Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 6 lis 2013, o 16:08 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
I. Błogosławiona Elizabeth Canori Mora
II. Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich


O czasach ostatecznych

Oryginalny tekst:
http://twoheartspress.com/blog/807
+++


Przetłumaczone translatorem Google na jęz. polski:
:arrow: http://translate.googleusercontent.com/ ... w#more-807



"Módlcie się za mnie, abym że nie musiał uciekać ze strachu przed wilkami". (Papież Benedykt XVI w przemówieniu inauguracyjnym)
+ + + +
I. Błogosławiona Elizabeth Canori Mora

Błogosławiona Elizabeth Canori Mora (zm. 1825), na polecenie spowiednika, zapisał objawienia, które otrzymała od Boga. Dziś, rękopisy są bezpiecznie przechowywane w archiwach trynitarnej Ojców w San Carlino w Rzymie. Te praktycznie nieznane rewelacje związać się z tymi, z obecnej sytuacji Rzymu i Kościoła dzisiaj.

Została beatyfikowana w 1994 roku.

+
Kryzys w Kościele

W Wigilię Bożego Narodzenia 1813, Elizabeth była transportowana w ekstazie do miejsca refulgent światłem. Nie widziała niezliczonych świętych w adoracji przed skromnym żłóbku. Dzieciątko Jezus zasygnalizował ją słodko do podejścia, ale na rysunku obok widziała, że ??On był moczenie z własnej krwi.

"Po prostu myśl o tym napełnia mnie przerażeniem" pisała. "Ale w tym samym czasie zrozumiałem Powodem takiego przelania krwi było złe nawyki wielu kapłanów i zakonników, którzy nie zachowują się zgodnie z ich stanu życia i bad Kształcenie dzieci przez ich ojców, matek i innych osób, którym powierzono ten obowiązek. Oni, którzy powinni podnieść ducha Pana w sercach innych poprzez ich dobry przykład, a nie śmiertelnie prześladować Go z ich złego postępowania i nauki. "

Błogosławiona Elizabeth otrzymała wiele innych rewelacji dotyczących niszczycielski chaos i dekadencji, w którym katolicy, zarówno świeckich i duchownych, by spaść.

Opowiada ona, że w dniu 24 lutego 1814 roku, że "... widziałem wiele ministrów Pana którzy rabują siebie i wściekle oderwij szaty liturgiczne. Widziałam świętych ołtarzy profanacją przez samych ministrów Boga ".

Podobnie, w marcu 22, 1814, podczas modlitwy za Ojca Świętego, że "... widziałem go w otoczeniu wilków, którzy planowali go zdradzić ... Widziałem Sanhedryn wilków, które w otoczeniu papieża, i dwóch aniołów płaczących ... kiedy zapytałem ich, dlaczego były smutne i lamentować, patrząc na Rzym z oczami oni odpowiedzieli, pełnych współczucia "Nędzników miasto, niewdzięczni ludzie, sprawiedliwość Boga będzie karał".

W dniu 16 stycznia 1815 r. aniołowie pokazał jej "Wielu duchownych, którzy prześladowali Jezusa Ukrzyżowanego i Jego świętej Ewangelii pod pozorem czynienia dobra ... jak wściekłe wilki, że program do ściągania przywódcę Kościoła w dół z tronu." Potem pozwolono jej zobaczyć straszne oburzenie te wilki wzbudziły w Boga. "Z przerażeniem zobaczyłem płonący śruby rozjaśniania Boskiej upadku Sprawiedliwości o mnie. Widziałem budynki zawaleniem w gruzach. Miasta, regiony i cały świat popadł w chaos. One nic nie usłyszał, ale niezliczone słabe głosy wołają o litość. Wiele osób będzie zabity ".

Co przerażony jej najbardziej, to gniew Boga. Widziała go "bardzo zły na tych, którzy prześladują go. Jego wszechmocne ręce trzyma śruby błyskawica, Jego twarz była jaśniejąca z oburzenia i Jego wzrok sam wystarczyło palić cały świat. "Wizja trwała tylko chwilę, po czym przypomniała sobie," że to jeszcze przez chwilę na pewno mają zmarł. "

W sprawie jej wizji 07 czerwca 1815 pisała o "dzikie wilki w owczej skórze, bezlitosnym prześladowcy Jezusa Ukrzyżowanego i jego małżonka Świętego Kościoła ... Widziałem cały świat konwulsje, zwłaszcza miasto Rzym. Jak można ewentualnie dotyczyć tego, co widziałem Świętego Kolegium? Z powodu sprzecznych doktryn, wraz z duchownych świeckich, byli rozproszeni, prześladowani i mordowani przez bezbożne ... Regularne duchowieństwo nie poniósł całkowitą dyspersję, ale były również zdziesiątkowane. Niezliczone ludzie wszystkich warunkach zginął w masakrze, ale nie wszystkie zostały potępione na wśród nich byli tacy, przyzwoitych celnych i innych świętego życia. "

Mercy Przestaje dla Świata
Na Boże Narodzenie, 1816 Błogosławiona Elizabeth widział Matkę Bożą, która pojawiła się bardzo smutna. Po pytając, dlaczego Matka Boża odpowiedziała: "Oto moja córka, tak wielka bezbożność." Błogosławiona Elizabeth potem zobaczyłem "apostatów bezczelnie próbuje zgrać jej Najświętszą Syna z jej ramion." W konfrontacji z takim oburzeniem, Matka Boga przestał zapytaj miłosierdzie dla świata, i zamiast o sprawiedliwość od Ojca Przedwiecznego. Odziany w Jego nieubłagany Sprawiedliwość i pełen oburzenia, zwrócił się do świata.

"W tym momencie cała natura zmieniła się w konwulsjach, świat stracił swój normalny porządek i wypełniony był najbardziej straszne nieszczęście sobie wyobrazić. To będzie coś tak opłakany i okropna, że zmniejszy to świat na ostateczne głębi rozpaczy. "

W uroczystość świętych Piotra i Pawła 29 czerwca 1820 ujrzała Sankt Peter opadające z nieba, odziany w szaty papieskie i otoczony legion aniołów. Z jego pastorału zwrócił wielki krzyż na ziemi, oddzielając go na cztery ćwiartki. W każdym z tych kwadratów, potem zrodziła się na drzewo, wyrastające z nowego życia. Każde drzewo było w kształcie krzyża i otoczone pięknym światłem. Wszystko dobre świeckich i religijnych uciekł do ochrony pod tymi drzewami i ocaleli z ogromną karą.

"Biada! Biada tym, mało spostrzegawczy zakonników, którzy gardzą świętego regulamin. Oni wszyscy zginąć w tej strasznej kary razem ze wszystkimi, którzy oddają się rozpuście i wykonać fałszywe maksymy ich opłakany filozofii współczesnej!

Niebo miało kolor niebieski na chorobliwą który przerażony każdy kto spojrzał na niego. Ciemny wiatr wiał wszędzie. Namiętny i żałobne krzyki wypełniały powietrze, jak straszliwym rykiem zaciętej lwa, i rozbrzmiewały po całej ziemi w krwi echa ścinanie.

Wszyscy ludzie i zwierzęta rondem z przerażenia. Cały świat konwulsje i wszyscy bezlitośnie ubite nawzajem ...

Gdy ta krwawa walka przyjedzie, mściwa ręka Boga zaważy na te skazane nich i Jego wszechmocy On karać dumny ich rozwagi i bezczelnością bezwstydny. Bóg użyje mocy ciemności, by zniszczyć tych sekciarskich, nikczemne i karnych mężczyzn, którzy wydruku do wyeliminowania Kościoła katolickiego, naszej Świętej Matki, poprzez zerwanie z Nią przez Jej najgłębszych korzeni i rzucając ją na ziemię. "

Bóg będzie się śmiał na nich

"Bóg będzie śmiać się z ich złośliwości, a ze zwykłym machnięciem ręki prawej wszechmogącego, ukarze grzeszników. Moce ciemności będą mogły opuścić Piekło i ogromne tłumy diabłów inwazji na cały świat. Będą siać wielkie zniszczenia, a tym samym wykonać rozkazy Boskiej Sprawiedliwości, do którego są one poddane. Będą karać mężczyzny towarów, rodziny, miasta, nędzne miast, pałace, domy i wszystko inne, co istnieje na powierzchni ziemi w celu dokładnego stopnia, że Bóg dekrety ...

Bóg pozwoli źli ludzie zostali okrutnie ukarani przez groźnych demonów, ponieważ dobrowolnie poddaje się diabłu i wstąpił w jego ataku Świętego Kościoła katolickiego ...

Widziałem straszne więzienie, piekło. Tam zobaczyłem diabły, które byłyby wydane na ziemi do realizacji swoich złych zniszczenie wszędzie. Będą to, że za każdym decimate idolatrią praktykowanego w takim stopniu, że nie ma śladu z nich pozostaje. "

Świetne Restoration Begins
Jednak nie wszystko zakończy się w tym śmierci i zniszczenia. Po tych kar oczyszczających, ujrzała Saint Peter powrót na majestatycznym tronie papieskim wraz z Saint Paul, który przeszedł przez świat pętanie diabły i doprowadzenia ich przed świętego Piotra, który obsadził je z powrotem do mrocznych jaskiń, skąd przyszedł. " Potem przyszedł piękny blask na ziemi, ogłosić pojednanie Boga z ludzkością. "

Małe stadko wiernych katolików, którzy schronili się pod drzewami będą wnoszone świętego Piotra, który "wyboru nowego Papieża. Wszystko Kościół będzie uporządkowane według prawdziwych nakazami Ewangelii świętej. Zakony zostaną przywrócone i domy chrześcijan staną domy przesiąknięci religii.

Tak wielki będzie zapał i gorliwość dla chwały Boga, że wszystko będzie promować miłość do Boga i bliźniego. Triumf, chwała i cześć Kościoła Katolickiego zostaną ustanowione w jednej chwili. Ona będzie ceniony, szanowany i ceniony przez wszystkich. Wszystko rozwiąże za nią, uznając Zastępcę Chrystusa jako Papieża ".

Na początku 1821 Nasz Pan powiedział do niej: "Będę zreformować moich ludzi i mojego Kościoła. Poślę gorliwych kapłanów, aby głosić swoją wiarę. Będę tworzyć nowy apostolat i zesłał Ducha Świętego, aby odnowić świat. Będę reformy zakonów pomocą nowych i świętych reformatorów uczonych. Oni wszyscy mają ducha mojego predilect syna Ignacego Loyoli. Podam mój Kościół z nowym proboszczem, który dowiedział się, święty i pełen Mojego Ducha. Z świętej gorliwości będzie zreformować moją trzodę.

"Powiedział mi, że wiele innych rzeczy o tej aktualizacji. Wielu władców będzie wspierać Kościół katolicki i być prawdziwi katolicy, umieszczając swoje berła i korony u stóp Ojca Świętego i wikariusz Jezusa Chrystusa. Wiele królestw porzuci swoje błędy i powrócić na łono wiary katolickiej. Całe narody przeliczy, uznając wiarę w Jezusa Chrystusa jako prawdziwej religii. "

Powyższy fragment z maja 2002 r. w wydaniu brazylijskiego magazynu Catolicismo dotyczących prywatnych objawień Najświętszej Elizabeth Canori Mora.

+ + + +
II. Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich

(Zm. 1824) Mystic, Stigmatist, został beatyfikowany w 2004 roku.

+

22 marca 1820

"Widziałem bardzo wyraźnie błędy aberracje an niezliczone grzechy ludzi. I widział głupotę i niegodziwość ich działań, wbrew prawdzie i rozsądkowi. Kapłani byli wśród nich i ja chętnie znosił moje cierpienia, aby mogły one powrócić do lepszego umysłu. "

12 kwiecień 1820

"Miałem inną wizję wielkiego ucisku. Wydaje mi się, że koncesja została zażądał od kleru, który nie może być przyznane. Widziałem wiele starszych kapłanów, szczególnie jeden, który gorzko zapłakał. Kilka młodszych także płacz. Ale inni, a wśród nich letnimi, łatwo zrobił to, co było wymagane. To tak, jakby ludzie byli podział na dwa obozy ... "

13 maj 1820

"Widziałem też związek między dwóch papieży. . .

Widziałem, jak zgubny (szkodliwe) byłyby konsekwencje tego fałszywego kościoła. Widziałem, że wzrost wielkości; heretycy wszelkiego rodzaju przyszedł do miasta (Rzym). Miejscowi duchowni wzrosła letni i ujrzałem wielki mrok ... "

"Wtedy wizja wydawała się rozszerzyć na wszystkie strony. Całe wspólnoty katolickie były uciskani, prześladowani, ograniczone i pozbawione wolności. Widziałam wiele kościołów zamknięto, wielkie nieszczęścia wszędzie, wojen i rozlewu krwi. Dziki i ignorant mob wziął gwałtowną akcję. Ale to nie trwało długo ... "

"Jeszcze raz widziałem, że Kościół Piotra została podważona przez plan ewoluował przez tajne sekty, a burze były uszkodzenia. Ale widziałem też, że pomoc nadchodzi, gdy cierpienie osiągnęło swój szczyt. Widziałem raz Matka Boska wznieść się na Kościele i rozpowszechniania jej płaszcz [nad nim]. "

Lipiec, 1820

"Widziałam Ojca Świętego w otoczeniu zdrajców w wielkim niebezpieczeństwie o Kościele. Miał wizje i objawienia w godzinie największej potrzeby. Widziałem wiele dobrych pobożnych biskupów, ale były słabe i chwiejne, ich tchórzostwo często ma przewagę ... Potem zobaczyłem ciemność rozprzestrzeniania się i ludzie nie szukają prawdziwego Kościoła ".

Sierpnia do października 1820

"Widzę więcej męczenników, nie teraz, ale w przyszłości ... Widziałem tajne sekty nieustannie podważa wielki Kościół. Blisko nich widziałem straszne zwierzę, wychodzące z morza ... całego świata, dobrych i pobożnych ludzi, zwłaszcza duchowni byli prześladowani uciśnionych i umieścić w więzieniu. Miałem wrażenie, że to oni stają się męczennikami jeden dzień. "

"Gdy Kościół był w większości zniszczone części [przez tajne sekty], a gdy tylko przybytek i ołtarz, jeszcze stały, widziałem szkodnicy wprowadzić Kościół z Bestią. Tam spotkał kobietę szlachetnego przewozu, który wydawał się być z dzieckiem, bo szła powoli. Na ten widok, wrogowie byli terroryzował, a Bestia nie mógł wziąć, ale kolejny krok do przodu. To przewiduje jej szyi w kierunku kobiety, jakby pożreć ją, ale kobieta odwróciła się i pokłonił się [w stronę ołtarza], głową dotykając ziemi. Następnie, ujrzałem Bestię biorąc lotu ponownie w kierunku morza, a wrogowie uciekali w największym błąd .... Potem zobaczyłem w wielkiej odległości legionu wielkiego zbliża. Na pierwszym planie widziałem człowieka na białym koniu. Więźniowie zostali uwolnieni i dołączył do nich. Wszyscy wrogowie byli ścigani. Potem zobaczyłem, że Kościół był szybko odbudowane, a ona była bardziej wspaniały niż kiedykolwiek .... "

10 sierpnia 1820

"Widzę Ojca Świętego w wielkim bólu. Mieszka w pałacu, inne niż wcześniej i przyznaje jedynie ograniczoną liczbę znajomych w pobliżu niego. Obawiam się, że Ojciec Święty będzie cierpiał wiele więcej prób, zanim umrze. Widzę, że fałszywy Kościół ciemności robi postępy i widzę straszny wpływ to ma na ludzi. Ojciec Święty i Kościół są zaprawdę w tak wielkim niebezpieczeństwie, że trzeba błagać noc Bóg i dzień ... "

"Powiedziano mi, aby modlić się o wiele za Kościół i papieża ... Ludzie muszą modlić się żarliwie do wytępienia (wykorzenienie) w ciemnym kościele."

"Ostatniej nocy został zabrany do Rzymu, gdzie Ojciec Święty zanurzony w swoim smutku, nadal ukrywa się uniknąć niebezpiecznych wymagania (wykonane z nim). On jest nadal bardzo słaby i wycieńczony smutki, troski i modlitwy. On może już zaufać, ale kilka osób. To głównie dlatego, że ukrywa się. Ale wciąż ma z nim postarzony księdza, który ma dużo prostoty i pobożności. On jest jego przyjacielem, a ze względu na swoją prostotę, że nie sądziłem, że warto byłoby usunięcie go. Ale ten człowiek otrzymuje wiele łask od Boga. On widzi i dostrzega wiele wspaniałych rzeczy, które wiernie raportów do Ojca Świętego. To było konieczne ze mnie poinformować go, gdy się modlił, od zdrajców i czyniących zło, które można było znaleźć wśród wysokich urzędników rangą żyjących blisko niego, tak, że może być tego świadomi. "

25 sierpnia 1820

"Nie wiem, w jaki sposób zostałem zabrany do Rzymu w nocy, ale znalazłem się w pobliżu kościoła Matki Boskiej Większej, i widziałem wiele biednych ludzi, którzy byli bardzo zmartwiony i zaniepokojony, ponieważ papież było widać nigdzie, a także ze względu na niepokój i niepokojących plotek w mieście. Ci ludzie nie zdają się oczekiwać, że Kościół, aby otworzyć drzwi, oni tylko chcieli się modlić na zewnątrz. Wewnętrzna wzywając zostawiła je tam indywidualnie. Ale byłem w Kościele, i otworzyłem drzwi. Przyszli, zaskoczony i przerażony, bo drzwi otworzył. Wydaje mi się, że byłem za drzwiami, i nie mogli mnie zobaczyć. Nie było biuro w Kościele. Ale lampy sanktuarium były oświetlone. Ludzie modlili się dość spokojnie ... "

"Potem ujrzałem objawienia Matki Bożej, a ona powiedziała, że ucisk będzie bardzo duże. Dodała, że ludzie muszą modlić się żarliwie, z rozpostartymi ramionami, czy to tylko po to, aby powiedzieć, trzy Ojcze nasz. To był sposób jej Syn modlił się za nich na krzyżu. Muszą one wzrosnąć o dwunastej w nocy, i modlić się w ten sposób, i muszą przychodzić do kościoła. Muszą się modlić przede wszystkim dla Kościoła ciemności opuścić Rzym ... "

"Ona (Matka Boska) powiedział wielkie wiele innych rzeczy, że boli mnie, gdy dotyczą: Powiedziała, że jeśli tylko jeden kapłan mógł zaoferować bezkrwawą ofiarę, jak godnie i z tym samym usposobieniem jak Apostołów, mógł zapobiec katastrofom (wszystkie które mają wejść). Do mojej wiedzy ludzie w Kościele nie widzi zjawę, ale muszą one być mieszano przez coś nadprzyrodzonego, bo jak tylko Matka Boska powiedziała, że musi prosić Boga z wyciągniętymi ramionami, wszyscy podnieśli ręce. To były wszystkie dobre i pobożne osoby, i nie wiedzieli, gdzie pomoc i wskazówki należy szukać. Nie stwierdzono zdrajców i wrogów wśród nich, ale bali się siebie nawzajem. Kiedy można oceniać w ten sposób to, co sytuacja była jak. "

10 września 1820

"Widziałem, kościół św Piotra: został zniszczony, ale dla sanktuarium a ołtarzem głównym St Michael przyszedł do Kościoła, ubrany w jego zbroi, a on zatrzymał się, grożąc mieczem i liczba niegodnych pasterzy. , który chciał wprowadzić. Ta część kościoła, który został zniszczony został natychmiast ogrodzony z lekkiego drewna, tak aby Divine biuro może być obchodzony, jak powinien. Następnie z całego świata przybyło kapłanów i świeckich i odbudowane mury kamienne, ponieważ szkodnicy nie był w stanie przenieść ciężkie kamienie węgielne. I wtedy zobaczyłem, że Kościół był szybko odbudowany i była bardziej wspaniały niż kiedykolwiek wcześniej ... "

12 września 1820

"Widziałem dziwny kościół budowany przeciwko każdej reguły ... Nie aniołowie nadzorowanie prac budowlanych. W tym kościele, nic nie wyszło z wysoka ... Był tylko podział i chaos. Prawdopodobnie jest to kościół ludzkiego stworzenia, zgodnie z najnowszą modą, jak również nowym heterodox Kościoła Rzymu, który wydaje z tego samego rodzaju ... "

"Widziałem raz dziwny duży kościół, który został zbudowany tam (w Rzymie). Nie było w nim nic świętego. Widziałem to po prostu jak widziałem ruch kierowany przez duchownych, do których przyczyniły się aniołów, świętych i innych chrześcijan. Ale tam (w obcym kościele wielki) cała praca była wykonywana mechanicznie (czyli, według określonych zasad i wzór). Wszystko, co zostało zrobione, według ludzkiego rozumu. Widziałem różnych ludzi, rzeczy, doktryn i opinii. Było coś dumny, arogancki i brutalny o tym, i wydawało się być bardzo udany. Nie widziałem jednego Anioła ani jednego świętego, które mogą pomóc w pracy. Ale daleko w tle, widziałem siedzeniu okrutnych ludzi uzbrojonych w dzidy, i widziałem, że śmieje się rysunek, który powiedział: "Czy budować to tak solidny, jak możesz, stawiamy je na ziemi" ".

"Widziałem, że wiele instrumentów w nowym kościele, takich jak włócznie i rzutki, miały być stosowane w stosunku do żywego Kościoła. Każdy ciągnął w czymś innym: kluby, pręty, pompy, pałki, kukiełki, lustra, trąbki, rogi mieszki - różne rzeczy. W jaskini poniżej (zakrystii) niektórzy ludzie ugniata chleb, ale nic z tego nie wyszło, nie wzrośnie. Mężczyźni w małych płaszcze przyniósł drewno do schodów ambony na ognisko. Oni dmuchany i wiał i ciężko pracowali, ale ogień nie spali. Wszystkie one produkowane było dym i opary. Potem wybuchła dziurę w dachu i podbiegła fajkę, ale dym nie wzrośnie, a całe miejsce stało się czarne i dusi. Niektóre wiał rogi tak gwałtownie, że łzy popłynęły z oczu. Wszystko w tym kościele należało do ziemi, wrócił do ziemi. Wszystko było martwe, pracy ludzkiej umiejętności, kościół najnowszym stylu, kościół ludzkiego wynalazku jak nowego kościoła heterodox w Rzymie. "

27 września 1820

"Widziałem opłakane rzeczy: ich hazard, picie i rozmowy w kościele byli również zaloty kobiet. Wszelkiego rodzaju obrzydliwości zostało popełnione tam. Kapłani mogą wszystko i powiedział Mszę z dużo szacunku. Widziałam, że niektóre z nich były jeszcze pobożny i tylko nieliczni mieli widoki dźwięk na rzeczy. Widziałem też Żydów stojących pod gankiem Kościoła. Wszystkie te rzeczy sprawiało mi wiele cierpienia. "

01 październik 1820

"Kościół jest w wielkim niebezpieczeństwie. Musimy modlić się tak, że papież nie może opuścić Rzym, niezliczone nieszczęścia spowoduje gdyby oni domagają się czegoś od niego.. Protestanckie doktryny i że z schizmatyckich Greków są szerzyć wszędzie. Teraz widzę, że w tym miejscu (Rome) (katolicki) Kościół jest tak sprytnie osłabione, że trudno pozostać sto lub tak kapłani, którzy nie zostali oszukani. Działają one na zniszczenie, nawet duchowni. Ogromne zniszczenia, jest teraz w zasięgu ręki. "

"W tych Wiary dni spadnie bardzo niski i będzie on zachowany w niektórych miejscach tylko."

"Little Black Man w Rzymie, którego widzę tak często, ma wiele dla niego pracować bez ich wyraźnie wiedząc do jakiego końca. On ma swoich agentów w Nowym Kościele Czarnym również. Jeśli papież pozostawia Rzym, wrogowie Kościoła będą mieli przewagę. Widzę Little Black Man w jego własnym kraju popełnia wiele kradzieży i fałszowania rzeczy ogólnie. Religia jest tam tak umiejętnie osłabione i stłumione, że są zaledwie w 100 wiernych kapłanów. Nie mogę powiedzieć, jak to jest, ale widzę mgłę i ciemność coraz ... Wszystko musi być przebudowany szybko, dla każdego, nawet duchownych, są pracując zniszczyć (i) ruina jest w zasięgu ręki. W 2 wrogowie Kościoła, którzy utracili swoje wspólnika są zdecydowani zniszczyć pobożnych i uczonych, które stoją na ich drodze ... "

04 października 1820

"Kiedy zobaczyłem kościół św Piotra w gruzach i sposób, w którym tak wielu duchownych sami byli zajęci w tym dziele zniszczenia-żaden z nich chce to zrobić otwarcie przed innymi - byłem w takim niebezpieczeństwie, że I wołał do Jezusa ze wszystkich sił, prosząc Jego miłosierdzia. Potem zobaczyłem przed sobą Niebiańskiego Oblubieńca, i mówił do mnie przez długi czas ... Powiedział między innymi, że tłumaczenie Kościoła z jednego miejsca do innego na myśli, że ona wydaje się być w zupełnym upadku. Ale ona ponownie wzrosnąć, nawet jeżeli pozostał tylko jeden katolicki, Kościół będzie podbić ponownie, bo nie opiera się na radach i inteligencji człowieka. Pokazano mi, że nie było prawie żadnych chrześcijan pozostało w starej akceptacji tego słowa. "

07 października 1820

"Jak ja jechałem przez Rzym z St Francoise i świętego drugiej, widzieliśmy wielki pałac w płomieniach od góry do dołu. I bardzo się obawiał, że mieszkańcy będą spalone na śmierć, bo nikt nie zgłosił się ugasić pożar. Gdy zbliżył się jednak ogień osłabł i widzieliśmy czernione budynku. Przeszliśmy przez wiele wspaniałych pomieszczeń (nietknięte przez ogień), i wreszcie dotarł do papieża. On siedział w ciemności i spał w dużym fotelu. Był bardzo chory i słaby, nie mógł już chodzić. Na duchownych w kręgu wyglądała nieszczere i brakuje zapału, nie lubię ich. Powiedziałem papieża z biskupami, którzy są mianowani wkrótce. Powiedziałem mu też, że nie może opuścić Rzym. Jeśli to zrobił, to będzie chaos. Uważał, że zło było nieuniknione i że powinien on opuścić, aby zapisać wiele rzeczy obok siebie. Był bardzo skłonni do opuszczenia Rzymu, a on usilnie nalegał, aby to zrobić. Papież jest nadal dołączony do rzeczy tej ziemi, na wiele sposobów ... "

"Kościół jest całkowicie odizolowany i jakby całkowicie opuszczony. Wydaje się, że każdy ucieka. Wszędzie widzę wielkie cierpienie, nienawiść, zdradę, urazy, dezorientację i zupełną ślepotę. O mieście! O mieście! Co ci grozi? Nadchodzi burza, należy być czujnym! ... "

01 czerwca 1821

"Wśród najdziwniejszych rzeczy, które widziałem, były długie procesje biskupów. Ich myśli i wypowiedzi zostały mi poznać poprzez obrazy wydające z ich ust. Ich błędy wobec religii zostały przedstawione przez zewnętrznych deformacji. Kilka miał tylko ciało, z ciemną chmurę mgły zamiast głowy. Inni mieli tylko głowę, ich ciała i serca były jak grubych par. Niektóre były lame; inni paralityków, inni spali albo zdumiewające. Widziałem, co uważam za niemal wszystkich biskupów świata, ale tylko nieliczne są w idealnym stanie. I zobaczył także Ojca Świętego - bogobojny i modlitwą. Nic do życzenia w jego wyglądzie, ale był osłabiony przez starość i przez wiele cierpienia. Jego głowa została rozparł się z boku na bok i spadł na jego klatce piersiowej, jakby zasypiał Często zemdlał i wydawało się umierać. Ale gdy się modlił, był często pociesza objawień z Nieba. Następnie jego głowa była wyprostowana, ale jak tylko spadł ponownie na jego piersi, widziałem wiele osób szuka szybko prawą i lewą, czyli w kierunku na świecie ... "

"Potem zobaczyłem, że wszystko dotyczące protestantyzmu stopniowo zyskuje przewagę, a religia katolicka wpadł do całkowitego upadku. Większość księży zwabiony MIGOTANIE ale fałszywej wiedzy młodym nauczycielom szkolnym, a wszystkie one przyczyniły się do pracy zniszczenia. W tych dniach, Faith spadnie bardzo nisko, a zostanie on zachowany w niektórych miejscach zaledwie, kilka domków i kilka rodzin, które Bóg chronione od katastrof i wojen ... "

1820-1821

"Widziałem też różne regiony ziemi. Mój Przewodnik (Jezus) o nazwie Europa i wskazując na obszarze małych i piaszczysta, który wypowiedział te słowa: "Oto Prusy (Niemcy Wschodnie), wróg." Potem pokazał mi inne miejsce, do północy, a on powiedział: ". To jest Moskwa, land Moskwy, przynosząc wiele zła" "

"Widzę wiele ekskomunikowany duchownych, którzy nie wydają się być zaniepokojeni tym, nawet nie wiedząc o tym. Jednak są one (ipso czynnikiem) ekskomunikowany, kiedy tylko współpracował z [sic] przedsiębiorstw, zawierania związków, i objąć opinie na którym wyklęty został obsadzony. Może to być postrzegane w ten sposób, że Bóg ratyfikuje dekrety, rozkazy i zakazy Naczelnika Kościoła, i że trzyma je w życie, chociaż ludzie nie wykazują troski o nich, o ich odrzuceniu, czy śmiać się je lekceważyć. "

22 kwiecień 1823

"Widziałem, że wielu pastorów dali się wziąć z pomysłów, które były niebezpieczne dla Kościoła. Oni budowali wielkie, dziwne i ekstrawaganckie Kościół. Każdy miał być przyjęty w tym, aby być zjednoczona i mają równe prawa: ewangelicy, katolicy sekt każdego opisu. Taki miał być nowy Kościół ... Ale Bóg miał inne projekty ... "

"Widzę, że podczas powtórnego przyjścia podejść Chrystusa, zły ksiądz zrobi wiele szkód dla Kościoła. Kiedy czas panowania Antychrysta jest blisko, fałszywa religia pojawi się, które będą przeciwieństwie do jedności z Bogiem i Jego Kościoła. To spowoduje największe schizmy świat kiedykolwiek widział. Bliżej końca czasu, tym bardziej ciemność szatana rozkłada na ziemi, tym większa będzie liczba dzieci korupcji, a liczba po prostu będzie odpowiednio zmniejszyć ... "

"Oni zbudowali dużą, pojedynczą, ekstrawaganckie kościół, który miał obejmować wszystkie wyznania na równych prawach: ewangelików, katolików i wszystkich wyznań, prawdziwej komunii z unholy, jeden pasterz i jedna owczarnia. Tam miał być papież, za wynagrodzeniem, papież, bez majątku. Wszystko było gotowe, wiele rzeczy, wykończone, ale w miejsce ołtarza, były tylko ohyda i spustoszenie. Taki był nowy kościół być, i to było dla niego, że podpalił stary; ale Bóg zaprojektował inaczej .... "

"I przyszedł do kościoła Piotra i Pawła (Rzym) i zobaczył ciemny świat niepokoju, dezorientację i korupcji, przez które świeciło niezliczone łaski, z tysiącami świętych, którzy tam spoczynku ..."

"Widziałem fatalne konsekwencje tego fałszywego kościoła: Widziałem to wzrost; widziałem heretyków wszystkich rodzajów uciekają do miasta. Widziałem coraz większą letnia temperatura płynu duchowieństwa, Krąg ciemności coraz szersze ... "

"Znowu widziałem pośród tych katastrof Dwunastu Apostołów nowe pracujące w różnych krajach, nieznane do siebie, każdy otrzymujący strumienie wody żywej z wysokości Wszyscy zrobili tę samą pracę. Nie wiem, skąd otrzymali swoje zadania, ale jak tylko jeden skończył, drugi był gotowy dla nich ... "

"Żydzi wrócą do Palestyny, i stać się chrześcijanami w stronę końca świata."

22 października 1822

"Bardzo złe czasy przyjdzie niekatolicy doprowadzi wielu ludzi na manowce. Wielkie zamieszanie spowoduje. Widziałem walkę również. Wrogowie są znacznie bardziej liczne, ale małe armia wiernych ściętego całymi rzędami żołnierzy wroga. Podczas bitwy, Maryja stała na wzgórzu, ubrany w zbroję pasować. To była straszna wojna. Na koniec, kilka bojowników o słuszną sprawę przeżył, ale zwycięstwo było ich ... "



http://translate.googleusercontent.com/ ... w#more-807

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 6 lis 2013, o 16:23 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
źródło: http://translate.googleusercontent.com/ ... cN7yml35HQ


+
22 maja 2008: Komunikat 3000
Drodzy synowie i córki, ... Nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą zobowiązani odmówić rzeczywistą obecność Jezusa w Eucharystii. Wierny będzie zagrożona i do sądu. Nie będzie wielkie prześladowanie Kościoła. Będzie to czas wielkiego bólu dla wiernych. Wiele poświęcony będzie wycofać się ze strachu. Wróg zwycięży w wielu miejscach, ale ostateczne zwycięstwo należy do Pana ....


+++


Great (Spiritual) bitwa się zaczyna ... Proroctwo schizmy i papiestwo
Wysłany na 12 sierpnia 2013 przez twohearts

Orędzia Matki Bożej Królowej Pokoju w imię Trójcy Przenajświętszej
Pedro Regis
http://www.PedroRegis.com

Pedro Regis z Brazylii został ponoć z otrzymywania wiadomości z Nieba od 1987 roku. Jego biskup dał wstępną pozytywnego oświadczenia (patrz tutaj ). Wiele cudów miało miejsce w jego posłudze i kilku jego przepowiedni zostały spełnione. Jak zawsze, dyskrecja i rozeznanie jest potrzebne.



Ten artykuł organizuje niektóre fragmenty jego komunikatów mówiących o schizmy w Kościele i kłopotach pontyfikatu, począwszy od najnowszego:

"Drogie dzieci, kościół mojego Jezusa będzie nosić ciężki krzyż i sposób na Kalwarii będzie bolesne. Mężczyźni i kobiety wiary będzie sądzony i skazany. Krzyki o pomoc będą wysłuchane i następcą Piotra będzie pić gorzki kielich cierpienia. Módlmy się. Nie oddzielić siebie od modlitwy. Po wszystkich prześladowań, Pan będzie od Kościoła cały dym szatana i będzie czas pokoju. I cierpią z powodu tego, co przychodzi do Ciebie. Nie zniechęcaj się. Nie zboczyć z drogi prawdy. Kto idzie ze Pan nigdy nie doświadczy ciężar porażki. Idź do przodu. "(21 sierpnia 2013)

"Módlcie się także, i przede wszystkim dla Kościoła. Czas radości i smutku przychodzi do Kościoła. Dym szatana pojawią się w domu Bożym, ale światło Pana zwycięży. Courage. "(29 lipca 2013)

"Drogie dzieci, nadchodzi dzień, kiedy wielu będzie żałować życia żyli bez Boga, ale dla wielu będzie już za późno. Bóg wzywa was. Nie oddzielić siebie od Niego. On da ludziom wielką szansę. Szczególną łaską Pana pozwoli wszystkim, którzy żyć bez łaski Bożej, aby zobaczyć swoje błędy i grzechy. To będzie wielki znak (Wielka Warning) od Boga do ludzi ... Zaufanie do Jezusa. On jest waszym wszystko, i tylko w Nim można znaleźć pełną radości. "(25 lipca 2013)

"Na wielki finał bitwa, aniołowie Pana będzie wśród was i zabierze Cię przez bezpiecznej ścieżki. Courage. "(13 lipca 2013)

+ + + (Kliknij poniżej, aby przeczytać więcej fragmentów tych wiadomości.)

"Drogie dzieci, brak miłości do prawdy doprowadzi wielu poświęcony otchłań apostazji. Kalwaria Kościoła będzie bolesne. "(09 lipca 2013)

"Teraz jest czas wielkiej bitwy. Broń I zaoferowania są: różaniec, Pismo Święte, spowiedzi i Eucharystii ... Jezus daje łaskę zwycięstwa ... w wielkiego ucisku i końcowe "(08 lipca 2013).

"Drogie dzieci, brak szacunku dla sakramentów ze strony wielu konsekrowany prowadzi Kościół do Kalwarii. Wiele skarbów Kościoła zostanie wyrzucony i wielu ludzi straci wiarę. "(25 czerwca 2013)

"Przyszłość Kościoła będą oznaczone wielkiego podziału i smutnym dyktaturze religijnej." (24 czerwca 2013)

"Peter napotka Judasza w jego drodze. Boulder na szczycie głazu. Pytam zintensyfikować swoje modlitwy za Kościół mojego Jezusa. Dym szatana przeniknął Kościół i zaślepieni wiele konsekrowanego ... Masz odwagę. Pozostań w prawdzie i bronić go. Po wszystkich ucisku duchowego, zwycięstwo przyjdzie. Idź do przodu bez strachu. "(22 czerwca 2013)

"Wojna między braćmi (wojna religijna) będzie bolesne i wiele tracą wiarę ... Teraz jest trudny czas dla mężczyzn i kobiet wiary." (16 czerwca 2013)

"W tym czasie, zintensyfikować swoje modlitwy za Kościół. Diabeł będzie jeszcze spowodować wielkie szkody w życiu wielu osób konsekrowanych. Można jeszcze zobaczyć okropności. Cokolwiek się stanie, nie pozwalają płomień wiary i niegasnące w tobie. Courage. "(15 czerwca 2013)

"Następcą Piotra zamierza przygotować Kościół do wielkiego zwycięstwa. Kościół będzie żyć chwile bólu. To będzie prześladowany i wiele konsekrowanego cierpią śmierć. Kościół będzie oczyszczony przez cierpienie. Dym szatana rozprzestrzenił się w niej, powodując duchową ślepotę wielu konsekrowane. "(11 czerwca 2013)

"Kościół moim Jezusa będzie nosić ciężki krzyż. Betrayal będzie dotykać tron Piotra. Ojciec Święty będzie doświadczenie Kalwarii. Módlcie się, módlcie się, módlcie się. "(9 czerwca 2013 r.)

"Przed Jezusa, módl się za Kościół. Módlcie się za Papieża Franciszka. Kościół idzie ku bolesnej przyszłości. Decyzje będą antagonizować wiele, a sposób na Kalwarii będzie się smucić." (08 czerwiec 2013)

"Decyzja zostanie podjęta i będzie wielkie zamieszanie w pałacu (Watykan). Jestem Twoja Bolesna Matka i cierpię z powodu tego, co przychodzi do Ciebie. Trwali w wierze. Zostań z Jezusem. Miłość i bronić Kościoła. Cokolwiek się stanie, nie zapomnij: Boga ponad wszystko. Masz jeszcze długie lata trudnych prób. Courage ". (Ur. 4 czerwca 2013 r.)

"Żyjecie w czasie wielkiej bitwy duchowej. Eucharystia, różaniec, Pismo Święte i spowiedź są bronie które oferują Ci za to wielkie bitwy. "(13 maja 2013)

"Przyszłość będzie oznaczona przez podziały i skandali w Kościele mojego Jezusa. Tylko będą prześladowani i pchnął na bok, ale Pan przyjdzie, aby pomóc jego. Módlmy się. Tylko dzięki mocy modlitwy można wytrzymać ciężar prób, które nadchodzą. Courage. "(04 maja 2013)

"Zdrada dotknie tron Piotra i ból będzie wielki dla mężczyzn i kobiet wiary." (14 kwietnia 2013)

"Przyszłość będzie oznaczona poważnego konfliktu między prawdziwego Kościoła i jeden fałszywy. Kościół mojego Jezusa będzie nosić ciężki krzyż, cierpienie, ponieważ nigdy nie doświadczył. "(23 marca 2013)

Więcej z ostatnich komunikatów:

3,790 - 16 marca 2013

Drogie dzieci, St Peter skieruje jego bark pośród wielkich burz.

3,785 - 05 marca 2013

... Bark Piotra będzie flądry, a tam będzie wielkie zamieszanie. Peter jest tajemnicą: jest odpowiedź Courage.. Nie wahaj się. Kocham cię i będę się modlił do mojego Jezusa dla Ciebie. Idź naprzód z radością.

3,783 - 02 marca 2013

... Trudne dni nadchodzą dla ludzkości. Teraz jest czas utrapienia wielkie i bolesne. Módlmy się. Nie przestawaj modlić. Wielki statek (Church) zmierzy burzę nigdy nie widział. Ona będzie otoczony przez wrogów, a wielu jej zostawić.

3,780 - 23 lutego 2013

Drogie dzieci, nie bójcie się. Jestem waszą Matką i przyszedł z nieba, aby was prowadzić do prawdy. Otwórzcie swoje serca i słuchać mnie. Teraz czasy, które przewidziałem dotarły. Idziesz ku przyszłości wielkich prób. Teraz jest czas wielkiej duchowej błąd.

Oto najnowsze wiadomości dotyczące Kościoła i papiestwa:

Wiadomość 3276, 02 czerwca 2010

Nadejdzie dzień, kiedy pozornie dobry i sprawiedliwy pojawi. On oszukać wielu ludzi, gdyż jest zrealizować wielkie cudów. On pochodzi z półkuli południowej i wielu ludzi uzna go za zbawiciela. Należy zwrócić uwagę, a nie daj się oszukać.

Wiadomość 3098, 23 grudnia 2008
... Kościół Mojego Jezusa będzie nosić ciężki krzyż. Nadejdzie dzień, kiedy będą dwa trony, ale tylko on jeden będzie prawdziwym następcą Piotra. To będzie czas wielkiej duchowej dezorientacji Kościoła. Bądź z prawdą. Słuchaj, co mówię, i trwali w wierze.

Wiadomość 3148, 17 kwietnia 2009
Drodzy synowie i córki, arogancki papież podzieli Kościół. Jego rozkazy będą przestrzegane i co jest cenne, zostanie wyrzucony. Wielkie duchowe zamieszanie jest w drodze. Módlcie się. Możesz tylko pokonać diabła przez moc modlitwy. Bądź z prawdą i zaakceptować Ewangelię Mojego Syna Jezusa. Ci, którzy pozostali wierni do końca, ten będzie zbawiony.

Wiadomość 3093, 09 grudnia 2008

Dym szatana rozprzestrzenił wszędzie i Moje biedne dzieci stają się ślepi duchowo. Bardzo niewielu pozostanie wierny Bogu. Módlmy się. Módlmy się. Módlmy się. Kościół Mojego Jezusa będzie pić gorzki kielich bólu. Tron Piotra zostaną wstrząśnięte i będzie zamieszanie wszędzie. Przez miłosierną łaskę Pana, kto chce przyczynić się do powrotu Moich biednych dzieci uciekających, a prawda będzie rządził w domu Bożym. Nadejdzie dzień, kiedy ten, który siedzi na tronie Piotra zmieni ścieżkę Kościoła zawsze. Nie uciekać od prawdy.

... Przyjdzie dzień, kiedy papież zostanie podjęta z tronu. Królestwo będzie podzielone, z wielką duchową zamieszanie wszędzie. Nie trać serca. Bądź z prawdą i będzie zwycięski ...

... Dym szatana będzie rozprzestrzeniać wszędzie i ludzie będą zanieczyszczone fałszywych doktryn. Będą porzucenia Ewangelii i przyjąć fałszywe ideologie. Nie zapomnij, prawda jest w pełni zachowane tylko w Kościele katolickim. Jeśli chcesz pozostać na drodze do zbawienia, które już wskazałem w ciągu tych lat, posłuchać prawdziwego Magisterium Kościoła i uciekać od kłamstw diabła ...

Wiadomość 3119, 07 luty 2009

... Żyjecie w czasie wielkich cierpień duchowych I zapowiedzieli do Ciebie. Módlmy się za Kościół. Wielkie cierpienie kościoła przyjdzie z sił politycznych. Ustawy zostanie przekazany do utrudniać działania Kościoła. Kościoły zostaną zniszczone w wielu miejscach i chrześcijan będzie płacz i lament. I cierpią z powodu tego, co czeka na Ciebie ....



Wiadomość 3129, 03 marca 2009
... Będzie wielka profanacja i tron Piotra zostanie obalone. Bądź silny w wierze. Nie cofać. Uwierz w Jezusa. Po wszystkich prześladowań, zwycięstwo Pański nadejdzie. Jestem twoja mama. Otwórzcie wasze serca na moje wezwanie i przynieść mój apel do wszystkich. Odwaga ....
... Działanie szatana powoduje wielkie duchowe zamieszanie w domu Bożym. Nadejdzie dzień, kiedy ostra bear zjednoczy z Lwem pożerający. Fury z tych zwierząt spadnie na Kościół i Mojej osoby konsekrowane będą nosić ciężki krzyż. I cierpią z powodu tego, co czeka na Ciebie. Posłuchaj mnie ....

Wiadomość 3073, 26 października 2008
Drodzy synowie i córki, kochają prawdę i stara się być jak Jezus we wszystkim. Bądź wierny Jezusowi. Bądź wierny Kościołowi. Gdy wszystkie prześladowania się skończyły Kościół Mojego Jezusa doświadczy wielkie zwycięstwo. Tylko Kościół założony przez Chrystusa przyniesie mężczyzn i kobiet wiernych do Chrystusa. Możesz osiągnąć zbawienie tylko przez jednego prawdziwego Kościoła. Można spotkać niezbędne środki do zbawienia tylko w Kościele Mojego Jezusa. Wrogów spróbuje zniszczyć Kościół. Będą zarządzać wielkie rzeczy, ale nie może dominować na tych, którzy naprawdę kochają prawdę. W wielkiej i ostatniej prześladowania Kościoła, wrogowie będą zaskoczeni. Chrystus przyjdzie bronić Jego Kościół. Nie zboczyć z drogi już wskazałem. Bądź po prostu. Módlmy się. Można zrozumieć Moje apele tylko przez modlitwę. Naprzód bez lęku.

Wiadomość 2502, 29 marca 2005
Drodzy synowie i córki, przyjaciele króla zjednoczyć się przeciwko nim, ale Bóg będzie surowo karać ich za zdradę i dlatego, że otworzył drzwi dla zabójców, aby wejść. Miasto siedmiu wzgórz spadnie. Nadejdzie dzień, kiedy król opuści swój dom, by zamieszkać w innym kraju.

Kilka więcej powiązanych wiadomości z 2008 roku:

05 stycznia 2008: Komunikat 2939
Drodzy synowie i córki, wojna wybuchnie w Rzymie i tam będzie kilka ocalałych. Kto jest przeciw Chrystusowi przyniesie cierpienie i żal do całej Europy. Tron Piotra będzie pusta. Łzy bólu i płacz biadolenie będzie można zobaczyć w Kościele.

+
13 maja 2008: Komunikat 2996
Drodzy synowie i córki, ... Teraz jest czas dla ciebie i zapowiadał w przeszłości. ... Człowiek ubrany na biało będą prześladowani i zabijani. Wierni muszą płakać i narzekać na święto wielkiego męczennika. ...

+
22 maja 2008: Komunikat 3000
Drodzy synowie i córki, ... Nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą zobowiązane odmówić rzeczywistą obecność Jezusa w Eucharystii. Wierny będzie zagrożona i do sądu. Nie będzie wielkie prześladowanie Kościoła. Będzie to czas wielkiego bólu dla wiernych. Wiele poświęcony będzie wycofać się ze strachu. Wróg zwycięży w wielu miejscach, ale ostateczne zwycięstwo należy do Pana ....

+
24 czerwca 2008: Komunikat 3014
Drodzy synowie i córki, bunt wielu osób konsekrowanych powoduje wielkie cierpienie dla Kościoła. Serce Kościoła zostanie ranny wielkiej schizmy. Dzieło szatana powoduje wiele dusz konsekrowanych, aby odejść od prawdy ....

+
29 sierpnia 2008: Komunikat 3046
Drodzy synowie i córki, ugnij kolana w modlitwie za Kościół Mojego Jezusa. Który mógł być Peter będzie Judas. On otwiera drzwi dla wroga i uczyni mężczyzn i kobiet wiary cierpieć ....

+
09 września 2008: Komunikat 3051
Drodzy Synowie i Córki, módl się za Kościół Mojego Jezusa. Europa powstanie przeciwko Kościołowi. Odrzuci prawdę i powodować wielkie cierpienie do Piotra ....

+
19 grudnia 2008: Komunikat 3096
Drodzy synowie i córki, przyjdzie dzień, kiedy nie będzie kilku mężczyzn i kobiet wiary. Kościół będzie bez Piotra i wielu będzie się własnych myśli ....

Podsumowanie:
23 grudnia 2008: Komunikat 3098
Drodzy synowie i córki, ... Kościół Mojego Jezusa będzie nosić ciężki krzyż. Nadejdzie dzień, kiedy będą dwa trony, ale tylko on jeden będzie prawdziwym następcą Piotra. To będzie czas wielkiej duchowej dezorientacji Kościoła. Bądź z prawdą. Słuchaj, co mówię, i trwali w wierze ....



źródło: http://translate.googleusercontent.com/ ... cN7yml35HQ

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!