Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2013, o 21:48 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
Marie-Julie Jahenny (1850 ? 1941)

Notatka biograficzna Marie-Julie Jahenny, ? nazywana również: stygmatyczką La Fraudais, stygmatyczką bretońską, stygmatyczką z Blain ? tłumaczenie z j. angielskiego

http://ourlady3.tripod.com/marie_julie.htm

Marie-Julie Jahenny, mistyczka i stygmatyczka urodziła się 12 lutego 1850, w małej wiosce w Bretanii (w zachodniej Francji), zwanej Blain. Najstarsza z pięciorga dzieci, była wychowywana przez swoich prostych, dobrych rodziców w żywej wierze, z której znani są Bretończycy. Nasz Pan uprzywilejował ją wieloma łaskami od czasu jej Pierwszej Komunii Świętej. Wstąpiła do Trzeciego Zakonu Franciszkanów w wieku lat dwudziestu kilku.

Mając lat dwadzieścia trzy, w roku 1873, otrzymała dar stygmatów. Odtąd już aż do śmierci w 1941 nosiła na swoim ciele pięć ran Chrystusa Pana, były one bardziej widoczne niż u innych stygmatyków w historii Kościoła. Oprócz pięciu ran, Marie-Julie cierpiała rany zadane przez koronę cierniową na Głowie Naszego Pana oraz rany zadane przez Krzyż na barku, rany Jego biczowania, rany spowodowane przez liny, którymi był związany, jak również inne rany o charakterze mistycznym.

Odtąd, Marie-Julie żyła życiem cierpienia, jako dusza ofiarna w małym domku w wiosce La Fraudais, niedaleko Blain. Spełniała tym samym pragnienie Naszego Pana czynienia zadośćuczynienia za grzechy Francji i świata. Była uprzywilejowana częstymi wizjami Pana Jezusa i Matki Bożej, darem wizji proroczych. Prawda o ostrzeżeniach z Nieba, których była pokornym posłańcem, została potwierdzona przez jej charakterystyczną prostotę i uczciwość, jej wzorowe posłuszeństwo wobec kierowników duchowych i biskupa.

Z niezawodną dokładnością przepowiedziała dwie wojny światowe, wybór papieża Piusa X, różne prześladowania Kościoła, kary, i los odstępstwa od wiary przez Francję. Jej ostrzeżenia odnośnie czasów ostatecznych powinny być czytane przez wszystkich, ?którzy mają uszy?.

Marie-Julie była cudem dla wielu naukowców, którzy badali ją nieustannie, pogardą dla niewierzących i dumnych, podziwiana przez jej wieloletniego przyjaciela, Monsignore Fourier, biskupa Nantes. Zmarła 4 marca 1941.

Ślepa, głucha, niema i sparaliżowana, w ostatnich pięciu latach swojego życia żyła przyjmując wyłącznie Najświętszy Sakrament. Miała wspaniały dar rozpoznawania Chleba Eucharystycznego od zwykłego chleba, obiektów, które zostały poświęcone i tych, które nie były, relikwii ? umiała powiedzieć, skąd one pochodzą, rozumiała hymny i modlitwy liturgiczne w wielu językach. Podczas ekstaz była całkowicie niewrażliwa na ból i intensywne światło. Niektórym z tych ekstaz towarzyszyła lewitacja, w tym momencie była niezwykle lekka.

Marie-Julie Jahenny ? proroctwa?



Od tłum. Znalazłam na Internecie dwa tłumaczenia z j. francuskiego fragmentów książki Markizy de la Franquerie,

Marie-Julie Jahenny: Bretońska stygmatyczka, za podstawę przyjęłam wersję na: http://ourlady3.tripod.com/marie_julie.htm , ale wspomagałam się również wersją z: http://www.aculink.net/~catholic/saints.htm Mogą być nieścisłości w moim tłumaczeniu, bo jest ono dokonywane z drugiego języka na trzeci. Na http://www.sacramentals.com/marie-julie.htm podana jest informacja o możliwości nabycia dwóch książek o proroctwach Marie-Julie Jahenny w j. ang. Jedną z nich jest w/w książka Markizy de la Franqueire, drugą ksiązka ks. Pierre Roberdel, Proroctwa z La Fraudais.

Marie-Julie miała wizję dialogu między Naszym Panem i Lucyferem, ten ostatni powiedział:
?Będę atakować Kościół. Ja obalę Krzyż, będę dziesiątkować ludzi, złożę wielką słabość Wiary w sercach. Będzie również OGROMNE ZAPARCIE SIĘ RELIGII. Przez jakiś czas będę MISTRZEM wszystkich rzeczy, wszystko będzie pod MOJĄ KONTROLĄ, nawet Twój Kościół i wszyscy Twoi ludzie. ?

?Święty Michał mówi, że szatan będzie przez jakiś czas w posiadaniu wszystkiego i że będzie całkowicie panował nad wszystkim;? Że wszelkie dobro, wiara, religia zostaną pochowane w grobie, szatan i jego ludzie będą triumfowali z radością, ale po tym triumfie z kolei Pan zbierze Swoich ludzi, ZAPANUJE i BĘDZIE TRIUMFOWAŁ NAD ZŁEM i PODNIESIE z grobu umarły Kościół, upadły Krzyż? ?

Marie-Julie zobaczyła, że ???nie pozostanie wszelki ślad Najświętszej Ofiary, ani śladu wiary. DEZORIENTACJA będzie wszędzie ??

?Wszystkie prace zatwierdzone przez nieomylny Kościół przestaną istnieć, takie, jak są dzisiaj przez jakiś czas. W tej bolesnej zagładzie, wspaniałe znaki objawią się na ziemi. To z powodu niegodziwości ludzi, Kościół Święty będzie w ciemnościach, Pan ześle również ciemności, które powstrzymają złych przed poszukiwaniem zła? ?

Marie-Julie Jahenny (czerwiec 1881). ?W swoim [kapłanów] odstępstwie będą łamać przysięgi. Księga Życia zawiera listę nazwisk, które ?rozdzierają serce?.

?Ze względu na niewielki szacunek dla Bożych apostołów, stado [wierni] wychowywani są niedbale i przestaje się przestrzegać przepisów. Kapłan sam jest odpowiedzialny za brak szacunku, bo w wystarczający sposób nie szanuje swojej świętej posługi, oraz miejsca, jakie zajmuje spełniając święte czynności. Stado idzie w ślady swoich kapłanów i to jest wielka tragedia.?

?Duchowni będą surowo karani ze względu na swoją niepojętą lekkomyślność i wielkie tchórzostwo, które są niezgodne z ich funkcjami.?
?Straszna kara czeka tych, którzy każdego ranka wznoszą się po schodach Najświętszej Ofiary?.

- ?Ja nie przyszedłem na wasze ołtarze żeby być torturowanym. Ja cierpię stokroć więcej od takich serc niż od jakichkolwiek innych. Ja odpuszczam wam ciężkie grzechy, Moje dzieci, ale nie mogę udzielić żadnego przebaczenia takim kapłanom. ?
Marie-Julie Jahenny mówi, że ?ci, którzy mają pieczę nad stadem (wiernymi), będą odpowiedzialni za kryzys, który nadchodzi. Wydaje się, że komunizm nie odniósłby zwycięstwa, jeśliby Kościół pozostał wierny. Marie-Julie wspomina o wzrastającej wolności, z jakiej korzystają księża i ??biskupi, i jak bardzo zły zrobią z tego pożytek.
Wspomina papieża, który w ostatniej chwili zrewiduje swoją politykę i skieruje uroczysty apel do duchowieństwa.
Ale nie znajdzie posłuszeństwa, wręcz przeciwnie, zgromadzenie biskupów będzie żądało jeszcze większej swobody, oświadczając, że nie będą już słuchać papieża.

Marie-Julie powiedziała również, że nastąpi wybuch Czerwonej Rewolucji. Mówi o ?strasznej religii?, która ma zastąpić wiarę katolicką, i widzi ?wielu, wielu biskupów? przystępujących do tej ?świętokradczej, niesławnej religii?.

Następnie przytoczone są proroctwa Marie-Julie dotyczące nowej liturgii.

W dniu 27 listopada 1902 r. (przyp.: 72-ga rocznica Objawienia Cudownego Medalika ? 27 listopada 1830) oraz w dniu 10 maja 1904 roku, Nasz Pan ostrzegał o nowej liturgii, która pewnego dnia zostanie zainstalowana:

?Ja daję wam ostrzeżenie. Uczniowie, którzy nie są od Mojej Ewangelii ciężko teraz pracują, aby przepracować według swoich pomysłów i pod wpływem wroga dusz, Mszę św., zawierającą słowa, które są wstrętne w Moich oczach. ?

?Gdy ta fatalna godzina nadejdzie, gdy wiara Moich kapłanów zostanie wystawiona na próbę, to będą te teksty, które będą stosowane w tym drugim okresie. ?

Pierwszy okres jest tym jedynym Mojego Kapłaństwa istniejącego od Moich czasów. Drugi jest tym prześladowań, gdy przeciwnicy Wiary i Świętej Religii wymuszą swoje formuły w księdze drugiego celebrowania. Te niesławne duchy to są ci, którzy Mnie ukrzyżowali i oczekują królestwa nowego mesjasza.?

Wielu moich świętych księży odmówi [stosowania] tej księgi, zapieczętowanej słowami otchłani. Niestety, pośród nich będą i ci, którzy ją zaakceptują. ?

W dniu 10 maja 1904 r., Matka Boża opisuje nowe duchowieństwa i jego liturgię:
?Nie zatrzymają się oni na tej drodze nienawiści i świętokradztwa. Pójdą dalej aż do kompromisu ze wszystkim na raz, za jednym uderzeniem: Kościoła Świętego, duchowieństwa, i Wiary Moich dzieci.?
Matka Boża zapowiada ?rozpędzenie duszpasterzy? przez sam Kościół, duszpasterzy prawdziwych, którzy zostaną zastąpieni przez innych, uformowanych przez piekło ?. ? Nowych głosicieli nowych sakramentów, nowych kościołów, nowych chrztów, nowych stowarzyszeń.?

Niezwykłe proroctwo, które przedstawia nam męczeństwo Papieża.
7 lipca 1880 Jezus powiedział Marie ? Julie: ?Kościół zostanie pozbawiony najwyższego wodza, który wtedy będzie kierował (?) Wódz Kościoła będzie skandalicznie obrażany ?.
W ekstazie 04 listopada 1880 Marie ? Julie opisuje nam męczeństwo papieża: ?Głos Kościoła, jako zawoalowane westchnienie, przychodzi do mojej duszy powodując łamanie się drzwi mojej duszy echem dźwięku jego umierającego głosu. Papież rozpoczyna agonalną mowę do swego ludu, do dzieci, których jest on ojcem. Jest to miecz dla mojej duszy ? Widzę odlatujące białe ptaki, trzymające w dziobie jego krew i strzępy jego ciała. Widzę rękę Piotra złamaną przez gwóźdź, taki jak ten BOGA. Widzę jego ceremonialny ubiór cały w strzępach, ubiór który był suknią jego godności, aby ukazać BOGA na ołtarzu. Ja widzę to wszystko w mojej duszy. Oh! Jak ja cierpię!??

29 września 1878 Święty Michał powiedział Marie ? Julie: ?Burza nigdy, nigdy nie była tak silna wobec innego Papieża. On już jest męczennikiem przed poddaniem go męczeństwu, cierpi nim nadejdzie godzina. Ale on ofiarowuje swoją osobę i krew swoich żył za wszystkich swych oprawców, i za tych, którzy nastają na jego życie. Tak wiele wygnania musi wycierpieć!?

Wróćmy do dopełnieniem portretu, który daje ??Jezus o Swoim Wikariuszu w dniu 9 marca 1878: ?Ten drogi i godny reprezentant wejdzie w nowy sojusz, aby utrzymać Mój święty Kościoła w [czasach] silnego sztormu. Ból, tortury, pogarda. Otrzyma wszystko ? aż do oplucia. Jeden z nich [prześladowców] dojdzie tak daleko, że będzie nawoływał do ukamienowania Pierwszego Rzymu. Inny powie mu: wyprzyj się swojej wiary, daj nam wolność. Ale jego wiara będzie silna i stała.

To Ja dam wam tego papieża. Módl się za niego, bo musi zobaczyć swoimi własnymi oczami zaciekłość rewolucji. Jego ręka aż do śmierci będzie trzymała Krzyża i Go nie wypuści!?
Gdy nadejdzie czas jego egzekucji: ?Ja będę z nim aż do końca, aby przyjąć jego ofiarę!?

W ekstazie z dnia 11 stycznia 1881 czytamy: ?Nie będziecie już więcej mieli miejsc na chórze, więcej szopek, wkrótce również żyjących kościołów. Kościół już nie będzie miał głosu, który dzisiaj znowu mówi wysokim głosem. Łącznik Wiary [( the tie of the Faith) takie jest teologiczne określenie Marii - Julii dla papieża ...] będzie wkrótce pić gorycz długiego i bolesnego męczeństwa. Jego serce przepełnione cierpieniem żyć będzie, że tak powiem, bardziej w jego osobie; będzie ofiarowywało wszystko za swoje dzieci, swoje stado i swój nieomylny Kościół.?

Mówi o Papieżu [prześladowanym]: ?U podnóża góry, w skale, widzę samotne więzienie i jest w nim zamknięty stary człowiek o białych włosach. Jego rysy twarzy są wspaniałe. Niesie on krzyż na piersi; Dobry zbliża się do niego, stary człowiek pada na twarz a Jezus całuje go: ?Synu Mój umiłowany, męczenniku Świętego Kościoła, więźniu Najświętszego Serca, spocznij na Mnie, tak, że Ja złagodzę Twój ból ? Osusz swoje łzy. Przez długi czas niesiesz Krzyż, ale Ja wkrótce zwrócę wszystkie twoje wspaniałe prawa, i twoją wolność? ? Dobra Matka ociera łzy starego człowieka jego płaszczem, pod jego ubranie wkłada gałązkę lilii z pięcioma złotymi liśćmi, mówiąc do niego: ?dla twojej siły i twojej pociechy.??

Ta pobożna stygmatyczka miała wiele innych proroctw o tym papieżu, ?który będzie musiał wiele wycierpieć?.

Marii-Julie miała nawet na swojej klatce piersiowej wytatuowany stygmat: ?Wyzwolenie Ojca Świętego, Triumf Kościoła Świętego?. Mówi nam, że ?będzie on na wygnaniu pić gorycz długiego i bolesnego męczeństwa.?

Marie-Julie zapowiedziała Trzy Dni Ciemności

Podczas trzech dni ciemności moce piekielne będą wypuszczone z uwięzi i nastąpi zgładzenie wszystkich wrogów Kościoła. ?Kryzys ten wybuchnie nagle, kary będą wspólne dla wszystkich i nastąpią jedna po drugiej bez przerwy (04 stycznia 1884).

?Trzy dni ciemności? będą w CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTĘ. Dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Bożej?. ?Trzy dni mniej jedną noc?.
? Ziemia będzie pokryta w ciemnościach ?, mówi Matka Boża 20 września 1882, a ?PIEKŁO BĘDZIE WYPUSZCZONE NA ZIEMIĘ. Grzmoty i błyskawice spowodują, że ci, którzy nie mają wiary, ani zaufania w Moją moc, umrą ze strachu.?
?W ciągu tych trzech dni przerażających ciemności, okna muszą być zamknięte, ponieważ nikt nie będzie w stanie zobaczyć ziemi i strasznego koloru, jaki będzie ona miała w tych dniach kary, nie ginąc na miejscu ??
?Niebo będzie w ogniu, ziemia się rozpadnie ? W ciągu tych trzech dni ciemności wszędzie muszą być zapalone błogosławione świece, żadne inne światło się nie zapali ?.?
?NIKT NA ZEWNĄTRZ SCHRONIENIA NIE PRZETRWA. Ziemia będzie drżała jak na sądzie i strach będzie wielki. Tak, będziemy wysłuchiwać modlitw waszych przyjaciół;? NIKT NIE ZGINIE. Będziemy ich potrzebowali dla ogłoszenia chwały Krzyża ?. ?(08 grudnia 1882).
?TYLKO POBŁOGOSŁAWIONE ŚWIECE WOSKOWE dadzą światło podczas tej strasznej ciemności. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej nocy piekła ? W domach grzeszników i bluźnierców świece te NIE DADZĄ ŚWIATŁA.?

A Matka Boża mówi:?. Wszystko będzie się trząść z wyjątkiem mebla, na którym płonie błogosławiona świeca. Ten mebel nie zadrży. Wy wszyscy będziecie się gromadzili wokół Krzyża i Mojego obrazka, który został pobłogosławiony. To będzie utrzymywało was z dala od terroru.. ?
?Podczas tych ciemności, diabły i źli przyjmą NAJOKROPNIEJSZE KSZTAŁTY ? czerwone chmury jak krew będą przemieszczać się po niebie. Uderzenia piorunów będą wstrząsały ziemią i złowrogie smugi piorunów będą przecinały niebo. Ziemia zatrzęsie się w posadach. Morze podniesie się, ryk jego wzburzonych fal będzie rozprzestrzeniać się po całym kontynencie ? ?
? ZIEMIA STANIE SIĘ JAK OGROMNY CMENTARZ. Ciała złych i dobrych pokryją grunt.?
?Trzy czwarte ludności świata zniknie. Połowa ludności Francji zostanie zgładzona.?

Środki zaradcze objawione Marie-Julie Jahenny na ?Czas czasów? (Remedies Revealed to Marie-Julie Jahenny) Na Internecie w j. angielskim, tłumaczenie z książki w j. francuskim: tom 1: ?Veuillez-et-priez Car L?Heure Est Proche?. Autor: Michel Servant, str. 316-317) http://www.aculink.net/~catholic/remedies.htm oraz http://ourlady3.tripod.com/marie_julie.htm

Tłum. na j. polski: M. Tuszyńska, sierpień 2011

Uwagi od tłum na j. polski: Znalazłam twa teksty ?Środków zaradczych? w j. angielskim, jednak nie ma odnośników do nazw w j. oryginału, trudno je więc z całą dokładnością przetłumaczyć. Dla całkowitej dokładności tekstu należałoby go przetłumaczyć bezpośrednio z j. francuskiego.



Na stronie internetowej: http://www.sacramentals.com/marie-julie.htm , podanej nam w lipcu przez Mari, przyjaciółkę Luizy Tomkiel, znajdziemy podobizny przedmiotów wymienianych na niżej podanej liście zestawionej na podstawie objawień dla Marie-Julie Jahenny.

Zalecane jest również, aby listę środków zaradczych potraktować jako dokument wielkiej wagi i przechowywać ją w miejscu, gdzie w każdej chwili możemy ją znaleźć. Odnosi się to również do wymienionych tam sakramentalii, które powinno się skompletować i mieć je pod ręką. Ważnym jest też, aby listę tą kopiować i rozprowadzać pomiędzy przyjaciółmi.

Lista środków naturalnych i nadprzyrodzonych, dla wykorzystania przeciwko nieszczęściom, które są zagrożeniem dla świata, objawionych Marie-Julie Jahenny przez Naszego Pana i Najświętszą Maryję Pannę.

Katastrofy rozpoczną się REWOLUCJĄ


1. Trzy Dni Ciemności - objawione 27 maja 1880

Tylko poświęcone świecie woskowe będą dawały światło. Jedna taka świeca wystarczy dla jednego gospodarstwa domowego w okresie trzech dni ciemności. Nie zapewniają one światła w domach ludzi bezbożnych i bluźnierców.

2. Śmiertelne plagi
Jednym i jedynym lekarstwem, aby się uchronić jest połknięcie bardzo cienkiego kawałka papieru, na którym będzie napisane: ?O JEZU, Zwycięzco śmierci, zachowaj nas. O Crux ave.?

3. Zwierzęta
Należy zawiesić im na szyi zwierzęcia medal świętego Benedykta. (Matka Boża przestrzega wszystkich ludzi, aby nosili medal św. Benedykta ? Nasza Pani od Róż; Maryja Pomocą Matek).

4. W czasie okresu wielkich katastrof : trzęsień ziemi, wojen, powodzi. itd., należy odmawiać następującą modlitwę do Świętego Krzyża:

? Kłaniam się tobie, uwielbiam cię, obejmuję cię, O, godny podziwu Krzyżu Mojego Zbawiciela, ochroń nas, podtrzymuj nas, zachowaj nas. Jezus kochał cię tak bardzo, za Jego przykładem, ja kocham ciebie. Przez Twój święty wizerunek uspokój moje lęki, abym odczuwał tylko pokój i ufność.?

5. Potężne burze
Należy odmawiać następującą modlitwę do Krzyża, objawioną przez Naszego Pana:
?O Crux ave, spes unica ?Et Verbum caro factum est?. O Jezu, Zwycięzco śmierci, zachowaj nas.?
6. Wojny i rewolucje
Marii-Julii otrzymała podczas ekstazy:
? Aby odrzucić strach i przerażenie, będziesz dotykała czoła świętym obrazkiem lub medalem Maryi Niepokalanej. Twój duch pozostanie spokojny. Twoje serce nie będzie się bać nadejścia terroru ludzi. Twój duch nie doświadczy skutków Mojej Wielkiej Sprawiedliwości.?

7. Nieznane choroby

Udzielone podczas ekstazy: Medal Mojego Boskiego Serca, oraz medal, na którym jest wybity Uwielbiony Krzyż. Wrzucisz do szklanki z wodą te dwa przedmioty ? mogą one być wykonane z tektury lub z metalu. Będziesz pić tę wodę, która jest dwa razy pobłogosławiona i dwa razy oczyszczona. Tylko jedna kropla w jedzeniu, jedna mała kropla wystarczy nie tylko na plagi, ale i na bicze Mojej sprawiedliwości. Dasz kroplę tej wody biednym duszom dotkniętym plagą nieznanych chorób ? tych, które zaatakowały serce, ducha, słowo.

8. Rozmaite choroby
Będziesz korzystać za pomocą infuzji (rozmiękczania, parzenia):
Zioło św. Jana (Glechoma hederacea) (bluszcz opasujący drzewa), w szczególnie krytycznych warunkach i na bóle w klatce piersiowej oraz na bardzo ciężkie bóle głowy.

Głóg (Craetagus oxyacantha), do stosowania na cholerę, która będzie częsta i powszechna
Pokorny fijołek (Viola odorata) na nieznane gorączki: może być w postaci perfum, w połączeniu z cnotą pokory, będzie skuteczny.

9. Epidemie i nieszczęścia ? 14 maja 1880
Nasz Pan udzielił wielkiemu świętemu Benedyktowi mocy łagodzenia wielkich nieszczęść. Pełna szacunku procesja ze statuą świętego, przeprowadzona bez strachu czy lęku, może położyć kres temu nieszczęściu.
10. Ogień na ziemi i z nieba ? 23 lutego 1938
Najświętsze Serce Pana Jezusa objawiło:
?Stopień ciepła będzie przerażająco wysoki ? znak krzyża wykonany wodą święconą zmniejszy ciepło i usunie płomienie. Pocałujesz pięć razy małe odpustowe krzyże (odnosi się do odpustu Kościoła) ? małe krzyże dotknięte do pięciu Ran Jezusa Ukrzyżowanego na świętym obrazie. Z takiej ochrony mogą korzystać dusze, biedni grzesznicy, odwołując się do Mojej Niepokalanej Matki, Matki Zbawienia, Ucieczki i Pojednania Grzeszników.

11. Przedmioty ochrony
Słowa Najświętszej Dziewicy:
?Zawsze miej gotowe i pod ręką przedmioty ochrony: swoje błogosławione świece woskowe, swoje medaliki, swoje obrazki i święte przedmioty, które są źródłem wszystkich błogosławieństw?
15 kwietnia 1900 Najświętszej Maryja powiedziała:
?Dzieci moje, to wiara, to zaufanie są najpiękniejszą ze wszystkich modlitw, która uzyskuje najwięcej?.
12. Miejsca schronienia
Objawienia Boskiego Serca Jezusa dla Marie-Julie:
?Moi drodzy, są trzy miejsca schronienia (na czas udręki): Moje Boskie Serce, Mój Boski Krzyż, i Moja Ukochana Niepokalana Matka.?
Święta Anna to samo powiedziała do Marie-Julie w dniu 26 lipca 1923:
?Jest kilka miejsc schronienia w chwili Kary: Krzyż, Uwielbione Boże Serce, i Dziewicze Serce mojej Niepokalanej Córki.?
13 ad 8. Sposób stosowania głogu (Craetagus oxyacantha ) podany przez Matkę Bożą w dniu 5 sierpnia 1880:
?Będzie ciężka choroba, której nauka człowieka nie będzie w stanie złagodzić. Choroba ta atakuje przede wszystkim serce, następnie ducha, i w tym samym czasie język. To będzie straszne. Wysoka gorączka towarzysząca będzie pożerającym ogniem nie do zniesienia i tak intensywna, że zaatakowane ciało będzie czerwone -. głębokiej ognistej czerwieni.

Pod koniec siedmiu dni tej choroby, jak ziarno zasiane na polu (okres inkubacji) będzie się wszędzie bardzo szybko rozszerzać i czynić wielkie postępy. ?


?Moje dzieci, tutaj jest JEDYNE lekarstwo, które może pomóc. Znacie głóg, który praktycznie rośnie wszędzie w postaci żywopłotu. Liście głogu, a nie gałęzie, mogą stłumić rozwijanie się tej choroby.?



?Będziesz zbierała liście, a nie gałęzie. Nawet zasuszone, mogą zachować swoją skuteczność. Wrzuć je do wrzącej wody i pozostaw je tam przez 14 minut, przykrywając pojemnik, tak, by pozostała w nim para. Na początku tej choroby, trzeba użyć tego środka trzy razy dziennie ?.



?Choroba ta spowoduje ciągłe wymioty i nudności. Jeśli środek jest podany zbyt późno, zainfekowana część ciała stanie się czarna i w tej czerni będzie widać coś w rodzaju bladej, żółtej smugi.?

Źródło: malirycerze.koszalin.opoka.org.pl

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 30 paź 2013, o 21:53 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6446
źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/07 ... proroctwa/

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!