Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 10 sty 2015, o 19:31 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
"... (Siostra): Wieczorem patrzyłam na różne sytuacje i wydarzenia dnia.

(Pan Jezus): Pragnę, abyś podobnie jak Ja była chlebem dla innych i pozwalała każdemu, kto tylko potrzebuje, ukroić sobie z tego chleba kromkę uśmiechu, kromkę dobrego słowa i gestu miłości, kromkę twojego czasu i zainteresowania jego sprawami, kromkę życzliwego spojrzenia albo uważnego słuchania.
Tych kromek możesz rozdawać wiele w ciągu dnia. I zobacz, teraz jest wieczór, a chleb jest znowu cały, więc jutro na nowo możesz rozdawać kromki, ile kto chce, aż do ostatniego dnia twojego życia, i nawet w umieraniu możesz być chlebem, do końca, jak Ja nim byłem. Bądź do mnie podobna.
...
"



Zapisywany dialog wewnętrzny jednej z sióstr Misjonarek Najdroższej Krwi Chrystusa z Panem Jezusem.
Fragment ze strony 42 książki "Rozmowy z moim Panem." tom III, autor: Teresa Chomieniec MSC
Imprimatur ks.prał. Wiesław Wronka. Wiskariusz biskupi Łowicz.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 10 sty 2015, o 19:38 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Bardzo zachęcam do przeczytania wszystkich 4 tomów tych Natchnionych Duchem Świętym spisywanych przez lata dialogów wewnętrznych siostry Misjonarki z Panem Jezusem.

Ukazały się do dnia dzisiejszego t.j. stycznia 2015 roku, tomy: I, II, III, IV.

Każdy tom liczy około 300-400 stron i jest pisany w formie chronologicznie zapisywanych rozmów, wewnętrznych dialogów Pan Jezus/Siostra Misjonarka. Zapisy prowadzone są w stylu Dzienniczka Św siostry Faustyny Kowalskiej.

Jest to lektura niezwykle ubagacająca duchowa a co bardzo ważne po latach prób, analiz, w tym biskupów, uzyskały imprimatur Kościoła Katolickiego. Czytając te książki wierzymy że połowa słów to słowa wypowiedziane przez Pana Jezusa i zapisane dla nas. To perły.

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 10 sty 2015, o 20:01 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
"Rozmowy z moim Panem" są dla mnie czymś niezwykłym, wielkim Darem i są na czołowym miejscu wśród wielu książek, tuż obok literatury o św.Ojcu Pio, egzorcysty Gabriela Amortha i dzienniczka św.siostry Faustyny. (Abstrahuję tu od Pisma Świętego, które zawsze jest na miejscu pierwszym ale to wiemy i jest oczywiste.)

Jeśli ktoś z czytających ten tekst miałby czas i ochotę poczytać jeszcze inne warte uwagi książki, pozwolę sobie podzielić się i zachęcić do wybranych: viewtopic.php?p=2465695#p2465695

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!