Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 20 lip 2013, o 23:01 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Do rozeznania dla kapłanów i wyboru najważniejszych dla narodu polskiego fragmentów

Część 1
http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_cze ... 2_2007.htm

:


?Orędzia z Czerwińska nad Wisłą?
15 kwietnia 2002 ? 1 czerwca 2007r
mistyczka Maria i inne siostry ukryte
ze Wspólnoty Królowej Pokoju (Wspólnota Dusz Najmniejszych)

Są to Orędzia Jezusa i Maryi, z których może czerpać każdy kto dąży do świętości, a szczególnie mogą w nich znaleźć inspiracje różne grupy modlitewne. Jest również kilka ważnych Orędzi i Wizji dotyczących POLSKI, a nawet ŚWIATA! Oprócz Orędzi, umieszczonych jest kilka słów Założyciela i Moderatora Wspólnoty: Ks. Tadeusza Pawluka, oraz parę świadectw. ?Orędzia z Czerwińska nad Wisłą? - jest nazwą potoczną, w tej miejscowości najwięcej otrzymano Orędzi i jak mówi Jezus: ?Jest to miejsce, które wybrała Moja Mama, aby jej dzieci tu były umacniane, uzdrawiane, pocieszane.?
Źródło: http://www.krolowapokoju.alleluja.pl/



http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_cze ... 2_2007.htm

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 20 lip 2013, o 23:03 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Fragment z orędzi

"...Wieczernik Modlitwy :: 1/6/2007

"Moje dzieci, to jest czas dla was przeznaczony. Czas dla waszych chorych dusz. Dlatego wołam do was: Dobrze wykorzystajcie ten czas. Róbcie wszystko, aby wyleczyć wasze dusze. Tu na ziemi żyjecie chwilą. Życie w wieczności trwa wiecznie. To w tym czasie możecie uczynić wasze dusze zdrowe, piękne, które powędrują do domu Ojca. A możecie je oddać w ręce zła i zaprowadzić na zatracenie, na wieczne, wieczne cierpienie, ból, na wieczne potępienie. Moje dzieci, ten czas też się kończy. Jeszcze raz powtarzam: on się kończy! Abyście nie były zaskoczone, że nie zdążyliście się przygotować z czystego lenistwa i oziębłości. Rozejrzyjcie się wokoło a dostrzeżecie znaki czasu, tego czasu. Moje dzieci, kocham was. Darzę was wielką miłością. Wasze serca nie są w stanie pojąć miłości i zrozumieć Mojej miłości do was. Moje dzieci, wzywam was do nawrócenia. Żyjcie miłością, pokojem. Bądźcie Mi wierni i wołajcie: Jezu, Maryjo kocham Was, ratujcie dusze! Błogosławię was i wasze rodziny. Moje dobre i kochane dzieci."

Jest jednak jeden warunek :: 1/6/2007

"Słuchaj, ludu Mój. Ja Pan Zastępów, twój Bóg czynię cię Moim narodem. Opiekować się będę tobą po wieczne czasy. Błogosławić ci będę, ludu Mój, darzyć swoją przychylnością i miłością. Od tej pory, ludu Mój, będę cię prowadził pośród wichrów i burz drogą bezpieczną, ręką łagodną, abyś nie upadł, nie uległ na wieki. Darzyć cię będę błogosławieństwem urodzaju, pokoju wewnętrznego i porządku. Lud Mój będzie opływał w dostatek, a dzieci Moje nie będą musiały szukać innego życia poza swoim gniazdem. Jest jednak jeden warunek. Ukochany Mój narodzie! Musisz, w całkowitej wolności serca, uczynić Mnie, Boga Wszechmogącego swoim Królem. Matkę Moją masz ponownie obrać sobie na Królową. Dopiero wtedy, umiłowany ludu Mój, gdy to uczynisz, błogosławieństwo Boga samego spocznie na tobie, Aniołowie Moi zstąpią na ziemię pomiędzy twe szeregi, Święci wypraszać łaski będą tak, że w krótkim czasie staniesz się, narodzie, krainą mlekiem i miodem płynącą. Jeśli tego nie dokonasz, umiłowany ludu Mój, zło i niedostatek będzie nadal panował wśród dzieci twoich. Ludzie wykształceni wyjeżdżać będą w poszukiwaniu lepszego życia. A zepsucie, zło dokona wyniszczenia. Będziesz wtedy słaby, opuszczony. Będziesz najmniejszy wśród narodów i staniesz się sługą wśród innych. Gdy dosięgniesz dna, wtedy przypomnisz sobie słowa Moje i oddasz Mi się w niewolę, a Ja cię podźwignę i wywyższę. Jednak, narodzie Mój. Wołam do ciebie, proszę i błagam! Nie czekaj, aż szatan zawładnie tobą do końca! Nie czekaj, aż umierać będą dzieci twoje poza ziemią rodzinną! Nie czekaj, aż inny naród będzie twoim panem! Już teraz, narodzie Mój umiłowany, rzuć się na kolana i dokonaj intronizacji Naszych Serc, Jezusa i Maryi w sercu swoim. Niech każdy uczyni dla Nas tron w swoim sercu! Niech wyzna, że Maryja jest Królową, a Ja jestem Królem i niech zaprosi Nas na wieczne królowanie Nasze w sercach tego narodu! Uczyń to, narodzie Mój uroczyście! W każdej Świątyni, w każdym zakątku swojego kraju, na każdym miejscu kuli ziemskiej, gdzie żyją dzieci Mego narodu, dokonajcie tej intronizacji! Każdy Polak i Polka, dzieci i dorośli, kapłani i świeccy niech uznają Moje królowanie wraz z Matką Moją nad tym narodem. Niech dzień ten będzie dniem uroczystym, dniem wesela, dniem wielkiego święta. Tego dnia, rozpocznie się, ludu Mój, twoje nowe życie. Proszę i błagam cię o to, narodzie umiłowany, póki jeszcze jest czas. Błogosławię ci, twoim dzieciom i pokoleniom następnym, bo cię wybrałem, ukochałem i przeznaczyłem do wielkich rzeczy. Przyjmij swoje powołanie wśród narodów świata. Twój Król- Jezus Chrystus...."

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Post: 20 lip 2013, o 23:04 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
Część 2 orędzi z Czerwińska:

http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_cze ... 2_2007.htm





?Orędzia z Czerwińska nad Wisłą?
21 lipca - 4 grudnia 2007r
mistyczka Maria i inne siostry ukryte
ze Wspólnoty Królowej Pokoju (Wspólnota Dusz Najmniejszych)


Są to Orędzia Jezusa i Maryi, z których może czerpać każdy kto dąży do świętości, a szczególnie mogą w nich znaleźć inspiracje różne grupy modlitewne. Jest również wiele ważnych Orędzi i Wizji dotyczących POLSKI i ŚWIATA! Jest również mowa o Intronizacji oraz Ostrzeżeniu, które ma nadejść od Boga. Oprócz Orędzi, jest też fragment kazania ks. Bpa Romana Marcinkowskiego na Wieczerniku w Czerwińsku. ?Orędzia z Czerwińska nad Wisłą? - jest nazwą potoczną, w tej miejscowości najwięcej otrzymano Orędzi i jak mówi Jezus: ?Jest to miejsce, które wybrała Moja Mama, aby jej dzieci tu były umacniane, uzdrawiane, pocieszane.?
W podanym przedziale czasowym może nie być wszystkich Orędzi, opublikowałem to co miałem.
Źródło: http://www.wieczernikmodlitwy.pl/




Tu cały tekst - http://www.duchprawdy.com/oredzia_z_cze ... 2_2007.htm

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!