matki. Ona całowała każdą z nich, po czym brała ją z rąk Jezusa, dotykała nią Swego Serca a następnie wręczała ją ?matce duchowej?, która kładła każdą różę w Niepokalanym Sercu Matki Bożej. Z Serca Matki Bożej róże były następnie rozdawane ludom wszystkich narodów po wszystkie czasy ? miliardy i miliardy róż. Róże te są łaskami (pochodzącymi) z tego Specjalnego Błogosławieństwa a przejście łask Jezusa do Maryi i (potem) do Jej dzieci obrazuje rolę Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask.

Jak udzielić Specjalnego Błogosławieństwa:

To Specjalne Błogosławieństwo może być udzielone przez każdego komukolwiek, osobiście lub na odległość, w trakcie modlitwy. Jeżeli osobiście, to należy położyć ręce na głowie danej osoby trzymając kciuk prawej dłoni na jej czole. Jeśli na odległość, to (należy) unieść ręce przed siebie lub w kierunku osoby lub grupy, która ma być błogosławiona i odmówić następującą modlitwę:

Oby Królestwo Jezusa Króla Wszystkich Narodów uznane zostało w twoim sercu;

Oby Królestwo Jezusa Króla Wszystkich Narodów Przeżywane było w twoim sercu;

Oby Królestwo Jezusa Króla Wszystkich Narodów twoje serce dzieliło się z innymi tak, by to Królestwo objęło wszystkie serca na całym świecie.

Proszę o to Specjalne Błogosławieństwo za pośrednictwem Matki Bożej, Pośredniczki Wszystkich Łask Tej, która jako Królowa i Matka Narodów otrzymała je dla nas jako nadzwyczajną łaskę od Najświętszego Serca Jej Boskiego Syna, W imię Ojca i Syna I ducha Świętego. Amen.

Uczynić kciukiem znak krzyża na czole osoby lub dłonią w kierunku osoby lub grupy.
Dary jakie wypływają z tego Specjalnego Błogosławieństwa sprawiają, iż jesteśmy w stanie przyjąć, zrozumieć i żyć Słowem Jezusa (zawartym) w Piśmie Świętym.To są także dary zażyłości z Jezusem, Maryją i duszami uprzywilejowanymi w Ciele Mistycznym Chrystusa, które sprawiają, iż poznajemy tajemnice miłości bożej. Błogosławieństwo to uzdrawia i przywraca jedność mistycznemu Ciału Chrystusa. Jezus chce by wszyscy otrzymali łaski (wypływające) z Jego Królewskiego Specjalnego Błogosławieństwa. Przekażcie to błogosławieństwo waszym rodzinom, przyjaciołom, kapłanom, zagubionym, chorym, konającym i tym wszystkim, którzy potrzebują Boskiego Miłosierdzia.

7. LITANIA NA CZEŚĆ JEZUSA, KRÓLA WSZYSTKICH NARODÓW

Jezus powiedział do swej ?służebnicy?: ?Obiecuję? wszystkim, którzy będą odmawiać tą litanię, że wezmę ich w moje ramiona i uśmiechnę się do nich w godzinie śmierci. JA, Jezus ukażę się tym duszom zanim skonają. Ukażę się im jako Król Wszystkich Narodów?.

Panie, zmiłuj się nad nami.
Chryste. zmiłuj się nad nami.
Panie ,zmiłuj się nad nami.

Boże, Ojcze nasz z Nieba, Ty Który utwierdziłeś tron Syna Twego po wszystkie czasy ? Zmiłuj się nad nami.
Boże, Synu, nasz Arcykapłanie ? Ofiaro, Prawdziwy Proroku, Wszechwładny Królu ? Zmiłuj się nad nami.
Boże, Duchu Święty, który mieszkasz w nas i odnawiasz obfitość Twych łask ? Zmiłuj się nad nami.
Trójco Przenajświętsza, Trzy Osoby lecz Jeden Bóg w pięknie Wiecznej Jedności ? Zmiłuj się nad nami.

O Jezu, nasz Wieczny Królu ? Króluj w naszym sercu.
O Jezu, Królu Najmiłosierniejszy ?
O Jezu, który rozciągasz nad nami Złote Berło Twego Miłosierdzia ?
O Jezu, którego Miłosierdzie dało nam Sakrament Pojednania ?
O Jezu, tak bardzo miłujący Królu, który ofiarowałeś nam łaskę uzdrowienia ?
O Jezu, nasz Eucharystyczny Królu ?
O Jezu, Królu zapowiedziany przez proroków ?
O Jezu, Królu nieba i ziemi ?
O Jezu, Królu i Władco Wszystkich Narodów ?
O Jezu Rozkoszy Dworu Niebieskiego ?
O Jezu, Królu bardzo współczujący swym poddanym ?
O Jezu, Królu od którego pochodzi wszelka władza ?
O Jezu, w którym z Ojcem i Duchem Św., stanowimy jedno ?
O Jezu, Królu, którego Królestwo nie jest z tego świata ?
O Jezu, którego Najświętsze Serce spala się z miłości do całej ludzkości ?
O Jezu, który jesteś Początkiem i Królem, Alfą i Omegą ?
O Jezu, Królu, który dałeś nam Maryję, Królową by stała się nam własną Matką ?
O Jezu, Królu, który przybędziesz z Nieba we Wszechmocy i Niezmierzonej Chwały ?
O Jezu, Królu przed którego tronem ufnie stajemy ?
O Jezu, Królu naprawdę obecny w Przenajświętszym Sakramencie ?
O Jezu, Królu, który wyniosłeś Maryję do godności Pośredniczki Wszystkich Łask ?
O Jezu, Królu, który uczyniłeś Maryję Współodkupicielką, Twoją współuczestniczką w planie zbawienia ?
O Jezu, Królu, który pragniesz nas uleczyć z wszystkich podziałów i niezgody ?
O Jezu, Królu zraniony obojętnością rodzaju ludzkiego ?
O Jezu, który dajesz nam balsam Swej Miłości na pociechę Twego zranionego Serca ?
O Jezu, Królu, który jesteś tym wielkim ?JESTEM? w nas, Żródłem Czystej Rozkoszy ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Prawdziwy Władco wszystkich ziemskich mocy? Obyśmy mogli dobrze Ci służyć.
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Swiatło ponad wszelką światłość, świecąca w otaczających nas ciemnościach ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Którego Miłosierdzie jest tak wielkie, że łagodzi kary za popełniane przez nas grzechy ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, uznany przez Trzech Króli za Prawdziwego Króla ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, jedyne lekarstwo dla tak bardzo chorego świata ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, który błogosławisz Twym Pokojem te dusze i te narody, które uznają Cię za Prawdziwego Króla ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Którego Miłosierdzie zsyła nam Swiętych Aniołów by nas ochraniali ?
O Jezu,Królu Wszystkich Narodów, którego księciem i głównym wodzem jest Święty Michał Archanioł ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, który pouczas nas, że królować oznacza służyć ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Sędzio Sprawiedliwy, który oddzielisz złych od dobrych ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, przed którym zgiąć się będzie musiało wszelkie kolano ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Którego Królestwo jest Królestwem wiecznym ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, Baranku Boży, który będziesz naszym Pasterzem ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, który po zniszczeniu wszelkiego zwierzchnictwa, władzy i potęgi przekażesz to Królestwo Twojemu Bogu i Ojcu ?
O Jezu, Królu Wszyskich Narodów, którego panowanie nie będzie miało końca ?
O Jezu, Królu Wszystkich Narodów, którego miłosierdzie dla nas jest nieograniczone i którego wierność przetrwa na wieki wieków ?

Ojcze Przedwieczny, który dałeś nam Twego Jedynego Syna, jako Okupiciela, Prawdziwego Pośrednika i Wszechwładnego Króla ? Wielbimy Cię i dzięki Ci składamy.
Jezu bardzo miłujący, Wszechwładny Królu, który poniżyłeś się z Miłości dla nas i przyjąłeś postać sługi ? Wielbimy ?
Duchu Święty, Trzecia Osobo Trójcy Świętej, Miłości Ojca i Syna, który uświęcasz nas i który dajesz nam Życie ? Wielbimy ?

Maryjo, nasza Królowo i Matko, która orędujesz za nami u Jezusa ? Módl się za nami.
Maryjo, nasza Królowo i Matko, przez którą docierają do nas wszystkie łaski ? Módl się za nami.
Maryjo, Królowo nasza i Matko, Szczególny Klejnocie Trójcy Przenajświętszej ? Kochamy Cię.
Święci Aniołowie oraz wszyscy Święci naszego Boskiego Króla ? Módlcie się za nami i chrońcie nas. Amen.

=========================================================================
Zapoznajcie z tym nabożeństwem waszych kapłanów. Jezus powiedział: ? Księżom, którzy będą szerzyć to nabożeństwo do ?Jezusa , Króla Wszystkich Narodów?, obiecuję Łaskę nawrócenia wielkiej ilości dusz?.
=========================================================================

?Przyszedłem by powierzyć ci orędzie o wielkim znaczeniu dla świata. Mówię ci, że nadejdą dni kiedy ludzkość błagać mnie będzie o Miłosierdzie. Powiadam ci, moje dziecko, że jeden jest tylko ratunek: Ja ? Sam, to Ja jestem tym lekarstwem! Niech dusze odprawiają to nabożeństwo na Moją cześć Jezusa, Króla Wszystkich Narodów za pośrednictwem Mojej Najświętszej Matki Pośredniczki wszelkich Łask, która oręduje za nimi przede Mną.

?Chcę panować we wszystkich sercach!!!?

źródło: https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/1 ... narodow-3/


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!