Forum DDN - Drogowskazy do Nieba.

  



Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2013, o 11:34 
Offline
1000p
1000p

Rejestracja: 28 gru 2006, o 10:35
Posty: 6445
O Obrazie Jezusa Miłosiernego wg Konkordancji do ?Dzienniczka? św. Faustyny

1 O Miłości wiekuista, każesz malować obraz swój święty?
1 Niech dla obrazu tego cześć i sława Płynąć z duszy człowieka nigdy nie ustawa?
47 Wymaluj obraz według rysunku, który widzisz, z podpisem: Jezu, ufam Tobie.
47 Pragnę, aby ten obraz czczono najpierw w kaplicy waszej i na całym świecie.
48 Obiecuję, że dusza, która czcić będzie ten obraz, nie zginie.
49 Kiedy o tym powiedziałam spowiednikowi? Mówi mi tak: Maluj obraz Boży w duszy swoje.
49 Mój obraz w duszy twojej jest.
49 Chcę, aby ten obraz, który wymaIujesz pędzlem, był uroczyście poświęcony?
51 Dam poznać przełożonym przez łaski, których udzielę przez ten obraz.
52 Kiedy raz umęczona? z tego powodu, że Jezus przemawia do mnie i żąda tego malowania obrazu?
52 postanowiłam? prosić ojca Andrasza, żeby mnie zwolnił z? obowiązku malowania tego obrazu.
74 kiedy mnie jakaś moc zaczęła naglić, abym się starała o to święto i żeby był namalowany ten obraz?
87 ujrzałam Pana Jezusa nad naszą kaplicą w takiej postaci? jak jest namalowany na tym obrazie.
88 W pierwszą niedzielę po Wielkanocy, pragnę, żeby był publicznie ten obraz wystawiony.

89 pierwszą cześć, jaką obraz ten odebrał od tłumów, było to w pierwszą niedzielę po Wielkanocy.
89 Przez trzy dni był ten obraz wystawiony na widok publiczny i odbierał cześć publiczną?
125 kiedy Pan zażądał, abym malowała ten obraz? zaczynają? patrzeć na mnie jako na? histeryczkę?
152 byłam tak cierpiąca w duszy z powodu tego malowania tego obrazu?
152 kapłan powiedział, że może Bóg właśnie chce przez ten obraz cześć odbierać, więc trzeba się starać?
152 Jezu, patrz, jak wielkie trudności mam z powodu tego malowania, tego obrazu?
154 Wiedz o tym, że jeżeli zaniedbasz sprawę malowania tego obrazu i całego dzieła miłosierdzia?
161 Maryjo? Nic nie pójdzie w porównanie z Twej duszy obrazem.
177 Kiedy się wpatrzyłam w to Serce Najświętsze, wyszły te same promienie, jakie są w tym obrazie?
260 Miałam pozwolenie wstąpić do Częstochowy? poszłam rano o godzinie piątej na odsłonięcie obrazu.
299 spowiednik kazał mi się zapytać? Jezusa, co oznaczają te dwa promienie, które są w tym obrazie?
313 byłam u tego malarza, który maluje ten obraz, i zobaczyłam, że nie jest tak piękny, jakim jest Jezus?
313 Nie w piękności farby ani pędzla jest wielkość tego obrazu, ale w łasce Mojej.
316 Maryja? powiedziała? spotka cię wiele cierpień z powodu tego obrazu, ale nie lękaj się niczego.
326 Spojrzenie Moje z tego obrazu jest takie jako spojrzenie z krzyża.
327 zapytał mnie spowiednik, jak ma być umieszczony ten napis, ponieważ? się nie mieści na? obrazie.
327 Podaję ludziom naczynie? Tym naczyniem jest ten obraz z podpisem: Jezu, ufam Tobie.
336 ujrzałam dwa promienie wychodzące z? Hostii, takie, jakie są namalowane na tym obrazie?
341 pragnę, ażeby obraz ten był w pierwszą niedzielę po Wielkanocy uroczyście poświęcony?
344 Widziałam z Hostii wychodzące te dwa promienie, jakie są w tym obrazie, które się ściśle złączyły?
354 rozmawiałam z? osobą, która miała malować ten obraz, ale dla pewnych przyczyn nie malowała?
373 Wszystkich ludzi kocham dlatego, bo widzę w nich obraz Boży.
414 Pragnę, żeby obraz ten był publicznie uczczony.
414 wyszły z Serca Jezusa te same dwa promienie, jakie są w tym obrazie.
416 Kiedy został wystawiony ten obraz, ujrzałam żywy ruch ręki Jezusa, który zakreślił duży znak krzyża.
416 ujrzałam, jak ten obraz szedł ponad miastem, a miasto to było założone siatką i sieciami.
417 byłam w Ostrej Bramie w czasie tych uroczystości, podczas których obraz ten został wystawiony?
417 Kiedy zaczął mówić o? wielkim miłosierdziu Pańskim, obraz ten przybrał żywą postać i promienie?
420 ujrzałam Pana Jezusa w takiej postaci, jako jest na tym obrazie.
420 wszedł Jezus w takiej postaci, jako jest na tym obrazie, do onej jasności ? w drzwi drugie?
421 W przeddzień wystawienia tego obrazu byłam z naszą matką przełożoną u naszego spowiednika.
421 zeszła rozmowa na temat? obrazu, prosił spowiednik, ażeby która z sióstr pomogła uwić wianków.
421 obraz był zawieszony; jednak zauważyły niektóre panie, że się tam kręciłam?
421 pytały sióstr, co to za piękny obraz i co za znaczenie ma? Na pewno siostry będą wiedziały?
437 pod koniec rozmowy ujrzałam Pana Jezusa w progu? jako jest namalowany na tym obrazie?
441 W pewnej chwili, kiedy był ten obraz wystawiony w ołtarzu na procesji Bożego Ciała?
441 promienie z obrazu tego przeszły przez Hostię św. i rozeszły się na cały świat.
473 ujrzałam Pana Jezusa? w tej samej kapliczce? w takiej postaci, jak jest namalowany w? obrazie?
500 ujrzałam Jezusa, jako jest namalowany w tym obrazie, i rzekł? największą Mi oddajesz chwałę?
521 modliłam przed cudownym obrazem?
529 Jezus i Matka Boża straciła żywość, a obraz pozostał takim jako był przedtem?
550 Niech się kochają wzajemnie miłością wyższą, miłością czystą, widząc w każdej siostrze obraz Boży.
560 odprawiałam godzinę świętą, ujrzałam Pana Jezusa w takiej postaci, jak jest na tym obrazie?
561 ujrzałam ten obraz [w] jakiejś małej kapliczce i? z tej małej kapliczki stała się wielka? świątynia?
570 Powiedz spowiednikowi, aby obraz? był w kościele wystawiony, a nie za klauzurą w klasztorze?
570 Przez obraz ten udzielać będę wiele łask dla dusz, a przeto niech ma przystęp wszelka dusza?
597 ujrzałam? spowiednika, który miał Mszę św. w kościele Św. Michała przed obrazem Matki Bożej.
613 po Komunii św. ujrzałam Pana Jezusa w takiej postaci, jako jest na tym obrazie.
645 ujrzałam Pana Jezusa? jak jest namalowany na tym obrazie, i powiedział? dzieło to Moim jest?
648 z boku Jego wyszły te same dwa promienie, jakie są w tym obrazie.
657 ujrzałam te? promienie wychodzące z Przenajświętszej Hostii, jako są namalowane w tym obrazie.
683 przechodziłam przez? zastępy świętych, poznałam wiele znajomych, których znałam z ich obrazów?
742 żądam czci dla Mojego miłosierdzia przez obchodzenie? tego święta i przez cześć tego obrazu?
742 Przez obraz ten udzielę wiele łask duszom, on ma przypominać żądania Mojego miłosierdzia?
851 zaczęłam nowennę do Miłosierdzia? w duchu przenoszę się przed ten obraz i odmawiam tę koronkę?
851 ujrzałam ten obraz jakoby żywy, obwieszony niezliczonymi wotami, i widziałam wielkie tłumy?
851 aby natchnął arcypasterza, żeby raczył zatwierdzić tę tak miłą Bogu koroneczkę i ten obraz?
853 Wzięłam tę broszurkę z obrazem Jezusa Miłosiernego i przycisnęłam do serca?
861 W każdej siostrze widzieć obraz Boży i z tej pobudki ma płynąć wszelka miłość bliźniego.
863 w dniu tym po raz pierwszy pojechałam w sprawie tego malowania obrazu?
916 Żydzi byli przy niej. Jednak uczułam w duszy natchnienie, aby się pomodlić przed tym obrazem?
916 mam broszurkę, a na okładce jest odbitka z tego obrazu Miłosierdzia Bożego.
916 udzielać będziesz wiele łask przez obraz ten, więc proszę Cię o łaskę chrztu św. dla tej Żydówki?
916 radość zapanowała w mojej duszy, że przed obrazem tym otrzymałam tak wielką łaskę dla tej duszy.
917 jest to już druga wielka łaska, którą tutaj otrzymałam dla dusz przed obrazem tym.
1046 z Hostii św. wyszły te dwa promienie, jako są namalowane na tym obrazie, i rozeszły się na świat?
1047 ujrzałam Pana Jezusa żywego na ołtarzu naszym w postaci, jako jest namalowany na obrazie tym.
1081 przełożona dała mi do przeczytania artykuł o miłosierdziu Bożym i była też odbitka z tego obrazu?
1299 wezwania i koroneczka, które już otrzymały aprobatę, i także miałyśmy zobaczyć większy obraz?
1300 Kiedy spojrzałam się na obraz ten, przeszyła mnie miłość Boża tak żywa?
1301 po objawieniu została moją przełożoną, jednak ona pierwsza poszła? kiedy zaczęto malować? obraz?
1336 niech się w mym sercu odbije Twój obraz Boży tak, jako tylko się w stworzeniu odbić może?
1379 Już jest wiele dusz pociągniętych do Mojej miłości przez obraz ten.
1447 To słaby obraz i podobieństwo Mojej miłości.
1522 Boże, udziel mi głębszej wiary, abym w każdej siostrze zawsze widziała obraz Twój święty?
1531 Nie smuć się tym, i Ja byłem kamieniem obrazy dla niektórych dusz.
1565 podczas odmawiania tej koronki ujrzałam Jezusa [w]? postaci, jak jest namalowany na tym obrazie.
1689 Te dwa słupy były blisko siebie na przestrzeni tego obrazu?
1689 ujrzałam ten obraz zawieszony na tych dwóch słupach, bardzo wysoko.
1789 ujrzałam chwałę Bożą, która płynie z obrazu tego.


http://www.malirycerze.koszalin.opoka.o ... w-faustyny

_________________
+ Z Bogiem i Maryją.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  
Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Czytając to Forum DDN, wyrażam swoją Miłość do Maryi i Jezusa Chrystusa, wierząc w Jego Wszechmoc i Miłosierdzie.

"Od Prawdy zależy przyszłość naszej Ojczyzny" - święty Jan Paweł II

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy Jezu Ufam Tobie!